NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Gdzie najlepsze SPA?

Wysłane przez Nikola.M 
Re: Gdzie najlepsze SPA?
29 lut 2016 - 20:32
Ciężko tak stwierdzić gdzie jest najlepsze. Ale warto jeździć i próbować, nie patrzcie tylko na sam hotel ze SPA ale i na okolice, aby nie było wam nudno między zabiegami. Fajnie jest np. w Jurze Krakowsko Częstochowskiej a tam macie SPA w hotelu [www.hotelfajkier.pl] smiling smiley
15 mar 2016 - 22:46
Tylko Talaria pod Warszawą! Byłam tam z koleżankami z pracy i byłyśmy zachwycone! Do tego to Spa TYLKO dla kobiet, jedyne takie w Polsce! Chociaż wyjątkowość jest tam na każdym kroku, jeszcze tam wrócimy nie raz
24 maj 2016 - 12:45
Hejka winking smiley

Ja mogę wam polecić SPA w Warszawie (DoubleTree), a szczególnie zabieg endermologii (świetny na cellulit).
Ostatnio byłam tam ze swoim mężem na weekend i wróciliśmy do domu naprawdę wypoczęci.
Aż się zdziwiłam, że można tak fajnie spędzić czas nie ruszając się z Warszawy.
Jak nie macie czasu/chęci na dalszy wyjazd, to jest super opcja smiling smiley

Pozdrawiam
Ania
03 cze 2016 - 19:41
Ja korzystałam juz z różnch SPA ale w tym roku chciałabym spróbować czegoś nietypowego. Znalazłam taki Hotel Głęboczek na Mazurach, który ma Vine SPA. Różni się tym od zwykłego spa, że zabiegi, które są tam wykonywane oparte są na kosmetykach stowrzonych na bazie winogron. Hotel posiada własną winnicę stąd to niecodzienne SPA. Ponadto można skorzystać u nich z sauny aromaterapeutycznej, kąpieli w winie (tak tak grinning smiley), łaźni brodnickich z inhalacjami ziołowymi itp. Oferta jest bogata i na pewno odpoczynek w takim miejscu to niesamowite przeżycie.
gabrysia
08 lip 2016 - 11:14
My w tym roku decydujemy się na ustkę , a dokładniej hotel Grand Lubicz. Znajomi byli tam rok temu i są oczarowani tym miejscem. lokalizacja hotelu genialna, a jak nie ma pogody to zawsze jest strefa spa i super basen. jedzenie w restauracji pyszne
11 sie 2016 - 13:14
A ja nigdy nie byłam. W sumie w domu sobie sama robię SPA.
09 wrz 2016 - 11:27
Beauty Center w Józefowie - znakomita miejscówka, bardzo dobry standard, wszystko na bardzo wysokim poziomie i przede wszystkim rzeczywiście widoczne efekty zabiegów, jakie mi tam przeprowadzano. Powiedzmy, że w krótkim czasie udało się totalnie odmienić wygląd zniszczonej cery i docelowo wygląda ona po prostu genialnie. Oby tak dalej.
15 wrz 2016 - 14:44
Ja słyszałam pochlebne opinie o Vine Spa w Hotelu Głęboczek na Mazurach. Mają zabiegi relaksacyjne oparte na winoterapii np. kąpiele, peelingi, maski winogronowe. Do tego na terenie znajduje się strefa łaźni, dwa baseny, sauna itd. Można sobie zafundować prawdziwy pakiet relaksacyjny. Oryginalne miejsce.
21 wrz 2016 - 13:18
Mój pierwszy raz w SPA również miał miejsce podczas urlopu z mężem smiling smiley Byliśmy w Hotelu Abidar w Ciechocinku i to naprawdę fajne miejsce, szczególnie jak ktoś nie lubi tłumów i ceni sobie spokój. W cenie noclegu mieliśmy jacuzzi i saunę, ale ze względu na to że mają fajne zabiegi na twarz i ciało to trochę sobie zaszalalam. Postarałam sprawdzic zachwalaną w internecie liposukcję ultradzwiekowa. Fajnie tak czasem zrobić coś dla siebie, więc dbajcie o siebie kobietki! smiling smiley
24 wrz 2016 - 09:11
Przy dwójce małych dzieci trudno zorganizować sobie weekendowy wypad do SPA , ale tak na parę godzin dlaczego nie. Zawsze można, a nawet trzeba wygospodarować trochę czasu dla siebie. Więc jak tylko mam okazję, chodzę do pobliskiego salonu Good Time Day Spa
(http://www.goodtimedayspa.eu/) W prawdzie Spa jest w Poznaniu, ale jak ktoś mieszka w tym mieście albo gdzieś w okolicy to z czystym sercem polecam. Miejsce uroczo i klimatycznie stworzone do zapomnienia chociaż na chwilę o troskach, obowiązkach codziennego dnia. Gama ciekawych propozycji co do zabiegów z wyjątkowo odprężającymi masażami. Naprawdę warto do nich wstąpić smiling smiley
31 pa 2016 - 14:12
Ja polecam [angelium-spazamek.pl] w Niepołomicach, byłam tam z koleżankami dwa miesiące temu, było świetnie winking smiley piękna okolica, zamek, usługi na wysokim poziomie, ja brałam masaż peloha, koleżanka brała masaż ciepłą świecą + obie manicure, wróciłyśmy odnowione winking smiley
ceny były też w porządku w stosunku do standardu więc wg mnie miejsce godne polecenia winking smiley
15 lis 2016 - 14:39
Od czasu do czasu, wyjazd na zabiegi SPA - [hotelmagellan.pl] to świetny sposób na relaks i odpoczynek. Warto zadbać, aby miejsce zostało wybrane odpowiednie miejsce, świadczące usługi na najwyższym poziomie.
06 gru 2016 - 14:16
Ja polecam bardzo serdecznie to spa, obsługa przemiła i ciekawa oferta zabiegów. Pozdrawiam!
16 gru 2016 - 10:10
Ja jeszcze dodam do tego Unitral w Mielnie. Bardzo lubimy tam jeździć cała rodzinką. Wielki plus za strefę dla dzieci, bo to niestety nie jest standard. No i termy w kliamcie morza martwego, uwielbiam, moja siostra natomiast przepada za ich odnową biologiczną. No jest w czym wybierać tongue sticking out smiley
05 sty 2017 - 10:50
Ja w sumie byłam zadowolonego z każdego spa w jakim byłam, chyba trudno w tej kwestii coś zepsuć. Tutaj masz stronę, gdzie możesz wyszukać każde spa w twojej okolicy. [kozakkatalog.pl]
05 sty 2017 - 14:19
Ja lubię w Zakopanem lub w Krakowie.
16 sty 2017 - 10:46
Fajnie jest zawsze gdzieś pojechać a jeśli by tak sobie w domu urządzić takie małe spa xD ? Fajny pomył i nawet to może nie wyjść tak drogo.
Producent saun suchych
18 sty 2017 - 13:25
Takich ośrodków jest cała masa! Ja zawsze korzystam z tej stronki [www.polskiespa.com.pl], to moim zdaniem najlepsza baza ośrodków SPA w Polsce smiling smiley
30 sty 2017 - 13:38
Uwielbiam chodzić do spa

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-30 13:40 przez Aga_Pajączek.
10 lut 2017 - 06:33
Ja bardzo lubię spa w Mielnie, Unitral. Ogólnie spa nad morzem, mam do nich słabość. Tutaj wpadam od czasu do czasu ze wzgledu na olbrzymi wybór zabiegów, termy w klimacie morza martwego i strefe dla dzieci. Bo nie zawsze jest opcja np. jechać tylko z siostrą. Ceny bardzo dobre, w wakacje miejsce po prostu idealne
12 kwi 2017 - 11:54
Tak naprawdę to nie trzeba nigdzie wychodzić, bo SPA można sobie urządzić w domu. To wcale nie jest wielka sztuka - dzięki takim wannom z hydromasażem http://blogstyle.pl/co-to-sa-wanny-spa/ można mieć podobne relaksujące wrażenia na zawołanie.
KarolaPL
03 sie 2017 - 07:37
Skusiłam się na SPA nad morzem, jeszcze przed sezonem. Wybrałam Łebę, bo polecali mi znajomi jeśli chodzi o samo miasto, a zabiegi dopasowałam do siebie. Zdecydowałam się na Hotel Stratos i nie żałuję. Naprawdę przemiła obsługa, można dobrać zabieg dla siebie. Korzystałam z peelingów i masek. Panie zaproponowały mi także kurację oczyszczającą. Błogi relaks, a przy tym nadmorski klimat.
04 sty 2018 - 12:11
ja też słyszałam dobre opinie na ten temat

jaśmin roślina
27 lut 2018 - 08:50
Lubie miejsca, w których SPA jest połączone z zabiegami na twarz oraz na pozostałe części ciała smiling smiley W [www.moonlightspa.pl] można znaleźć taką ciekawą ofertę smiling smiley
10 mar 2018 - 08:17
Najlepsze Spa jest w Warszawie i nikt tego nie zmieni na pewno bo to jest ustawione

21 mar 2018 - 13:26
Jeśli poszukujesz nietypowych zabiegów kosmetycznych, personelu bogatego w doświadczenie to koniecznie musisz odwiedzić [www.dayspa.pl] , w którym lata doświadczenia łączą się z oryginalnymi pomysłami i kreatywnością. Starają się, aby ich salon wychodził naprzeciw wszystkim oczekiwaniom, a nawet wyprzedzał najskrytsze marzenia.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: