NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Gdzie najlepsze SPA?

Wysłane przez Nikola.M 
Gdzie najlepsze SPA?
21 maj 2013 - 10:11
Cześć dziewczyny!
Jestem zainteresowana systematycznymi wizytami w SPA. Byłam w St. Bruno [Giżycko, Mazury] i korzystałam z usług Medi.SPA - od tego momentu uzależniłam się od takiego relaksu, było świetnie. Mój mąż zasponsorował mi 3dniową metamorfozę i odzywi łswoją żonkę ;p

Znacie jakieś szczególne zabiegi z których warto korzystać? Doradźcie!
Tola
Re: Gdzie najlepsze SPA?
29 maj 2013 - 08:51
Jeśli tak Ci się spodobało SPA, a jesteś gdzieś z okolic Krakowa, to w Zabierzowie powstaje takie nowe centrum Soayehr, w którym będą zarówno zabiegi medycyny estetycznej, jak i właśnie SPAsmiling smiley Samo Miasto Kobiet pisało o tym tutaj, także możesz sobie poczytać. Zapowiada się dość ciekawie, także zobaczymy!
17 wrz 2013 - 12:21
Ja posmakowałam zabiegów Spa będąc na urlopie i powiem Wam że jest to świetny sposób na wypoczynek. W Polsce mamy sporo dobrych ośrodków z profesjonalnymi zabiegami smiling smiley ja polecam hotel Czarny Potok w Krynicy Zdrój, byłam tam na urlopie i było naprawdę super grinning smiley . Po dniu spędzonym na zwiedzaniu okolicy i wycieczkach relaksowaliśmy się w basenie i jacuzzi a ja dodatkowo korzystałam z zabiegów smiling smiley . Wypoczęliśmy bardzo i zamierzamy powtórzyć wyjazd na ferie zimowe.
03 pa 2013 - 10:55
Hej, ja byłam ostatnio w spa w Hotelu August w Brzesku. Mają naprawdę fajne zabiegi. Trochę żałuję, że byłam tam tylko przejazdem jeden dzień, ale i tak było warto. Ja jestem ogromną fanką wszelkiego rodzaju masaży, a tam mają naprawdę świetne. Znacie jakieś inne tego typu miejsca, które warto odwiedzić.
04 pa 2013 - 08:44
Ja równiez byłam w hotelu Agust w Brzesku. Moja koleżanka wymyśliła sobie, że zamiast tradycyjnego panieńskiego pojedziemy do spa. Moim zdaniem to świetna alternatywa, bawiłam się cudownie smiling smiley Hotel sam w sobie też jest ok, mają bardzo dobre jedzenie i miłą obsługę, różnorodne zabiegi, my od razu postawiłyśmy na masaże.
16 pa 2013 - 23:28
Cudownym zabiegiem, może nie tyle spa co relaksacyjnym są ceremonie zapachowe w saunie, takie przyjemności oferuje hotel Piwniczna w Piwnicznej Zdrój i ich HedoniSPA, jeśli ktoś nie był, a lubi saunę to polecam, bo to mega przeżycie :-)
13 lis 2013 - 18:43
Moim zdaniem najlepsze Spa jest pod Łodzią. Natura Residance. mam okazję tam byc pare razy w roku, bo własnie tam mamy organizowane spotkania firmowe... Sami możecie ocenić, bo maja też dobrze zrobiona stronkę [www.naturaresidence.pl] . jak ktoś jesczze nie był, a lubi takie miejsca, to musi odwiedzić koniecznie ten Hotel.
14 sty 2014 - 11:52
Wyjazd do spa za miasto jest super, zwłaszcza gdy w otoczeniu są np. góry czy może, ale nie zawsze też można sobie na to pozwolić (np. ja ze względu na pracę rzadko wyjeżdżam z Krakowa). Więc polubiłam takie miejsca jak Dermique, gdzie jest ładnie, można się odprężyć i \"podrasowac\', a zarazem na miejscu.
25 lut 2014 - 12:56
Ja mogę jeszcze polecić apartament butorowy wierch, bardzo ładne miejsce, gdzie można świetnie wypocząć. Do tego obok jest też bardzo dobry aquapark, gdzie też można zamówić sobie rużne zabiegi, więc jak najbardziej nada się też na wyjazd spa, chociaż samym ośrodkiem spa bym tego apartamentu nie nazwała. Za to ceny są o wiele korzystniejsze, a jeżeli do spa masz kilka kroków, to po co też przepłacać niepotrzebnie smiling smiley
Nigdy bym się nie spodziewała, że w Spa zaznam prawdziwej rozkoszy i odnowy, coś jak narodziny na nowo. W Chlewiskach pod Warszawą jest z całą pewnością mój ulubieniec pośród SPA. Manor House, miejsce gdzie można kompleksowo odpocząć, nabrać sił witalnych i niebanalnie poprawić swoją urodę. Wyśmienity basen z beschlorową wodą zaweierającą jony srebra, czy indywidualne zabiegi spa całkowicie mnie relaksowały. Bardzo cenie sobie dobrą kuchnię, tutaj ciężko było oderwać się od jedzenia... wyszukane potrawy, do tego obfite porcje pozwalały na kulinarną podróż, bowiem nie co dzień je się takie rarytasy.
23 cze 2014 - 11:17
Mi bardzo podobało się w Zalesiu w spa. Świetna strefa wellnes, kosmetyczki robią świetne zabiegi (zwłaszcza oczyszczające i nawilżające). Ja akurat wykupiłam sobie jeden z pakietów, który reklamują u siebie na stronie, tam jest wszystko wyszczególnione. Ale oczywiście można sobie dokupić dowolną ilość zabiegów, z czego ja chętnie skorzystałam tym bardziej, że miałam na wszystkie 10% rabatu.
06 mar 2015 - 12:29
Gdzie może być lepsze SPA jak nie w górach? Ja gdy czuję się przepracowana to odwiedzam [www.favore.pl]
Świetny klimat, zawsze wracam odprężona i pełna zapału do pracy.
13 mar 2015 - 18:20
ja z mężem byłam w Pensjonacie Gaborek [www.pensjonatgaborek.pl] . Świetnie miejsce na wypoczynek. Zakwaterowanie super, jedzenie smaczne i zabiego w SPA rewelacyjne smiling smiley Polecam.
10 lip 2015 - 08:07
Mi najbardziej podoba się w [fiuufiuudayspa.pl] Chodzę tam na zabiegi twarzy, które przygotowywane się z profesjonalnych kosmetyków Ericson Laboratoire. Już po pierwszej wizycie zauważyłam różnice. Cera wygląda na zdrowszą i bardziej promienną. Bardzo polecam, bo jest to fajny sposób na odskocznie i relaks.
16 lip 2015 - 09:23
zgadzam się z koleżanką wyżej w górach najlepsze spa winking smiley ciepłe źródła na dworzu <3

30 lip 2015 - 19:16
Ja ze swojej strony mogę polecić Hotel Adam&Spa znajdujący się na terenie Kudowy Zdrój. Jeżdzę tam często z rodziną i korzystam z zabiegów fizykalnych także z masaży i kąpieli wodnych, perełkowych. Uwydatniają miekkość skóry ,robi się ona delikatna i gładka . Maja bardzo dużo pakietów w swojej ofercie. Zostawiam wam do nich kontakt dziewczyny : www.adamspa.pl

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-03 14:16 przez mandarynkowa.
24 wrz 2015 - 08:18
Najlepsze spa można zrobić u siebie w domu smiling smiley Wystarczy mieć wannę ogrodową Sundance, żeby móc korzystać z aromaterapii i hydromasażu.
29 wrz 2015 - 14:53
Ciężko mi powiedzieć, gdzie najlepsze, ale ja byłam 3 razy w Stacji Nowa Gdynia w Zgierzu pod Łodzią [nowa-gdynia.pl] i jestem zadowolona. Mają tam ciekawą ofertę różnych masaży. Jestem entuzjastką Japonii i przede wszystkim interesował mnie shiatsu, czyli taka akupunktura bez igieł. Nie wiem jak inne masaże, ale ten na najwyższym poziomie smiling smiley
19 pa 2015 - 12:03
W Gdyni z chęcią poszłabym do SPA. Lubię to miasto.
12 sty 2016 - 12:32
Czy najlepsze to nie wiem, ale na pewno Beauty Center Józefów rozwiązało moje problemy. Przede wszystkim mogę powiedzieć, że cera powróciła mi do normalności, a była faktycznie strasznie zniszczona, wymagająca. W tym momencie mogę powiedzieć, że przemianę przeszła diametralną. Dalej nad nią pracuję kosmetykami Hildegard Braukmann.
14 sty 2016 - 11:49
Dla mnie najlepszym spa w jakim była jest spa w poznaniu - goodtimedayspa.eu Fachowa, miła obsługa, zniżki przy pakietach, nowoczesne wnętrza, zabiegi
22 sty 2016 - 12:34
Zabiegi to w Józefowie, w ich Beauty Center - rzeczywiście mocna odmiana wyglądu skóry zniszczonej, wyeliminowane zanieczyszczenia i generalnie - zdecydowana poprawa. Nawet nie sądziłam, że samymi zabiegami uzyskam aż taki efekt. Dalej stosowałam kosmetyki Hildegard Braukmann, nadal to robię - dla optymalizacji efektu. I oczywiście - poprawa faktycznie widoczna.
29 sty 2016 - 13:52
Ja mogę polecić [www.hotelnowagdynia.pl] w Zgierzu pod Łodzią. Bardzo fajne miejsce, niedaleko miasta, a w ogóle się tego nie czuje smiling smiley
29 lut 2016 - 20:32
Ciężko tak stwierdzić gdzie jest najlepsze. Ale warto jeździć i próbować, nie patrzcie tylko na sam hotel ze SPA ale i na okolice, aby nie było wam nudno między zabiegami. Fajnie jest np. w Jurze Krakowsko Częstochowskiej a tam macie SPA w hotelu [www.hotelfajkier.pl] smiling smiley
15 mar 2016 - 22:46
Tylko Talaria pod Warszawą! Byłam tam z koleżankami z pracy i byłyśmy zachwycone! Do tego to Spa TYLKO dla kobiet, jedyne takie w Polsce! Chociaż wyjątkowość jest tam na każdym kroku, jeszcze tam wrócimy nie raz
24 maj 2016 - 12:45
Hejka winking smiley

Ja mogę wam polecić SPA w Warszawie (DoubleTree), a szczególnie zabieg endermologii (świetny na cellulit).
Ostatnio byłam tam ze swoim mężem na weekend i wróciliśmy do domu naprawdę wypoczęci.
Aż się zdziwiłam, że można tak fajnie spędzić czas nie ruszając się z Warszawy.
Jak nie macie czasu/chęci na dalszy wyjazd, to jest super opcja smiling smiley

Pozdrawiam
Ania
03 cze 2016 - 19:41
Ja korzystałam juz z różnch SPA ale w tym roku chciałabym spróbować czegoś nietypowego. Znalazłam taki Hotel Głęboczek na Mazurach, który ma Vine SPA. Różni się tym od zwykłego spa, że zabiegi, które są tam wykonywane oparte są na kosmetykach stowrzonych na bazie winogron. Hotel posiada własną winnicę stąd to niecodzienne SPA. Ponadto można skorzystać u nich z sauny aromaterapeutycznej, kąpieli w winie (tak tak grinning smiley), łaźni brodnickich z inhalacjami ziołowymi itp. Oferta jest bogata i na pewno odpoczynek w takim miejscu to niesamowite przeżycie.
11 sie 2016 - 13:14
A ja nigdy nie byłam. W sumie w domu sobie sama robię SPA.
09 wrz 2016 - 11:27
Beauty Center w Józefowie - znakomita miejscówka, bardzo dobry standard, wszystko na bardzo wysokim poziomie i przede wszystkim rzeczywiście widoczne efekty zabiegów, jakie mi tam przeprowadzano. Powiedzmy, że w krótkim czasie udało się totalnie odmienić wygląd zniszczonej cery i docelowo wygląda ona po prostu genialnie. Oby tak dalej.
15 wrz 2016 - 14:44
Ja słyszałam pochlebne opinie o Vine Spa w Hotelu Głęboczek na Mazurach. Mają zabiegi relaksacyjne oparte na winoterapii np. kąpiele, peelingi, maski winogronowe. Do tego na terenie znajduje się strefa łaźni, dwa baseny, sauna itd. Można sobie zafundować prawdziwy pakiet relaksacyjny. Oryginalne miejsce.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: