NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Krem bb dla Każdej cery?

Wysłane przez monti 
Krem bb dla Każdej cery?
10 maj 2016 - 17:49
Mam buzię skłonną do alergii i zaczerwienień, zastanawiam się czy krem bb zda dla mnie egzamin? podkład kryje dobrze, ale jest dla mnie za mocny mam wrażenie i za ciężki, tym bardziej latem. widziałam z mixa krem bb do skóry z zaczerwienieniami, znacie, stosujecie? jak on działa? czy w ogóle dać sobie spokój z bb?
Re: Krem bb dla Każdej cery?
13 maj 2016 - 18:52
masz na myśli pewnie ten krem http://www.mixa.pl/produkt/bb-krem-lagodzacy-jasny-odcien/ sama go mam i stosuję od dość dawna zamiast podkładu, moja skóra dużo lepiej wygląda i zaczerwienienia są znacznie mniejsze, skóra nic nie podrażniona i ładnie wygładzona.
25 sie 2016 - 08:23
To muszę koniecznie wypróbować ten krem, bo bardzo lubię bb i cc.
28 wrz 2016 - 11:57
Ja akurat nie lubię kremów BB. Wolę stosować dobrej jakości podkład.
22 pa 2016 - 21:05
A ja je lubię, szczególnie teraz jak można dostać do każdej cery, czytałam nawet tutaj [www.otodolnyslask.pl], że można dostać i przeciwzmarszczkowy smiling smiley to coś dla mnie w takim razie, muszę poszukać na następnych zakupach smiling smiley
20 gru 2016 - 13:10
Tylko, że te kremy wcale nie są najlepsze, jeśli chodzi o skład. To jest dla mnie problemem.
05 sty 2017 - 14:19
Ja używam kremu BB z Garniera. Bardzo go lubię, jest lekki a jednocześnie ma dobre krycie.
02 lut 2017 - 12:31
A nie zapycha? Bo te produkty z Garniera raczej nie mają zbyt dobrego składu.
22 lut 2017 - 09:48
My się nie lubimy z kremami BB i CC. Moja skóra źle je toleruje i się zapycha niestety. mam wypróbowany od lat podkład i jego tylko używam.
08 mar 2017 - 15:00
Najlepiej iść do kosmetologa i zapytać smiling smiley

Jak schudnąć po 40? Zobacz na [tabletkinaodchudzanie.co]
21 mar 2017 - 10:50
Czy ja wiem? Kto z takimi rzeczami chodzi do kosmetologa?
29 sie 2017 - 16:27
Chyba są różne rodzaje, bo jak coś jest do wszystkiego to zazwyczaj jest do niczego. Po za tym nawet taki krem trzeba odpowiednio nałożyć. Czytałam, ze pędzle Sunshade Minerals [puderek.com.pl] idealne nadają się do nakładania nie tylko podkład czy pudru ale również kremu bb.
05 wrz 2017 - 11:31
chyba nie, u mnie wgl się nie sprawdził, mam cerę tłustą i krem bb nie trzymał się na buzi
22 wrz 2017 - 11:56
WEdług mnie ten krem puderek całkiem niezły !

30 pa 2017 - 10:56
Ja nie stosuje kremów BB. Często mają naprawdę tragiczny skład.
15 gru 2017 - 10:15
właśnie mnie zastanawiają teraz te azjatyckie kremy bb, w innych skład jest dramatyczny i strasznie zapychają uważam
przejdź do tej strony
11 kwi 2018 - 14:00
Ja bardzo lubię krem BB z Garniera, ale to tylko na co dzień, bo na większe okazję potrzebuję lepszego krycia.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: