NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak podkreślić kolor niebieskich oczu?

Wysłane przez niebieskooka 
niebieskooka
Jak podkreślić kolor niebieskich oczu?
17 sie 2012 - 12:07
Cześćsmiling smiley Czy znacie się na doborze kolorów makijażu? Jestem niebieskooką brunetką i zastanawiam się, które kolory podkreślą moje oczy.
Re: Jak podkreślić kolor niebieskich oczu?
17 sie 2012 - 12:46
Ja też mam niebieskie oczy i w sumie używam wszystkich kolorów. Nie boję się ani żółtego ani nawet niebieskiego. Ale może to zależy od twarzy i kształtu oka, bo wszystko mi pasuje. Jednak gdzieś tam kiedyś czytałam, że niebieski kolor oczu najlepiej podkreślają brązy, więc może ich spróbuj grinning smiley
20 lut 2013 - 09:53
19 kwi 2014 - 18:53
Moim zdaniem genialnie wygląda niebieski eyeliner - podkreśla kolor oczy a także optycznie powiększa oczy.
19 lip 2014 - 10:47
JA tez mam niebieskie oczy ale nie podkreslam ich bardzo chociaz wszystkie kolory wydaje mi sie pasują wolę inwestować w ubranie niż w mocny makijaż jezeli mam błękitną sukienkę z sugarfree to nie maluje już w takim kolorze oczu raczej tylko delikatnie podkreślam.
23 lip 2014 - 18:03
Moim zdaniem niebieskie oczy dobrze podkreśla delikatny różowy cień. Poza tym oczywiście czerń - sprawia, że oczy są bardziej wyraziste.
01 pa 2014 - 19:48
dzięki za rady dziewczyny winking smiley
02 pa 2014 - 17:36
moja dziewczyna ma niebieskie oczy i naprawdę świetnie podkreśla ten kolor fioletowymi cieniami, tylko nie takim targowym fioletem tylko takim wiecie, głębszym i srebrnym w kącikach no i muszę powiedzieć, że nawet jako facet widzę to podkreślenie i uwydatnienie ;p
20 pa 2014 - 05:34
O, to nowość! Z mojego doświadczenia wiem, że mężczyźni rzadko kiedy zauważają takie szczegóły jak makijaż oczu. Ale racja, to połączenie może genialnie wyglądać.
18 sty 2016 - 13:39
brązy, fiolety - też mam niebieskie oczy i ciemnobrązowe włosy. to u mnie się najbardziej sprawdza smiling smiley
22 sty 2016 - 08:09
Ja bym postawiła na smoky eyes i podkreśliła je kolorem brązowym, szarym albo czarnym.
06 mar 2016 - 11:04
tez tak uważam, smokey eyes to świetny sposób na podkreślenie każdych oczu.
28 wrz 2016 - 11:58
A smokey eyes wychodzi Wam bez problemu? Mi jakoś się to nie udaje.
16 gru 2016 - 10:14
Niebieskie oczy najlepiej jest podkreślać brązowymi (i każdymi pochodnymi barwami tego koloru) cieniami do oczu smiling smiley Super cienie możesz znaleźć na tej stronce [www.jpcosmetics.pl] i to w naprawdę niewielkiej cenie smiling smiley Zajrzyj, może coś tam znajdziesz smiling smiley
20 gru 2016 - 12:54
Brązowymi cieniami? Akurat z tym się jeszcze nie spotkałam.
29 sie 2017 - 16:23
Potrzebować będziesz do tego odpowiednich kosmetyków i dobrych pędzli. Wybór ich jest bardzo duży chociaż pędzle Sunshade Minerals [puderek.com.pl] moim zdaniem są fajnym zestawem do tego by móc esperymentować z makijażem
04 gru 2017 - 14:41
02 mar 2018 - 11:16
Kiedyś widziałam tekst na womenshealth.pl dotyczący makijażu dla osób z różnymi kolorami oczu. Polecam ci go tam poszukać
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: