NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zmarszczki po 40

Wysłane przez annamazik 
Zmarszczki po 40
15 mar 2018 - 15:39
Hej. Czy któraś z was w wieku powyżej 40 poleca jakiś sprawdzony krem na zmarszczki? W sklepach jest ich mnóstwo, ale nie wiem na co wydać, czy ceny są rzeczywiście adekwatne do efektów. Wie ktoś coś na ten temat?
pozdrawiam

smiling smiley
Re: Zmarszczki po 40
02 maj 2018 - 13:46
Wybierz się do apteki, tam zawsze mają bardzo dobre kosmetyki którą są nam w stanie pomóc na wiele jakiś różnych niedoskonałości. Ja np. dostałam tam krem Remescar, który bardzo szybko pomógł mi rozprawić się z moimi workami pod oczami. Nie pozostawia on żadnych śladów, czy smug i tak działa, że już żaden podkład nie jest mi potrzebny
07 maj 2018 - 13:32
Ja mam dopiero 25 lat i już zauważyłam na swojej twarzy pierwsze zmarszczki. Nie napawa mnie to optymizmem.
11 maj 2018 - 09:10
Od 25 roku życia skóra zaczyna starzeć się gwałtowniej. Najlepiej już wtedy zacząć intensywniej o nią dbać. Polecam zabieg mezoterapii, ale najpierw na wizycie w salonie kosmetycznym powinni określić czego brakuje Twojej skórze. Zabieg jest nieinwazyjny a skóra dostaje zastrzyk energii.

anetta
14 maj 2018 - 11:59
Dokladnie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: