NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

makijaż permanentny brwi

Wysłane przez pati88 
makijaż permanentny brwi
08 lut 2018 - 07:51
Cześć Dziewczyny! Robiłyście może makijaż permanentny brwi? jak efekty? Jesteście zadowolone? Ja myślę już od dawna o takim zabiegu, z tym że boję się, że po wszystkim nie będę wyglądać naturalnie i będę tego bardzo żałować. Mimo wszystko kusi mnie jednak, żeby spróbować. Wiem juz nawet gdzie wykonam zabieg ([koncepcjaurody.pl] - swoją drogą bardzo polecany gabinet w Katowicach) z tym, że ciągle przyłapuje się na tym, że wymyślam jakiś wymówki, które uniemożliwiają mi zadzwonienie i umówienie się na wizytę. Może jak opowiecie mi swoje przygody z makijażem permanentnym brwi to w końcu się odważę i spełnię swoje, największe chyba obecnie, marzenie. Pozdrawiam.Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-08 07:52 przez pati88.
Re: makijaż permanentny brwi
08 lut 2018 - 12:02
Oczywiście, że warto zrobić makijaż permanentny oszczędza się masę czasu i zawsze wygląda się dobrze. Jestem z Poznania i swój robiłam w studio makijażu permanentnego \"Brwi Idealne \".Pani ma genialne podejście i pewną rękę, robi bardzo naturalny makijaż taki na jakim mi zależało.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: