NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

makijaż permanentny brwi

Wysłane przez pati88 
makijaż permanentny brwi
08 lut 2018 - 07:51
Cześć Dziewczyny! Robiłyście może makijaż permanentny brwi? jak efekty? Jesteście zadowolone? Ja myślę już od dawna o takim zabiegu, z tym że boję się, że po wszystkim nie będę wyglądać naturalnie i będę tego bardzo żałować. Mimo wszystko kusi mnie jednak, żeby spróbować. Wiem juz nawet gdzie wykonam zabieg ([koncepcjaurody.pl] - swoją drogą bardzo polecany gabinet w Katowicach) z tym, że ciągle przyłapuje się na tym, że wymyślam jakiś wymówki, które uniemożliwiają mi zadzwonienie i umówienie się na wizytę. Może jak opowiecie mi swoje przygody z makijażem permanentnym brwi to w końcu się odważę i spełnię swoje, największe chyba obecnie, marzenie. Pozdrawiam.

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-08 07:52 przez pati88.
Re: makijaż permanentny brwi
08 lut 2018 - 12:02
Oczywiście, że warto zrobić makijaż permanentny oszczędza się masę czasu i zawsze wygląda się dobrze. Jestem z Poznania i swój robiłam w studio makijażu permanentnego \"Brwi Idealne \".Pani ma genialne podejście i pewną rękę, robi bardzo naturalny makijaż taki na jakim mi zależało.
08 kwi 2018 - 20:24
zgadzam sie smiling smiley zdecydowanie warto smiling smiley Sama zrobiłam sobie brwi, ale w Warszawie u Dominiki Kossakowskiej. Nie mogłam trafić lepiej! Kształt, grubość i kolor idealnie dopasowane do mojej urody. A jaka to oszczędność czasu każdego dnia, kiedy nie trzeba na nowo ich tworzyć winking smiley
22 kwi 2018 - 18:10
Robiłam i polecam smiling smiley Jak jesteście z Wrocławia to polecam się wybrać do Coco-Time, jeden z lepszych salonów, w jakich miałam okazję być smiling smiley Robiłam u nich usta i górną kreskę na powiece - sterylne warunki, mega przyjemna atmosfera i ogromny fach w rękach Pani, która ten zabieg wykonywała. Zastanawiam się jeszcze nad brwiami tym bardziej, że cenowo te zabiegi wyglądają bardzo zachęcająco smiling smiley
25 kwi 2018 - 10:00
A możecie polecić coś z Łodzi? Myślę o zrobieniu brwi, ale boję się, że efekt będzie zbyt mocny a ja będę wyglądała jak clown... Potrzebuję naprawdę dobrej specjalistki, która zrobi mi naturalny efekt i ładny kształt...
02 maj 2018 - 11:38
Są wady też takiego rodzaju makijażu. Najlepiej przeczytać zastanowić się przed zabiegiem.
[prettylady.net.pl]
07 maj 2018 - 13:35
Ja robiłam i niestety, ale nie byłam zadowolona z efektu. W moim przypadku brwi wygladały karykaturalnie winking smiley
10 maj 2018 - 09:30
Makijaż permanentny brwi nigdy nie powinien w ten sposób wyglądać. Przypuszczam, że kosmetyczka, która robiła Ci zabieg była nieprzeszkolona odpowiednio. Po jakimś czasie zachęcam do powtórzenia makijażu metodą piórkową. Za pomocą wielu drobnych kreseczek tworzymy iluzję gęstszych brwi, a efekt jest niezwykle naturalny
anetta.com.pl
25 maj 2018 - 12:24
Jesteście pewne, że chcecie wykonac taki makijaż? Nie wydaje Wam się, że jest on dość sztuczny? Ja szczerze mówiąc nie zdecydowałabym się na taki makijaż. Jak chcę się ładnie pomalować np na jakieś większe wyjście to zamawiam makijaż w domu klienta, który oferuje Mobile Salon [www.mobilesalon.net] . Mają tak dobre wizażystki, że można im całkowicie zaufać w kwestii doboru makijażu. Ja jestem zawsze zadowolona bo makijaż jest wykonany dokładnie, jest trwały i przede wszystkim naturalny.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: