NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

kurs makijażu indywidualnego

Wysłane przez hermiona 
kurs makijażu indywidualnego
28 wrz 2014 - 20:14
Re: kurs makijażu indywidualnego
20 pa 2014 - 05:33
Jeśli tylko Cię to interesuje albo sądzisz, że może Ci w czymś taki kurs pomóc to jak najbardziej winking smiley. Osobiście nie przykładam aż takiej wagi do makijażu, ale też całkiem nieźle sobie sama radzę w tej kwestii.
Re: kurs makijażu indywidualnego
01 pa 2015 - 09:22
Moim zdaniem warto iść, tylko cena 450 zł jest dla mnie nie do przeskoczenia. W zeszłym roku byłam na kursie makijażu. Trwał około 6 g, było nas w sumie 5 kobiet i w sumie zapłaciłyśmy 300 zł. W ramach kursu była teoria, zakup kolorowych kosmetyków (poszłysmy do sklepu i tam zostały nam one dobrane) oraz wielkie malowanie. Makijażystka pokazał nam kilka sztuczek aby makijaż zrobić szybko, a żeby wyglądał pięknie i profesjonalnie. Maluję się teraz w ten sposób i często słyszę, że mam boski makijaż.
Re: kurs makijażu indywidualnego
19 pa 2015 - 11:40
Też mi się wydaje, że warto iść na taki kurs. Szkoda, że akurat nie mam wolnej gotówki.
Re: kurs makijażu indywidualnego
20 pa 2015 - 17:50
Jeśli ma się to nam przydać potem w życiu to czemu nie? Warto inwestować we własny rozwój.
Re: kurs makijażu indywidualnego
25 mar 2016 - 22:49
Mnie się generalnie wydaje, ze branża fryzjersko-kosmetyczna ma duży potencjał finansowy. Dobrze zrobić uprawnienia i dalsze kursy, a później się systematycznie doszkalać i można zarabiać całkiem nieźle. Moja siostra jest na początku tej drogi dopiero, ale teraz uczy się z tego: [www.wsip.pl] W przyszłosci chce założyć własny salon.
Re: kurs makijażu indywidualnego
28 kwi 2016 - 10:08
Też tak uważam. Na takie usługi zawsze będzie zapotrzebowanie.
Re: kurs makijażu indywidualnego
05 maj 2016 - 10:45
Taki kurs indywidualny to super sprawa. Ja osobiście przekonałam się do makijażu w ten sposób i wiem, że w przyszłości chciałabym być wizażystką lub kosmetyczką. Bardzo podobają mi się ubrania kosmetyczek dostępne na [firmoweciuchy.pl] wygląda to bardzo profesjonalnie, jeśli salon ma takie firmowe stroje. Tylko nie wiem, czy życia mi na to wystarczy, tyle bym chciała zrobić grinning smileyZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-09 06:46 przez grunio.
Re: kurs makijażu indywidualnego
25 sie 2016 - 08:24
A ja pewnie i tak nie miałabym czasu na robienie takiego makijażu rano.
Re: kurs makijażu indywidualnego
24 lip 2017 - 17:38
Myślę, że warto pójść krok dalej i zdecydować się na przekucie pasji w zawód i zacząć naukę w Międzynarodowym Studium Dziewulskich, np. na Wydziale Wizażu i Stylizacji (http://www.dziewulscy.pl/wydzial-wizazu-stylizacji/). To sprawdzona marka, po nauce w tym Studium można zrobić nawet międzynarodową karierę. Koleżanka się tam uczyła i odniosła sukces zawodowy.
Re: kurs makijażu indywidualnego
29 sie 2017 - 16:24
Oprócz tego, że wykupisz kurs makijażu musisz też pamiętać o dobrych pędzlach do makijażu. Widziałam wiele ale pędzle Sunshade Minerals [puderek.com.pl] są chyba jednymi z lepszych z jakimi pracowałam.
Re: kurs makijażu indywidualnego
02 pa 2017 - 12:50
jeśli wiążesz przyszłość z wizażem to może warto iść na profesjonalne studium? Świetne recenzje ma szkoła Dziewulskich, polecam zapozna się z ofertą, myślę, że w takiej szkole można się znacznie więcej nauczyć niż z kursu smiling smiley - [www.dziewulscy.pl]
Re: kurs makijażu indywidualnego
02 pa 2017 - 12:53
Polecam zapoznać się z ofertą szkoły Dziewulskich [www.dziewulscy.pl] jeśli wiążecie przyszłość z wizażem warto podeprzeć swoją profesję kwalifikacjami, niestety kursy nie zawsze są dobrym rozwiązaniem.
Re: kurs makijażu indywidualnego
17 pa 2017 - 08:09
Dobrym pomysłem jest bon podarunkowy. Nauczą podkreślać piękno, poza tym współpraca z nimi jest bardzo przyjemna.
Anela
Re: kurs makijażu indywidualnego
21 lis 2017 - 09:40
grunio Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Taki kurs indywidualny to super sprawa. Ja
> osobiście przekonałam się do makijażu w ten
> sposób i wiem, że w przyszłości chciałabym
> być wizażystką lub kosmetyczką. Bardzo
> podobają mi się ubrania kosmetyczek dostępne na
> [firmoweciuchy.pl]
> ss/fartuchy-kosmetyczne/fartuch-medyczny-karlowsky
> -bawelniany-damski wygląda to bardzo
> profesjonalnie, jeśli salon ma takie firmowe
> stroje. Tylko nie wiem, czy życia mi na to
> wystarczy, tyle bym chciała zrobić grinning smiley

Też mi się jakoś te ich ubrania podobają. Bardzo profesjonalnie to wszystko wygląda. Tylko, że mi jakoś bardziej podobają się te z nadrukiem jak w [dreamtex.pl] Oczywiście nie z tego powodu interesuje mnie kurs oraz zabiegi kosmetyczne jednak jedno z drugim się nie wyklucza. Liczy się estetyka.
Re: kurs makijażu indywidualnego
25 kwi 2018 - 10:03
Ja chętnie wybrałabym się na kurs makijażu. Zawsze maluje się tak samo i brakuje mi wyobraźni, aby coś zmienić, zaszaleć. Może na takim kursie czegoś bym się nauczyła smiling smiley A raczej na pewno smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: