NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Przedłużanie rzęs

Wysłane przez grazynka1125 
Przedłużanie rzęs
10 lis 2012 - 11:31
Hej, czy któraś z Was przedłużała rzęsy ???smiling smiley Bo ja sie zastanawiam ale boje się trochę reakcji oka sad smiley Fajną ofertę dotyczącą stylizacji rzęs znalazłam ostatnio w tej hurtowni : [fajnepaznokcie.pl]
Re: Przedłużanie rzęs
10 lut 2013 - 13:20
Mają świetne rzęsy, jestem ich klientką od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona : [fajnepaznokcie.pl] Polecam !!! smiling smiley
20 lut 2013 - 09:49
też od dłuższego czasu korzystam z ofert fajnepaznokcie.pl i jestem bardzo zadowolona. Reakcja oka zawsze jest indywidualną kwestią, jednak jeśli nie jesteś jakoś szczególnie na coś uczulona to myślę że nie ma się czego obawiać smiling smiley
01 pa 2014 - 19:46
a może w tym salonie kosmetycznym? www.idealmed.com.pl

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-01 19:47 przez izka92.
20 pa 2014 - 05:34
Moim zdaniem postaw lepiej na dobry tusz, który podkreśli Twoje rzęsy - przedłużanie zawsze w jakiś sposób je osłabia, więc moim zdaniem nie warto.
29 pa 2014 - 14:00
Miałam kiedyś przedlużone rzęsy, moje oko zareagowało bardzo dobrze - nie miałam żadnych nieprzyjemnych dolegliwości, a wyglądały naprawę nieziemsko smiling smiley

23 lip 2015 - 13:16
Tylko, że przy często wygląda to też bardzo sztucznie. Choć jak się dobrze nałoży rzęsy to może dać niezły efekt.
10 lip 2017 - 12:46
ja uwielbiam przedłużane rzęsy sama chodzę na rzęsy , pięknie to wygląda raz się nadziałam na nieprofesjonalną stylistkę i miałam rzęsy az do brwi sad smiley bardzo mi sie nie podobały a rtak to noszę 2d średniej długości wygląda to pięknie i nie sztucznie smiling smiley oszczędzam 30 min czasu rano grinning smiley
19 lip 2017 - 07:40
Moim zdaniem przedłużanie rzęs jest super opcją na wakacje, ale na co dzień wolę swoje naturalne pomalowane
16 sie 2017 - 13:37
Hej ja idę na przedłużanie rzęs do [adarasalon.pl] , co prawda salon mieści się w Gdyni , ale warto moja koleżanka była i ma przepiękne rzęsy , z tego co mówiła bardzo dobrej firmy są i nie wyglądają na sztuczne ,a to najważniejsze .
Mam wesele w tą sobotę ,więc muszę olśniewająco wyglądać. Pozdrawiam
22 sie 2017 - 10:03
Mnie jakoś przedłużanie nie przekonuje, wolę zadbać o naturalne rzęsy... Fajne produkty oferuje Belcils, ładnie odżywiają rzęsy i można ich używać pod makijaż. Serię na noc też mają.
29 sie 2017 - 10:35
Jakoś nie jestem zwolenniczką. Zrobiłam sobie przedłużanie rzęs dwa razy u kosmetyczki i potem męczyłam się z ciągle wypadającymi rzęsami. Wydaje mi się, że już lepiej zainwestować w dobry tusz, z fajną, podkręcającą szczoteczką. Ja od jakiegoś czasu używam tuszu Collistar Art Design i jestem zadowolona. Wiadomo, nie mam kaskady rzęs, ale przynajmniej wygląda to ładnie i naturalnie
16 pa 2017 - 16:36
Próbowałam już przedłużania rzęs i było to dla mnie zbyt niekomfortowe. Teraz zastanawiam się nad sztucznymi rzęsami. Co o nich sądzicie? Używacie? Myślę nad rzęsami firmy Ardell, znalazłam je w rankingu na stronce [idbajosiebie.net] . Tylko zanim się zdecyduję to wolę popytać ludzi, żeby się nie zdziwić potem winking smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: