NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

nawilżenie skóry

Wysłane przez jadwisia 
nawilżenie skóry
05 mar 2017 - 06:44
Potrzebne preparaty głęboko nawilżające, najlepiej takie do wrażliwej skóry ciała. Możecie coś polecić? Wydaje mi się, że najlepszym wyborem byłoby coś z grupy emolientów [emolium.pl]. A Wy jak myślicie?
Re: nawilżenie skóry
06 mar 2017 - 12:44
Ja akurat nie widzę potrzeby stosowanie emolientów. A skórę najlepiej nawilża mi masło shea.
10 kwi 2017 - 11:07
Dobre jest też masło avokado w kosmetykach [freshandnatural.pl] i można je tak naprawdę używać do pielęgnacji całego ciała, wszystko zależy od tego jaki kosmetyk Ci odpowiada
27 cze 2017 - 13:16
hmm zakup sobie maseczkę ze ślimaka możesz zamówić z chin lub w dobrych sklepach kosmetycznych (dużo drożej produkt taki sam) Będziesz zadowolona

--
pościel dla dzieci
10 lip 2017 - 12:02
Hmm maseczka ze ślimaka? Nie brzmi zbyt kuszące. Szczególnie jeśli miałaby być z Chin...
19 lip 2017 - 07:48
ja miałam krem ze śluzu ze ślimaka i bardzo mi rozjaśnił przebarwienia, tylko mi go przepisał dermatolog
22 sie 2017 - 18:47
Nawilżanie skóry jest bardzo ważne, cera wygląda dużo lepiej, makijaż również lepiej wygląda. Moim zdaniem warto zdecydować się na stosowanie kosmetyków profesjonalnych, takich jak w salonach urody. W hurtowni [mimari.com.pl] znajdziecie bardzo duży wybór produktów wysokiej jakości, ale w dobrych cenach. Ja staram się bardzo dokładnie zmywać makijaż, używam też toniku, kremu nawilżającego zamiennie z serum.
29 sie 2017 - 11:05
Nawilżanie jest ważne zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. smiling smiley Do tego mogę polecić kremy Bioderma, w aptece Melissa jest szeroki wybór, więc na pewno znajdziesz idealnie dopasowane do Twojego rodzaju cery. smiling smiley
02 pa 2017 - 09:48
Dobre kremy i balsamy to podstawa, dodatkowo dopasowane do rodzaju cery (określonego przez dermatologa, a nie przez siebie smiling smiley)
Dodatkowo naturalne suplementy i produkty (oleje, masła). Ja stosuję do nawilżania skóry masło shea ze sklepu Atalla [www.atalla.pl], świetnie nawilża skórę i tworzy na niej niewidzialny film, przez co skóra nie jest podrażniona
04 pa 2017 - 10:52
W moim przypadku skuteczny okazał się dopiero żel hipoalergiczny do mycia twarzy z ekstraktem z chabra barwa - normalizujący 150 ml
Kupiłam go w [sklep.barwa.com.pl] przy mojej dość wrażliwej cerze okazał się niezwykle łagodny, co może świadczyć o braku jakichkolwiek sztucznych dodatków. Po oczyszczeniu twarzy tym żelem czuję naturalną świeżość i gładkość skóry. To jest to czego szukałam i czego potrzebowała moja twarz.
09 pa 2017 - 17:23
Tu jest dość fajna lista kosmetyków dla kobiet w ciąży i po porodzie [www.e-zikoapteka.pl] może okazać się bardzo pomocna. Bo nawilżanie skóry podczas ciąży jest bardzo ważne.
13 pa 2017 - 16:09
Mi przypadła do gustu też detoksykująca maska metaliczna blue detox bielendy bo szybko i skutecznie poprawia stan skóry suchej i wrażliwej.
19 pa 2017 - 12:34
A stosowałyście balsamy z Yope? Świetnie nawilżają i do tego ładnie pachną.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: