NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Perfumy na zimę

Wysłane przez rudadagusia 
Perfumy na zimę
24 lis 2016 - 14:02
Może to nieco dziwnie zabrzmi, ale od jakiegoś czasu szukam perfum odpowiednich na zimę. Odpowiednich na zimę, czyli pachnących świętami - pomarańcza, cynamonem, goździkiem, itd. Pomyślałam, że zapach Love Story od Chloe to byłoby dobre rozwiązanie, bo silnie wyczuwam w niej pomarańczę, ale gdzieś tam jednak brakuje mi trochę tej korzennej woni. Może któraś z was coś by mi poleciła? Ja szukałam, ale goździkowo-cynamonowe nuty to głównie u panów znajdzuję...
Re: Perfumy na zimę
07 gru 2016 - 12:07
Sama sie nad tym zastanawiam, mnie się bardzo podobają Burberry Body.
16 gru 2016 - 11:30
Ja nie stosuję specjalnych perfum na zimę. Mam te same, co przez cały rok.
29 gru 2016 - 14:10
Moim zdaniem jednak warto, aby perfumy były sezonowe. Te zimą są cięższe i bardziej otulające. Ja jestem wierna niszowej marce perfumeryjnej Parfums de Coeur : [www.parfumsdecoeur.pl]. Ten, którego używam jest niezwykle trwały,ciepły i orientalny, łączy w sobie nuty bursztynu, piżma i wanilii.
27 cze 2017 - 07:55
A miałaś okazję wypróbować zapachy od Prouve? Tutaj [prouve.com] znajdziesz więcej informacji o tej firmie i ich produktach. W katalogu są opisane wszystkie zapachy i bez problemu możesz wybrać coś dla siebie. Myślę, że mają szeroki wybór. Warto zauważyć, że wszystkie ich perfumy bazują na francuskich olejkach, co sprawia, że perfumy są trwałe i fajnie rozwijają się na ciele.
27 cze 2017 - 09:28
Ja nie mam na zimę innych perfum. Przez cały rok używam kilku tych samych.
07 lis 2017 - 12:01
Bardzo fajnym wyborem będą na pewno perfumy arabskie. Cechują się one wyjątkową intensywnością. Miałam okazję testować je na sobie i byłam zachwycona! Ogromny wybór tych zapachów znajdziecie na stronie [pl.sensedubai.com]. To też świetny pomysł na prezent.
29 lis 2017 - 16:33
Kiedyś takie miałam, ale mi nie odpowiadają. Są za intensywne.
19 sty 2018 - 20:54
Ja zimą lubię używać mocnych, świeżych zapachów, które mnie trochę pobudzą do życia. Zazwyczaj też sporo mieszam bo lubię oryginalność. Perfumy zazwyczaj kupuję tutaj: [edp24.pl] Mają tam wiele odpowiedników perfum w niskich cenach.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: