NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wiosenno letni olejek do kąpieli

Wysłane przez muzi 
Wiosenno letni olejek do kąpieli
16 kwi 2014 - 10:48
Hej dziewczyny,
jestem duża fanką olejków do kąpieli. Normalnie używam ich w sezonie zimowym aby się trochę rozgrzać. Jednak ten zabieg tak fajnie nawilża moją skórę że pomyślałam aby kontynuować taki zabiegw sezonie wisenno letnim. Jednak chiała bym użyć jakiegoś bardziej ożeźwiającego może kwiatowego olejku (aby nie za intensywnego). Ewentualnie jakiejs miszanki, kompozycji.
Macie jakis pomysl?
Re: Wiosenno letni olejek do kąpieli
19 kwi 2014 - 18:52
Niestety, sama ich używam, ale chętnie posłuchałabym opinii innych Użytkowniczek. I mogłabyś napisać czego wcześniej używałaś?
02 pa 2015 - 12:47
A są jakieś takie olejki pod prysznic? winking smiley
02 cze 2016 - 08:08
Pod prysznic nie widziałam jeszcze olejków. Może są, ale w trochę innej formie?
02 cze 2016 - 13:02
Ja bym ie używała. Zanim zaczną działać już je spłuczecie z ciała. Lepiej w kąpieli się sprawdzają.
20 cze 2016 - 08:54
W sumie racja. Ja po prostu używam oliwki po kąpieli.
13 gru 2017 - 11:34
oliwka jest super tylko tyle że tłusta bardzo

względem termicznym
13 gru 2017 - 14:36
Są olejki pod prysznic, sama używam takiego z serii [sklep.barwa.com.pl] Przepięknie zestawienie czarnej orchidei, jaśminu i róży tworzy zapach, który nie sposób opisać , a skóra jest po nim tak fajnie nawilżona i oczyszczona. Polecam go szczególnie paniom zmagającym się z cellulitem, ponieważ olejek zawiera właściwości antycellulitowe. W ogóle warto poznać te zestawy kosmetyczne, bo są rewelacyjne.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: