NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Farba do włosów rady!

Wysłane przez Marlenka33 
Farba do włosów rady!
25 wrz 2016 - 13:01
Hej, często farbuje włosy jednak moja firma z której kupowałam ma te kolory już takie oklepane, żadnych nowości,mnóstwo tych kolorów ma firma loreal farby opinie mają dobre, reklamują się ładnie w TV, kolory błyszczą wręcz, stosowaliście te farby? Mocne są? Jak skóra głowy to znosi?
Re: Farba do włosów rady!
25 wrz 2016 - 19:18
Ja tylko stosuję farby Loreal [www.lorealparis.pl]. Są moim zdaniem najlepsze, zawsze pokryją włosy, nawet siwe. Żadnych reakcji alergicznych nigdy nie miałam. W ogóle jest seria oparta na olejkach, tam nawet amoniaku nie ma i farba przyjemnie pachnie. Polecam wypróbować smiling smiley
17 pa 2016 - 20:18
A na jakie kolory się farbujecie? sama chciałabym spróbować z blondem i to bardzo jasnym, poczytałam kilka rad w temacie [tuwesele.pl] myślę, że byłoby mi dobrze w tym kolorze smiling smiley obecnie mam jasny brąz/ciemny blond a karnację bardzo jasną - idealną na blond włoski.
08 lis 2016 - 06:38
Nie lepiej iść do fryzjera na farbowanie? To chyba bardziej bezpieczny sposób.
17 lis 2016 - 19:14
Oczywiście, że tak. Nie ma co farbować na własną rękę.
12 gru 2017 - 11:37
A co sądzicie o farbach profesjonalnych? Dają lepsze efekty?

look at this web-site
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: