NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zaczerwieniona twarz

Wysłane przez Ksapyra 
Zaczerwieniona twarz
10 wrz 2016 - 04:13
doskwiera wam czasem zaczerwieniona twarz ? co wtedy robicie , czym ją smarujecie ? myślałam , że trzeba to przeczekać i pokochać , ale ponoć są na to kremy . słyszałyście ?
Re: Zaczerwieniona twarz
19 wrz 2016 - 09:16
A może przydałby Ci się jakiś krem wyrównujący koloryt skóry? Ja kiedyś używałam tego od Bielendy. Nie był drogi, a działał całkiem spoko. Jeśli jednak chcesz czegoś o większym działaniu musisz poszukać w profesjonalnych drogeriach. Ja polecam Ci [www.perfumeria.pl]. Mają tam całkiem spoko wybór kremów do twarzy. A w twoim przypadku chyba najlepsze będą produkty AA. Jeśli mimo tego zaczerwienie będzie się utrzymywało to powinnaś iść do dermatologa. On na pewno znajdzie na to rozwiązanie, bo może być to oznaka poważniejszego schorzenia skóry
28 wrz 2016 - 11:57
Zacznij stosować tonik z octu jabłkowego. Powinien pomóc.
29 gru 2016 - 12:33
Może idź do dermatologa? My możemy tutaj dywagować nad stanem twojej skóry, ale nikt z nas się tutaj na tym nie zna.  Pozdrawiam
18 sty 2017 - 12:49
Oczywiście, że są kosmetyki do cery naczynkowej skłonnej do czerwienienia się. Jak je można zniwelować można przeczytać tutaj [www.laroche-posay.pl] o taką cerę trzeba dbać szczególnie, unikać słońca, solarium, alkoholu, ostrych przypraw itp.
22 lip 2017 - 11:54
Z twarzą różnie bywa może to być skutek złych kosmetyków. Ja używam naturalne teraz odkąd spróbowałam Eldan Cosmetics. Zerknij sobie na to na; [www.eldancosmetics.pl] . Moim zdaniem są one godne uwagi.
06 pa 2017 - 07:50
idz do dermatologa, ja miałam tak samo i mi przepisał kremy
20 lis 2017 - 17:46
Przy takim defekcie dobrze jest stosować kosmetyki które nie podrażniają, do cery wrażliwej, a zamiast mydła do oczyszczania skóry twarzy używać płyn micelarny 3w1 rose care bielendy, który skutecznie oczyszcza i odświeża skórę.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: