NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co do opalania?

Wysłane przez guess 
Co do opalania?
07 sie 2016 - 23:52
Co stosujecie do opalania: spray do ciała, mleczka, kremy, olejki...? Dlaczego to, a nie co innego? Co decyduje o wyborze, jestem tego bardzo ciekawa smiling smiley
Re: Co do opalania?
10 sie 2016 - 13:54
Nie mam jakiejś jednej ulubionej formy, co akurat mi się kupi. Ale zawsze musi to być bardzo wysoka ochrona. Teraz mam spray z la roche [www.laroche-posay.pl], akurat dorwałam w dobrej cenie. Łatwo się nakłada. Od czerwca używałam i jeszcze mam. Na razie pogoda nie rozpieszcza, ale nawet jak jest niewielkie słońce to się psikam. Na początku czerwca było jakieś 23 stopnie i wiaterek i tak mnie poparzyło słońce, że aż mi skóra płatami schodziła. Powiedziałam sobie nigdy więcej.
11 sie 2016 - 13:21
U mnie się ten krem nie sprawdził. Niestety mam bardzo problematyczną cerę.
25 sie 2016 - 12:11
Ja w ogóle nie jestem przekonana do kosmetyków z la roche. Wolę kremu do opalania z pharmaceris.
11 kwi 2017 - 13:22
Ja stosowałam kiedyś spray z filtrem, ale się przerzuciłam na balsam z UV, bo tamten się często ścierał. No i u mnie musi to być filtr +50 albo większy.
27 kwi 2017 - 10:12
A może jakiś fajny samoopalacz? Ostatnio widziałam, że tutaj mają bardzo dobry samoopalacz LANCASTER Self Tan Beauty Self Tanning Smoothing Gel. W zeszłym sezonie go używałam i byłam zadowolona, bo nie było problemu z jego nałożeniem no i utrzymywał się na długo, nie trzeba było go co 2-3 dni ponownie aplikować
15 maj 2017 - 15:09
guess Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Co stosujecie do opalania: spray do ciała,
> mleczka, kremy, olejki...? Dlaczego to, a nie co
> innego? Co decyduje o wyborze, jestem tego bardzo
> ciekawa smiling smiley

Ja stosuje czasami balsam brązujący. Daje delikatny efekt i jest dużo bardziej bezpieczny niż np samoopalacz.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: