NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Żele antybakteryjne

Wysłane przez evelka 
Żele antybakteryjne
21 mar 2014 - 12:19
Czy ktoś z Was używa żeli antybakteryjnych do rąk?
Kupiłam sobie małe opakowanie żelu Clean Hands i jestem zaskoczona działaniem, nie klei się, szybciutko wchłania i ładnie pachnie, a dłonie wydają się czystsze. Idealne przy posiadaniu dzieci, które jak wiadomo, łatwo się brudzą :-)
Re: Żele antybakteryjne
30 kwi 2014 - 19:24
Ja też mam ten żel, jest faktycznie bardzo dobry, szczególnie przydatny jest w podróży... PKP smiling smiley
30 kwi 2014 - 21:36
Żele antybakteryjne Clean Hands są rewelacyjne. Stosujemy je wszyscy w domu - dzieciaki również. Małe opakowanie idealnie mieści się w torebce. Najważniejsze, że wchłania się szybko i rączki pozostają czyste i bez zarazków. P.S. W pociągu i tramwaju niezbędny :-)
23 cze 2014 - 20:53
Otóż to - w komunikacji niezbędny, z przerażeniem zawsze myślę o tym, kto mógł wcześniej siedzieć na moim miejscu, dotykać rurek itp.. Żel antybakteryjny to absolutne must have w torebce każdej kobiety! :-)
15 lip 2014 - 07:18
Zamówiłam sobie ostatnio żel antybakteryjny na allegro - czekam aż przyjdzie. Dotąd nie stosowałam, ale mam zamiar to zmienić, ponieważ już sporo osób mi tak zalecało.
31 lip 2014 - 17:56
Ja uzywam tego typu żeli antybakteryjnych jak dla mnie są one najlepsze smiling smiley
07 pa 2014 - 18:17
jeśli chodzi w ogóle o jakiekolwiek żele antybakteryjne to ja polecam zdecydowanie żele z ziai jakieś nowe z liściem manuka czy coś takiego, są naprawdę świetne i bardzo dobrze myją
20 pa 2014 - 05:36
Widziałam tą serię liści z manuka, posiadam nawet peeling do twarzy. Nie wiedziałam, że są także żele antybakteryjne z tej serii, ale bardzo chętnie zakupię jak będę koło sklepu ziaji.
29 pa 2014 - 12:28
Ja używam z Garniera tego w przezroczystym niebieskim opakowaniu już od paru lat. Przy dłuzszym stosowaniu widac efekty, skóra jest lepiej oczyszczona i nie ściąga się zbyt mocno.

Markowa odzież narciarska w atrakcyjnych cenach
21 wrz 2015 - 07:33
Za Garnierem akurat nie przepadam. Lubię tylko krem do rąk z tej firmy.
22 sty 2016 - 10:40
Uwielbiam żele Bath & Body Works za boskie zapachy i delikatne nawilżenie smiling smiley
29 sty 2016 - 10:32
Nie znam tego żelu. Gdzie go kupiłaś?
31 mar 2016 - 11:20
dla mnie najlepsze są carex. cena do przełknięcia, ale idzie za nią jakość i wydajność. szczególnie w lecie, kiedy wysiadam z tramwaju nie mogę nie zdezynfekować rąk. prędzej padnę trupem winking smiley nie widziałam ich stacjonarnie (poprawcie mnie, jeśli sie mylę), dlatego zamawiam tu: [drogeria.pl]
08 kwi 2016 - 08:38
Carex można chyba dostać w rossmanie, prawda? W sumie dzisiaj tam będę, to może od razu go kupię.
08 kwi 2016 - 11:05
Tak, ten żel jest w Rossmannie. Tam masz ich w sumie bardzo duży wybór.
02 cze 2016 - 08:02
Dzięki, już go kupiłam. Świetnie się sprawdza, więc też go polecam!
02 cze 2016 - 13:00
To jest obowiązkowy kosmetyk do torebki. A chusteczki antybakteryjne? Używacie?
20 cze 2016 - 08:52
Używam, są świetne w podróży! To mi przypomina, że muszę uzupełnić zapasy.
12 gru 2017 - 11:43
ja wolę mleczko rumiankowe bo jest bardziej delikatne
find more
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: