NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Podkład przeciwzmarszczkowy

Wysłane przez monti 
Podkład przeciwzmarszczkowy
11 maj 2016 - 20:09
Jaki podkład przeciwzmarszczkowy używacie? jaki możecie polecić? pojawiają mi się coraz to nowe zmarszczki, krem sam nie daje rady, pomyślałam, że przyda się i podkład na ten problem.
Re: Podkład przeciwzmarszczkowy
15 maj 2016 - 08:14
na razie ja sama nie używam, ale moja siostra ma loreal revitalift http://lorealparis.pl/needs/makijaz/podklad.aspx i mówi, że działa, zmarszczki ma wygładzone dużo lepiej niż tylko po kremie. A podkład do tego bardzo dobrze kryje bez sztucznego efektu.
08 lis 2016 - 06:38
Może sprawdź produkty dr Ireny Eris. Ona ma dobre podkłady.
17 lis 2016 - 09:40
Może Astor Age Vitality? Podkład ujędrniająco-kryjący dla skóry dojrzałej. Moja znajoma go ostatnio zachwalała. Z Astor podobno dobry jest jeszcze Anti Stress & Lift. Podkład relaksująco-liftingujący. Jeszcze dobre są podobno Visible Lift-liftingująco-ujędrniający i podkład wypełniający (obiecujący promienny wygląd i jednolitą cerę) Age Re-Perfect , oba od L\'oreal.

17 lis 2016 - 19:28
Wiele marek takie ma. Tylko czy aby na pewno takie podkład coś daje?
07 gru 2016 - 12:06
Ja stawiałabym raczej na coś bardziej gęstego i odżywczego.
30 sty 2017 - 18:53
Tak najlepiej. Polecam podkłady apteczne.
15 lut 2017 - 12:51
Chociaż jak mogę to nie używam podkładu.
22 lut 2017 - 15:07
A próbowałaś z podkładem Estee Lauder Double Wear? Ostatnio widziałam, że jest w dobrej cenie w drogerii internetowej [www.perfumeria.pl] , a wiele kobiet go chwali, więc spróbuj, a nóż podpasuje pod Twoje gusta winking smiley Podobno sprawdza się też podkład Clinique Even Better Make Up - wiele moich koleżanek po czterdziestce go używa i jest bardzo zadowolona, bo dobrze ujędrnia skórę i wygładza
24 pa 2017 - 14:00
Dobrze w Twoim przypadku może się sprawdzić podkład kryjący. Jeśli mogę Ci coś polecić to zajrzyj na stronę drogerii online Puderek i poczytaj o kosmetykach marki Catrice: [puderek.com.pl]. Myślę, że tego typu podkład kryjący będzie całkiem dobrym pomysłem i warto go wypróbować.
29 lis 2017 - 16:17
Nie sądzę, żeby taki podkład był skuteczny. Szczególnie, że wcześniej i tak nakłada się krem.
22 sty 2018 - 20:56
A próbowałaś transparentnego matującego podkładu firmy Golden Rose. Ja sama z niego korzystam i nigdy się z nim nie rozstaje, zawsze jest w mojej kosmetyczce. Możesz znaleźć go na [goldenrose.pl].
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: