NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Naturalne kosmetyki

Wysłane przez szogun 
Re: Naturalne kosmetyki
22 sty 2018 - 08:49
Ja bardzo lubię kosmetyki z Rosji i od [www.elfa-pharm.pl], mam bardzo wrażliwą cerę i często kosmetyki chemiczne powodowały uczulenia. Od kiedy zaczęłam stosować kosmetyki naturalne problem znikł.
24 sty 2018 - 13:19
Też na www.zielonewarkocze.pl można kupić w dobrych cenach kosmetyki naturalne sprowadzane z Rosji. Bardzo chwalę sobie maseczki i mydła. A co ważne ceny są ich bardzo niskie w porównaniu do jakości.
13 lut 2018 - 10:00
Ja nie jestem przekonana do tych kosmetyków sprowadzanych z Rosji. Wcale nie mają tak naturalnego składu.
15 lut 2018 - 10:54
Ja używam naturalnych kosmetyków [konopne24.pl] do pielęgnacji skóry i włosów produkowanych z konopi leczniczych.
19 lut 2018 - 07:55
A jakie są ich właściwości? Co takiego daje konopia?
19 lut 2018 - 23:30
Też jestem ciekawa.. A tak po za tym to ja stosuję naturalne kosmetyki do oczu, w sensie cienie do powiek. Tutaj zamawaim [alilla.com], zerknijcie sobie, warto zainwestować w siebie, w naturalne kosmetyki, zwłaszcza takie które nie uczulają i mają w swoim składnie np masło shea, albo masło kakakowe. Warto czytać etykiety na odwrocie danego produktu.
12 mar 2018 - 08:04
Najbardziej sprawdzone kosmetyki, to te z jak najmniejszą ilością składników czyli naturalne. Buszowałam kiedyś w internecie szukając idealnego składu dla swoich suchych dłoni i na szczęście natrafiłam na krem-maskę do rąk, co zaoszczędza mi baaardzo dużo czasu przy pielęgnacji dłoni (a do stóp - krem/żel!), polecam najlepiej z [unique.sklep.pl], zapach mają super
12 mar 2018 - 22:07
Ja mam swój ulubiony sklep i ulubione kosmetyki , które są naturalne. Staram się używać tylko takich które są wykonane z naturalnych składników . Moim ulubionym kremem jest taki [www.ambasadazdrowiaiurody.pl] i muszę Wam przyznać że jest świetny , nie miałam dawno tak fajnego kremu który świetnie radzi sobie z niedoskonałościami i idealnie wyrównuje koloryt skory. Nie tworzy \" maski \" co jest świetne. Moja cera wreszcie odzyskała blask i jest fajnie nawilżona. Próbowałyście może ?
14 mar 2018 - 07:57
Też ostatnio polubiłam kosmetyki naturalne i moja kolekcja ciągle się p0większa smiling smiley mam już kilka swoich ulubieńców, które na pewno kupię ponownie
14 mar 2018 - 10:22
Wybieram kosmetyki naturalne bez zawartości chemii. Ostatnio najczęściej sięgam po TianDe, która jest dostępna w sklepie [zielona13.pl]
20 mar 2018 - 16:54
Słyszałam sporo dobrego o kosmetykach koreańskich - znacie? Można je zakupić na przykład na stronie https://asianclub.pl/. Podobno mają naturalne składy - ale takie, które nie są dostępne w żadnych innych kosmetykach. Wiecie coś więcej na ten temat? Może któraś z Was używała?
21 mar 2018 - 13:42
Kupuje tylko i wyłącznie naturalne kosmetyki. Szczególnie lubię olejki - z orzecha laskowego i sezamowy. W sklepie [sklep.alchemiaurody.pl] Mają najwyższa ich jakość, pozyskane są z pierwszego tłoczenia na zimno.
23 mar 2018 - 09:53
Ja kupuje naturalne kosmetyki tylko z certyfikatem oraz ze sprawdzonych składników. Właśnie dlatego z reguły robię w sklepie [www.biokosmetyki-hurt.eu] .
27 mar 2018 - 11:29
dokładnie smiling smiley ja tez staram się korzystać z naturalnych zamiast mydła zapachowego używam np białego jelenia.

--
ręczniki
12 kwi 2018 - 08:22
Ostatnio też widziałam, że w aptece Melissa są dostępne naturalne kosmetyki. Dla mnie to świetna sprawa, bo często zamawiam tam leki, więc teraz będę od razu z jednej strony zamawiała wiele produktów, więc pewnie uda mi się załapać na darmową wysyłkę. winking smiley
05 maj 2018 - 00:14
A może któraś poradzi jakieś naturalne kosmetyki na celulit? Naprawdę zależy mi, aby były takie fest naturalne. Jedyne na co trafiłam to taki artykuł [bloker-cellulitu.pl] ale on niewiele mi wnosi, bo jestem uczulona na wiele tych chemicznych substancji. Może chociaż jakiś składnik, który powinien posiadać kosmetyk na celulit?
15 maj 2018 - 11:46
Odkryj niezwykłe właściwości naturalnych kosmetyków i wypróbuj jakie efekty daje ekologiczna pielęgnacja. Poczuj jak codziennie zmienia się Twoja skóra. Wypróbuj kosmetyków od [skarbyrosji.com.pl] bogatych w cenne składniki.
21 maj 2018 - 08:45
A co Wy na to, żeby samodzielnie robić kosmetyki? Ja ostatnio się tym zajmuje.
22 maj 2018 - 12:17
Ja jak się naczytałam o tych świństwach które sa wykorzystywane przy produkcji podpasek to zaczełam stosować tylko naturalne np te [www.ambasadazdrowiaiurody.pl] mają w 100% naturalny skład, zero wybielaczy bawełna najlepszej jakości i zapach uzyskany dzięki ziołom a nie chemikaliom. Nic nie podrażniają świetnie się noszą i są przede wszytskim zdrowe, co z tego że drogo. Myśle że drożej wyszło by mi leczenie ewentualnych konsekwencji niż te podpaski
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: