NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Naturalne kosmetyki

Wysłane przez szogun 
Re: Naturalne kosmetyki
30 sty 2017 - 18:51
Ja wiele kosmetyków robię sama. W sieci jest wiele przepisów.
06 lut 2017 - 10:04
Red Lipstick Monster wydała książkę z takimi przepisami kosmetycznymi. Jest świetna, polecam ją!
15 lut 2017 - 12:53
To koniecznie muszę tam zajrzeć.
06 mar 2017 - 12:54
Znajdziesz ją w praktycznie każdej księgarni. Polecam, ta książka jest naprawdę świetna.
06 kwi 2017 - 12:07
Kiedyś też robiłam sama maseczki i peelingi ale teraz nie bardzo mam czas zwłaszcza że są to nietrwałe kosmetyki i trzeba robić je często ale w małych ilościach i najlepiej zużyć od razu. Nie znaczy to że z nich zupełnie zrezygnowałam, kupuje [freshandnatural.pl] i są tak samo dobre jak te własnej roboty
11 kwi 2017 - 13:17
Ja też się przekonałam do robienia samodzielnie kosmetyków. Niestety mam wymagającą skórę, która ni w ząb nie toleruje produktów drogeryjnych ze względu na obecność SLS-ów i innych szkodliwych składników, które mi ją bardzo wysuszyły. Robienie samodzielnie ma ten plus, że wiem, co dodaję i robię sobie też na zapas. Moim absolutnym hitem jest tonik enzymatyczny, który lepiej oczyszcza niż zwykły. Nawet krewnym zdarza mi się sprezentować jakieś toniki czy maseczki zrobione przeze mnie smiling smiley
13 kwi 2017 - 16:02
Z kolei moja siostra ostatnio opowiadała mi o india cosmetics smiling smiley Mają głównie kosmetyki naturalne i część z kosmetyków jest zestawiona w bardzo ciekawe przygotowanych zestawach!
24 kwi 2017 - 12:25
Czy kiedykolwiek mieliście do czynienia z kosmetykami marki \"Idea Toscana\"? To jakaś nowość. Sama, znalazłam je jedynie w tym sklepie internetowym: [biolinea.pl]
18 cze 2017 - 18:14
Warto zerknąć na naturalne kosmetyki także na linię kosmetyków Eldan [www.eldancosmetics.pl] . Mają tam różne ciekawe propozycje godne uwagi. Dobra cena, jakość i do tego skład całkiem naturalny.
27 cze 2017 - 09:28
Muszę w takim razie sprawdzić te kosmetyki. Często szukam naturalnych produktów.
29 cze 2017 - 09:42
Ja zainteresowałam się kosmetykami naturalnymi kiedy dermatolog stwierdził u mnie łojotokowe zapalenie skóry. Najpierw używałam jakiegoś szamponu dwuskładnikowego (nie pamiętam nazwy, ale bez recepty dostępny w drogeriach) po to żeby zaleczyć zmiany, a potem już na codzień zaczęłam stosować właśnie naturalne kosmetyki. Niestety mam za mało czasu żeby przygotowywać je samemu w domu więc kupuję w internecie. Ostatnio na facebooku widziałam reklamę [taiao.pl] - ktoś zna? Korzystałyście? Mają na razie mało produktów ale kontaktowałam się z nimi mailowo i będą zwiększać asortyment.
10 lip 2017 - 12:00
Też nie robię sama kosmetyków. To zbyt czasochłonne zajęcie.
12 lip 2017 - 15:00
Też ogólnie staram się zazwyczaj kupowac takie naturalne kosmetyki. Bardzo lubię wszystkie kosmetyki marki Hildegard Braukmann . Najtańsze nie są, ale wychodzę z założenia, że lepiej stosować jeden kosmetyk do ciała, a dobry i naturalny niż 5 tańszych. I tak na to samo wyjdzie.
28 lip 2017 - 14:55
Zauważyłem, ze teraz bardzo modne sa kosmetyki azjatyckie. Ich popularność z każdym kolejnym miesiącem wzrasta. Może dlatego, ze ich składniki są specjalnie dobrane a właściwości świetne. Szukałem takich kosmetyków na prezent dla dziewczyny i znalazłem tutaj [asianclub.pl] spory ich wybór. Wielu ludzi bardzo chwali sobie tego rodzaju kosmetyki
28 sie 2017 - 08:02
Moim zdaniem każda z nas powinna wybierać wśród kosmetyków o jak najbardziej naturalnym składzie. Ostatnio wpadła mi w oko oferta produktów ze sklepu [www.visplantis.pl]. Są tworzone na bazie retinolu, mają działanie odżywcze, nawilżające i wygładzające - wszystko to czego obecnie potrzebuje moja cera. Macie jakieś doświadczenia z ich stosowaniem ?
29 sie 2017 - 10:59
Mam wrażliwą skórę, więc często kupuję naturalne kosmetyki, ponieważ zazwyczaj mnie nie uczulają
30 sie 2017 - 14:53
Dostępnych jest teraz ogrom kosmetyków. Zastanawiam się czy nie skorzystać z jakiś nowosci typu kosmetyki z azjii. Widziałam, ze na stronie asianclub jest ich bardzo duży wybór. Podobno są bardzo skuteczne
05 wrz 2017 - 10:17
im bardziej naturalne tym lepiej, Ja teraz super cienie do powiek Alilla kupiłam, bez parabenów, konserwantów i silikonów. Sa niesamowicie trwałe a przy tym w ogóle nie uczulają
18 wrz 2017 - 12:29
Wypróbuj też produktów marki Barwa. To polska firma. W ofercie mają kosmetyki do ciała, włosów, twarzy, a także do dłoni i stóp. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny są przystępne, a jakość produktów naprawdę wysoka. Więcej szczegółów znajdziecie tu: [sklep.barwa.com.pl] .
22 wrz 2017 - 12:00
Super sprawa, uwielbiam takie kosmetyki do ciała, coś pięknego !

26 wrz 2017 - 18:56
eforka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja wiele kosmetyków robię sama. W sieci jest
> wiele przepisów.

O ciekawe. Pochwalisz się jakimś?

Mówiąc o ręcznych kosmetykach ja ostatnio odkryłam sklep, gdzie nie dosyć, że robią ręcznie to tylko i wyłącznie z zastosowaniem naturalnych składników. Znalazłam ich szukając dezodoranty, miałam swojego czasu duże problem z nadmierną potliwością. Medispirant u mnie powodował przede wszystkim wysypkę, chodziło tam o jakiś składnik. A właśnie w tym sklepie znalazłam naturalny dezodorant co ciekawe w kremie.

Sklep nazywa się Purite, a ich dezodoranty to np. [shop.purite.pl]
02 pa 2017 - 18:20
Jest wiele fajnych naturalnych kosmetyków, odkryłam sporo jak zaczęłam czytać składy smiling smiley po lekturze artykułu http://magdalenajaglarz.pl/blog/analiza-kosmetykow/parabeny/ powyrzucałam wszystkie kosmetyki z parabenami z szafki i robiąc nowe zakupy zagłębiałam się w każdy mały druczek ze składem. Postawiłam na sporo naturalnych ekologicznych produktów i jestem z nich bardzo zadowolona.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 18:21 przez honorcia.
19 pa 2017 - 12:34
Ja od jakiegoś czasu sprawdzam składy kosmetyków. Przynajmniej kupuję lepszej jakości produkty.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: