NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Naturalne kosmetyki

Wysłane przez szogun 
Naturalne kosmetyki
28 lis 2015 - 12:22
Stosujecie może naturalne kosmetyki? Z jakich sklepów i jakie? I co dokładnie? Ja mogę od razu powiedzieć że głównie zaopatruje się w sklepie [naturabazar.pl] przede wszystkim w mydła.
Re: Naturalne kosmetyki
03 gru 2015 - 18:48
Ja uwielbiam kosmetyki z [goldenrose.pl]. Kupiłam przez przypadek i okazało się, że nie tylko lakiery mają świetne. Dobre podkłądy, tusze - nie uczulają i kosztują niedużo
21 gru 2015 - 12:35
Też jestem fanką kosmetyków z Golden Rose! A w ich szminkach jestem już od dawna zakochana.
14 sty 2016 - 16:03
Dzięki, za namiary przydzadzą się przy innych zakupach. I pamiętajcie Kosmetyki naturalne są najlepsze. Nie żadne chemikalia
19 sty 2016 - 10:26
uwielbiam maseczki Babci Agafii smiling smiley
22 sty 2016 - 06:16
to prawda szminki Golden Rose sa fantastyczne! z czystym sumieniem moge je kazdemu polecic. Uzywam ich juz od okolo pol roku i naprawde jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektami. Ustaw wygladaja o wiele lepiej - tak swiezej i przez to ja tez czuje sie pewniej w pracy smiling smiley
26 sty 2016 - 08:17
Ja także bardzo lubię szminki GR. Sama zastanawiam się teraz nad luksusowymi kosmetykami naturalnymi ecoandwell. Taki lekki balsam nawilżający migdałowo-kwiatowy na pewno nawilży, zregeneruje i poprawi elastyczność skóry. Znacie takie kosmetyki? Używacie?
29 sty 2016 - 10:31
Ja na Eco&Well zamawiałam krem do rąk z sylveco i balsam z biolaven. Oba kosmetyki uważam za rewelacyjne.
12 lut 2016 - 14:28
Tutaj polecam blog zachowany w tematyce: [kosmetykituitam.bloog.pl] smiling smiley
25 mar 2016 - 12:57
Przede wszystkim musicie zwracać uwagę na skład danych kosmetyków, czy przypadkiem nie zawierają składników, które was uczulają? Teraz możecie zrobić to łatwo i szybko dzięki aplikacji [cosmeticscan.tech] , wystarczy zeskanować kod kreskowy i gotowe smiling smiley Wcześniej warto sobie ustawić czego w kosmetykach chcecie unikać smiling smiley
25 mar 2016 - 13:27
Ja się ostatnio zakochałem afrykańskim sekrecie, czyli maśle Shea smiling smiley
30 mar 2016 - 16:56
A masz je w czystej postaci? Ja sobie kupiłam - rewelacyjnie nawilża!
31 mar 2016 - 08:31
Ja chętnie sięgam po olej kokosowy. Świetny do włosów oraz suchej skóry no i pięknie pachnie. Zresztą ja tam uwielbiam wszystko co kokosowe winking smiley

[lafant.pl] - Idealny pomysł na prezent!
08 kwi 2016 - 08:39
Zawsze zapominam, że olej kokosowy można też stosować na cerę. I wcale nie jest taki tłusty, do tego szybko się wchłania.
08 kwi 2016 - 11:07
Czy tak szybko się wchłania - nie wiem. Jednakże dla mnie to doskonały krem odżywczy.
14 kwi 2016 - 16:25
Może stopień jego wchłanialności zależy od rodzaju cery. U mnie nie ma z tym problemu.
26 kwi 2016 - 13:53
U mnie standardem jest olej kokosowy, jojoba, kremy z nagietkiem i brzozowy.
Ostatnio stosuję kwas hialuronowy, szampon z czarną rzepą, krem do rąk z marakują, olejek rycynowy i z truskawki i jestem bardzo zadowolona z efektów.
02 cze 2016 - 08:00
Ja próbuję cały czas dostać sok z czarnej rzepy, ale chyba jest to towar deficytyowy. Jakbyście wiedziały gdzie go kupić, to dajcie znać.
02 cze 2016 - 13:04
A w sieci szukałaś? Do czego chcesz tego używać?
13 cze 2016 - 07:36
A co sądzicie o kolagenie naturalnym? Czy ktoś z Was korzystał? Pytam, bo zastanawiam się nad kupnem. Koleżanka poleca mi [www.lagenko.pl]. Mówi, że firma jest sprawdzona i doświadczona. Wysoka jakość produktów. Ale wolę się upewnić też wśród innych. Znacie może? smiling smiley Doradźcie! smiling smiley
20 cze 2016 - 08:52
Ja nigdy nie stosowałam takiego kosmetyku. A jakie jest dokładnie jego działanie?
24 pa 2016 - 10:01
Ja takich też nie używałam, wolę nawilżające. Swoje ulubione kosmetyki naturalne kupuję na stronie clochee.com. Zerknijcie, jeśli jeszcze nie znacie tej polskiej marki. Moim zdaniem - godne uwagi! Świetne dla skóry i jak to ekologiczne - dla środowiska.
08 lis 2016 - 06:38
Słyszałam o tych kosmetykach. Muszę w takim razie sprawdzić, czy mają coś dla mnie.
17 lis 2016 - 19:07
Sprawdź koniecznie! Jestem pewna, że znajdziesz coś dla siebie.
05 gru 2016 - 07:59
A ja powiem, że najlepsze kosmetyki, dzięki którym naturalny wygląda zostanie podkreślony to [www.facebook.com] smiling smiley Brwi i rzęsy stają się piękne i podkreślone, sprawdźcie smiling smiley
07 gru 2016 - 12:08
A ja tak do końca nie ufam tym naturalnym kosmetykom, mam pewne obawy co do ich hypoalergiczności.
16 gru 2016 - 11:24
Naturalne kosmetyki nie mają tylu alergenów i drażniących składników. Dlatego są i tak lepszym rozwiązaniem, niż te zasyfione.
21 gru 2016 - 19:46
W świecie eko kosmetyków dopiero się odnajduję. Póki co testuję krem nawilżający z [bleuet.pl] i jestem miło zaskoczona smiling smiley
10 sty 2017 - 23:15
Ostatnio odkryłam super drogerię: [kosmyk.pl] smiling smiley Moim zdaniem ich kosmetyki są niesamowite. Ładnie się rozprowadzają i cudownie pachną smiling smiley Sama mam bzika na punkcie tego żeby kosmetyki, które używam byly naturalne i nie posiadały zbyt wielu sztucznych dodatków.
17 sty 2017 - 09:02
Muszę w takim razie sprawdzić te kosmetyki. Może mi się coś spodoba.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: