NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Perfumy. Odpowiednik szarej pumy.

Wysłane przez anelka 
Perfumy. Odpowiednik szarej pumy.
09 pa 2015 - 14:01
Czy ktoś z WAs korzystał z odpowiednika perfumu szarej pumy [www.edp24.pl] ?
Szarej pumy już nie ma, a znalazłam taki perfum. Ktoś z Was stosował? Jest identyczny?
Re: Perfumy. Odpowiednik szarej pumy.
12 pa 2015 - 09:26
Bardzo podobne, dużych różnic nie znajdziesz. Ale nawet i bez tego, jest to zapach naprawdę godny uwagi. Tu masz link jakbyś chciał przejrzeć jego skład i nuty zapachowe. [www.edp24.pl]
17 pa 2015 - 20:17
Kupowałam kiedyś Pumę Coty ale od momentu jak nagle zniknęła z rynku zaczęłam kupować Panterę która pachnie dobrym i świeżym cytrusem. Na fb wyczytałam, że aromat Pantera tworzyła ta sama osoba co zapach Pumy. Ciekawe ile w tym prawdy ale zapach niezły i mam zaliczone już kilka flakonów
02 gru 2015 - 10:43
Ja na Twoim miejscu postawiłabym na ten perfum z Estee Lauder:

Wiadomo, że dokładnie takiego jak ta Puma nie znajdziesz, ale wydaję mi się, że Pure White powinien Ci się spodobać.
06 sty 2016 - 11:09
Uwielbiałam ten zapach do chwili aż nie zaszłam w ciążę, bo od tego czasu jakoś mnie dziwnie drażni i nie mogę go znieść. Pytałam lekarza stąd [www.bebiprogram.pl], czy to normalne, że tak się dzieje i powiedział, że niby tak, że nawet niektóre jedzenie może nam już nie smakować. Ale szkoda, bo żałuję bardzo sad smiley
29 sty 2016 - 10:53
W ciąży często takie rzeczy się zmieniają. Nie ma się co tym przejmować.
25 maj 2016 - 10:39
Niestety, ale nie potrafię wskazać jaki zapach byłby podobny do szarej pumy sad smiley sad smiley Ale może czas wybrać jakiś nowy zapach dla siebie? Duży wybór mają na [www.perfumeria.pl] , a ceny są bardzo korzystne smiling smileysmiling smiley Może coś bardziej owocowego i cytrusowego na zbliżające się lato? Takie orzeźwiające zapachy sprawdzą się w czasie wysokich temperatur smiling smileysmiling smiley Ja ostatnio kupiłam nowe Victoria\'s Secret i powiem ci, że są bardzo trwałe, także polecam smiling smiley
11 pa 2016 - 11:49
Ja bardzo lubię zmieniać zapachy. Nie warto się przyzwyczajać do jednego.
13 gru 2017 - 11:33
ja tak samo, choć mam swoje ulubione

względem akustycznym
10 sty 2018 - 09:50
Raczej nie chciałabym pachnieć tak pospolicie. Zdecydowanie wolę ekskluzywne perfumy, dzięki którym pachnę wyjątkowo. Właśnie dlatego jestem wielką fanką perfum arabskich. Polecam zajrzeć na stronę http://pl.sensedubai.com/, a najlepiej wybrać się do ich stacjonarnego butiku w Warszawie na Mokotowskiej 46. Jestem pewna, że się zakochacie w tych zapachach.
19 lut 2018 - 08:08
A znacie naturalne kosmetyki? Jakie polecacie?
28 mar 2018 - 10:09
Teraz dawna Puma to po prostu panthera i pachnie fenomenalnie szczególnie w wersji de luxe. Po prostu zapach się utrzymuje długo, tyle ile oczekuję by wytrzymał. Co do sklepu to już wskazano na edp24.pl więc tutaj nie ma co dodawać w temacie. Raczej wątek do zamknięcia.
11 cze 2018 - 10:43
Zawsze mam problem przy wyborze odpowiednich perfum. Ostatnio jednak znalazłam na to sposób, kupuję sobie zamiast jednego drogiego flakoniku , kilka takich próbek po kilkanaście złotych, najlepszą ofertę mają tutaj: https://neness.pl/. Te próbki mają po 20 ml więc i tak starczą na długo, zapach tez mają bardzo ładny i trwały. Już tak przetestowałam kilkanaście perfum, mam już kilka swoich, które mi się podobają. Taką fiolkę tez mogę zabrać wszędzie, gdyż jest bardzo poręczna i do małych torebek bez problemu się zmieści, a takie właśnie lubię nosić najbardziej ze sobą. Potestujcie sobie kilka takich próbek i na pewno znajdziecie coś ciekawego dla siebie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: