NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Coś na trądzik?

Wysłane przez Bohema 
Coś na trądzik?
03 lip 2015 - 09:43
Dziewczyny, pewnie wiecie jak to jest mieć obfity trądzik i dużo blizn sad smiley Potrzebuje naprawdę dobrych kosmetyków. Znalazłam np. krem [puderek.com.pl] podobno dobrze kryje wszelkie zmiany na twarzy, bardzo was prosze o opinie na temat tego kremu? Lub jakiegokolwiek innego do cery ze skłonnościami do trądziku...
Re: Coś na trądzik?
06 lip 2015 - 05:56
Ja mam skłonności do trądziku, ale blizny się po tym nie robią. Polecam dbać przede wszystkim o dietę - nie ruszam w ogóle chipsów ani innych słonych rzeczy, bardzo mało czekolady, orzechów i alkoholu, dzięki temu cera jest zdrowsza i ładniejsza smiling smiley Jak poimprezuję z alkoholem albo zjem paczkę chipsów, to mnie od razu wysypuje.
18 wrz 2015 - 23:53
Na trądzik stosuj ten korektor [www.laroche-posay.pl] . On zapobiega powstawaniu blizn . Szkoda , że teraz się dopiero pytasz, tak to może udałoby się wcześniej ograniczyć wypryski i w konsekwencji blizny
21 wrz 2015 - 07:34
Zanim skusicie się na kosmetyki la roche to sprawdźcie ich skład. Niestety, sporo z nich zawiera SLS.
02 pa 2015 - 12:44
Trądziku można się też pozbyć przy pomocy laseru.
15 sty 2016 - 20:51
Można pójść do kosmetyczki Joliesse na zabieg oczyszczania cery i pozbędziemy się problemu. Sama tak robiłam zabieg wystarczał mi średnio na pół roku.
19 lut 2016 - 09:50
Zamiast chować cerę pod kosmetykami musisz ją wyleczyć. Jeżeli nie zareagujesz, Twój problem z trądzikiem będzie się wyłącznie pogłębiać. Polecam zastosować preparat od Beta-Skin: [sklep.betaskin.pl]
29 lut 2016 - 12:15
A to na pewno. Wiele osób kamufluje wypryski, a to zaognia stan skóry.
10 mar 2016 - 08:04
ja bym nie działała na własną rękę tylko poszłabym do lekarza na konsultację.
31 mar 2016 - 11:17
spróbuj mieszać olejek z drzewa herbacianego z kremem na noc. naprawdę działa cuda smiling smiley
31 mar 2016 - 21:04
Dokładnie przed wysypem wyprysków kamuflaż zadziała na chwilę jak musimy się gdzieś pokazać, więc pudrujemy ile się da, żeby zakryć, ale to jeszcze bardziej wzmaga produkcję sebum i zatyka pory. Dlatego ja regularnie chodzę na peelingi medyczne i widać różnicę. Kładę nacisk na intensywne złuszczanie warstw naskórka i dotarcie do skóry właściwej. I takie zastosowanie poleciła mi pani z Mojej Estetyki z Rzeszowa, gdzie doradziła peeling glikolowy. Można też się pokusić o migdałowy.
01 kwi 2016 - 12:59
Ja od siebie mogę polecić peeling i maseczkę siarkową z Barwy. Usuwa krostki, wygładza i nie podrażnia - dla mnie bomba smiling smiley żel do mycia z tej serii też daje rade.

[lafant.pl] - Idealny pomysł na prezent!
26 kwi 2016 - 13:55
Tonik z enzymami - nie stosuje się go codziennie, ale dzięki niemu pozbyłam się trądziku z pleców, z którym mierzyłam się od czasów liceum.
Składniki można kupić oddzielnie na różnych stronach z naturalnymi kosmetykami i zrobić samemu według ich przepisu, ale efekty nieporównywalne z żadną maścią itd.
29 kwi 2016 - 10:20
ja mam taki domowy sposób winking smiley spróbuj dodać do swojej diety przyprawy o nazwie \"czarnuszka\" możesz korzystać z niej zamiast pieprzu bo ma taki \"ostrawy\" smak, nie wyleczy Cie całkowicie z trądziku ale zauważalna zmiana jest.

03 maj 2016 - 18:32
Mi pomagała kiedyś maść cynkowa, ale potem pojawiły się problemy z wysuszaniem skóry i musiałam znaleźć coś innego.
Zaczęłam używać toników oraz kremów Biodermy i zostałam z nią do dzisiaj grinning smiley
12 gru 2017 - 11:40
Maska z węgla drzewnego daje dobre efekty

internet
20 gru 2017 - 11:11
a słyszałyście o takim zabiegu jak sonoforeza ? Byłam ostatnio na konsultacji w COCO-TIME we Wrocławiu i tam kosmetyczka mówiła o dużej skuteczności tego zabiegu. Generalnie wykorzystuje się w nim zjawisko fali akustycznej, to taki masaż ultradźwiękowy. to też świetnie uzupełnienie innych zabiegów jak chociażby mezoterapii igłowej.
14 sty 2018 - 09:23
Myślę że odpowiednie kosmetyki mogą wiele pomóc, mam na myśli takie detoksykujące jak carbo detox z białym węglem bielendy. Linia dedykowana jest skórom problematycznym z tendencją do niedoskonałości i trądziku, wykazuje silne właściwości oczyszczające skórę.
07 lut 2018 - 13:36
Słyszałam, że bardzo skuteczny na trądzik jest Derminax, zresztą poczytajcie same- [heltio.com] Stosowała go któraś z Was? Jakie efekty?
02 mar 2018 - 11:44
Przy uporczywym trądziku koniecznie będzie trzeba udać się do dermatologa. Inaczej niestety ale ciężko się go pozbyć. Co ważne warto używać kosmetyków przeznaczonych do dogłębnego oczyszczania skóry. Ja mogę polecić piankę oczyszczającą High Effective Cleansing Foam tylko, że ta marka kosmetyków jest luksusowa i droga. Ale kosmetyki są warte swojej ceny i warto je zainwestować.
10 mar 2018 - 08:16
Dla mnie to jest dziwne bo nic merytorycznego nie ma tutaj ciekawego do pisania

31 mar 2018 - 15:31
Nie wiem co to uporczywy trądzik, ale przy lekkim dobrym rozwiązaniem jest pielęgnacja twarzy przy pomocy kosmetyków firmy Bielenda. Jest taka seria Zielona Herbata: kremy, żel do mycia twarzy, serum, maseczka, płyn micelarny, hydrolat i cos co ukochałam najbardziej esencja w perłach. Trzeba zdać sobie sprawę, że bez codziennego stosowania nie pozbędziemy się uciązliwych zmian trądzikowych.
04 kwi 2018 - 08:25
z trądzikiem walka bywa bardzo trudna, najlepiej udać się do dermatologa
[www.knall.com.pl]
16 kwi 2018 - 12:21
Mój chłopak miał duży problem z trądzikiem, dermatolog polecił mu zmianę diety i oczyszczanie twarzy emulsją micelarną Cetaphil EM do mycia. U niego widać znaczną różnicę a i ja sobie zmywam nią makijaż (jest delikatna a do tego bardzo dokładna).
25 kwi 2018 - 19:14
Niedawno wyczytałam, że problemy ze skórą twarzy są nierozerwalnie związane z problemami z jelitami. Jak się nad tym tak zastanowić, to faktycznie coś w tym jest. W takiej sytuacji chyba najlepszym rozwiązaniem jest zadbanie o oczyszczanie całego organizmu, a nie tylko skóry na której występują takie widoczne problemy. Skoro przyczyna leży w środku, to trzeba do niej odpowiednio też dotrzeć. Czytałam o produktach firmy FIVREN [fivren.com] które pomagają właśnie na takie i inne dolegliwości. Próbowaliście ich już? Z opinii wynika, że może to być złoty środek, by pozbyć się różnych problemów.
15 maj 2018 - 13:06
Z pewnością problemy z jelitami mogą mieć wpływ na trądzik. Też mam z tym problemy i staram się pilnować diety. Niedawno znalazłam czarną maskę na Allegro: [allegro.pl]ągry. Same zobaczcie. Jest świetna i daje natychmiastowe efekty. W dodatku jest tania. Szukam jeszcze odpowiedniego kosmetyku do codziennej pielęgnacji.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-17 16:01 przez Mukii.
23 maj 2018 - 13:16
Na pewno takie maski są bardzo potrzebne, ale warto też pomyśleć o wizycie u kosmetyczki na głębszym zabiegu. Mezoterapia i mikrodermabrazja potrafią zdziałać cuda
anetta
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: