NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Kosmetyki do skóry dojrzałej

Wysłane przez szogun 
Kosmetyki do skóry dojrzałej
22 cze 2015 - 16:27
Jakie polecacie kosmetyki do skóry dojrzałej ?
Jakie same stosujecie i dlaczego? Co Was do nich przekonało?
Re: Kosmetyki do skóry dojrzałej
22 cze 2015 - 20:27
Moja skóra nie jest jeszcze dojrzała, ale ja jestem zwolenniczką dermokosmetyków. Sama stosuję Iwostin i Pharmaceris.
23 lip 2015 - 13:14
Bardzo dobre są kosmetyki z vichy oraz estee lauder. Do tych wymienionych przez Eforke dorzuciałabym Dermikę.
02 pa 2015 - 12:49
Ale to są chyba dosyć drogie kosmetyki?
06 pa 2015 - 08:23
W moim przypadku świetnie się sprawdza krem pigmanorm. Już od jakiegoś czasu kupuję go na sprzedajemy, bo tam jest znacznie taniej.
21 gru 2015 - 12:28
Też niektóre kosmetyki kupuję na portalach ogłoszeniowych. Czasami różnica w cenie jest bardzo duża.
20 maj 2016 - 10:16
Przy takiej cerze potrzebna jest kompleksowa pielęgnacja, o taka [zabiegi-na-twarz-kobiece-sekrety.pl] Teraz coraz więcej kosmetyków powstaje dla dojrzałych kobiet, więc nie ma powodów do obaw smiling smiley
11 pa 2016 - 11:48
To prawda. Czasami trudniej jest znaleźć normalny krem niż ten przeciwzmarszczkowy.
10 lis 2016 - 12:32
Od jakiegoś czasu stosuje tylko kosmetyki z kolagenem naturalnym smiling smiley Właściwie na początku stosowałam tylko kolagen naturalny tej firmy [www.lagenko.pl], ale wiem, że na rynku jest dostępnych kilka firm, które mają dobry kolagen. W ten sposób udało mi się moją cerę doprowadzić do bardzo dobrego stanu smiling smiley
17 lis 2016 - 19:25
A to o takich nie słyszałam. Muszę poczytać w sieci.
12 gru 2016 - 08:47
Moim zdaniem kosmetyki Vichy wygrywają wszystko. Mają idealną konsystencję, nie są tłuste i ciężkie no i działają. Oczywiście nie należą do najtańszych, ale raz się żyje i nie ma co oszczędzać na urodzie i dobrym samopoczuciu. Pozdrawiam
24 sty 2017 - 21:05
Ja sporo dobrego słyszałam o nowym produkcie Oriflame: [pl.oriflame.com]
Czytałam, że w składzie są komórki macierzyste roślin, a specyfik bardzo dobrze wygładza zmarszczki i nawilża skórę. Koleżanka mi wyjątkowo polecała. Korzystałyście?
25 sty 2017 - 00:24
W moim przypadku dobrze sprawdza się ten kremik http://www.vichy.pl/produkty-przeciw-oznakom-starzenia/liftactiv-przeciwzmarszczkowa-pielegnacja-liftingujaca-pod-oczy-liftactiv/p2916.aspx . Nakładam go na noc punktowo w okolice oczu. Efekty każdego dnia są coraz bardziej widoczne
27 sty 2017 - 08:18
Jeśli chodzi o kosmetyki do skóry dojrzałej to ja szczególnie polecam te marki Clinique, a zwłaszcza ich krem zmniejszający cienie pod oczami Clinique All About Eyes Rich. Naprawdę warto w niego zainwestować, bo daje super efekty. Ja już po dwóch tygodniach regularnego stosowania zauważyłam znaczące zmiany. Znikły sińce,a i worki jakby mniejsze winking smiley No a oprócz tego z tej serii są też dobre kosmetyki przeciwzmarszczkowe i nawilżające, więc do skóry dojrzałej jak najbardziej wskazane
30 sty 2017 - 18:52
Słyszałam o tej marce. Sama jeszcze nic od nich nie stosowałam.
15 lut 2017 - 12:49
Ale to chyba są kosmetyki marki selektywnej?
28 kwi 2017 - 09:21
Szukając ładnych kosmetyków do makijażu możecie też zajrzeć do [triny.pl] . Mnie sklep poleciła moja znajoma i uważam, że można w nim znaleźć naprawdę dobre kosmetyki w przystępnych cenach. Zobaczcie, a być może także i wam oferta się spodoba.
04 maj 2017 - 03:32
Najlepiej zaopatrzyć się w kosmetyki profesjonalne, one będą bardziej skuteczne. Można też zdecydować się na zakup urządzenia do wykonywania zabiegów na twarz w domu np. jonową saunę do twarzy, to świetny sprzęt, który nawilża i głęboko oczyszcza cerę. Hurtownia kosmetyczna [mimari.com.pl] ma w asortymencie cały dział z takimi urządzeniami, oferują też dobrej jakości kosmetyki, także warto sobie przejrzeć ich stronę.
31 maj 2017 - 19:22
Taka hurtownia z kosmetykami naturalnymi, gdzie dostaniesz same znane i sprawdzone marki jest [jmcpoland.com], zerknij sobie. Idealne miejsce nie tylko dla właścicieli sklepów z bio-kosmetykami
03 cze 2017 - 18:52
fajne kosmetyki ma też na pewno Iwostin. Ja używam akurat póki co tylko żelu do twarzy [www.iwostin.pl] ale mam w planie zakup ich kremu na naczynka, bo słyszałam, że potrafi zdziałać cuda.
12 cze 2017 - 10:49
Ja akurat nie przepadam za ich kosmetykami. Mają dość sztuczny skład.
06 lip 2017 - 17:29
Moim zdaniem bardzo dobrze sprawdzą się kosmetyki z linii Eldan [www.eldancosmetics.pl] . Takie kosmetyki naturalne na bazie olejków, wyciągów roślinnych. Do tego bez sztucznych barwników, wydaje mi się, że są najlepsze. Może trochę kosztują, ale warto bo działają i do tego zużywa się ich nie duża. Dobrze się wchłaniają i nie podrażniają skóry.
25 sie 2017 - 11:26
Powinnaś przejrzeć ofertę internetowej apteki Melissa, jest tam naprawdę szeroki wybór leków i kosmetyków. smiling smiley Duża wygoda, ponieważ zakupy można zrobić w domu,a paczkę wyślą pod wskazany adres smiling smiley
03 wrz 2017 - 19:24
Świetne kosmetyki z kolagenem mają na [zdrowiej.net.pl]. Ja zamawiam tam na przykład kolagen naturalny i jestem zachwycona działaniem. Od razu skóra wygląda lepiej, na pewno będę stosowała regularnie, także polecam wam sobie zobaczyć ich ofertę smiling smiley
13 pa 2017 - 16:06
Bardzo dobra jest GOLD DETOX Bielenda czyli detoksykująca maska metaliczna do cery dojrzałej i wrażliwej , ja jej często używam , przynajmniej raz w tygodniu i cera wygląda bardzo ładnie
14 pa 2017 - 11:22
Skóra dojrzała jest dużo bardziej wrażliwa i wymaga odpowiedniej pielęgnacji - http://www.laroche-posay.pl/artyku%C5%82/Opieka-nad-osobami-starszymi-sprawd%C5%BA-jak-zadba%C4%87-o-ich-sk%C3%B3r%C4%99/a32347.aspx . Wiele starszych osób ma również problemy z przebarwieniami, wówczas regularnie złuszczać naskórek i dbać o odpowiednie nawilżenie
17 pa 2017 - 09:29
Myślę, że dobrym pomysłem będą kosmetyki naturalne. Są to produkty wykonane w stu procentach z naturalnych składników, nie zawierają chemii takiej jak np. SLS. Przejrzyj sobie ofertę produktów marki Nacomi: [puderek.com.pl] . To polska firma, oferują świetne produkty w bardzo dobrych cenach.
07 lis 2017 - 18:50
na pewno potrzebne bedą Ci do tego odpowiednie kosmetyki. Jeżeli chcesz by ta cera była odpowiednio pielęgnowana to kosmetyki też muszą być dostosowane do Twojej cery. Może w tej drogerii [puderek.com.pl] znajdziesz dla siebie odpowiednie kosmetyki
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: