NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Balsam na zimę?

Wysłane przez Ewa21 
Balsam na zimę?
05 lut 2013 - 14:35
Jakich balsamów używacie zimą? Co polecacie do długotrwałego nawilżenia?
Re: Balsam na zimę?
13 maj 2013 - 08:35
Świetny jest balsam Intense Moisture Rescue Creme z BeautyLab London. Oligopeptydy, kolagen, kwas hialuronowy to tylko nieliczne składniki aktywne umożliwiające utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry. W nadchodzącym letnim okresie także w 100% spełni swoje nawilżające funkcje dodatkowo łagodząc wszelkiego rodzaju podrażnienia wywołane nadmierną ekspozycją na słońce. Polecam.
22 lut 2014 - 14:46
Ja na zimę używam tego samego kremu do ciała dermiki, co przez resztę roku, bo moja skóra wymaga mocnego nawilżenia i regeneracji codziennie... Jest to KREM Passione body intensywnie regenerujący, który ma świetne działanie na przesuszoną skórę, w uszkodzoną już nawet barierą naskórkową.
10 mar 2014 - 22:13
Ja sobie zakupiłam na zimę piękny zimowy zapach - chocolate kiss soraya. Balsam genialny!!!
15 lip 2014 - 07:21
Neutrogena się bardzo dobrze sprawdza - nie tylko zimą. Ogólnie w tym okresie wolę troszkę tłustsze specyfiki, szczególnie jeśli chodzi o kremy do twarzy.
17 lis 2014 - 12:53
Jeżeli chodzi o wysuszenie skóry w zimie, to od paru dobrych lat o tej porze roku towarzyszy mi Neutrogena. Muszę przyznać że kremy tej firmy nie tylko nawilżają ale działają też kojąco na podrażnienia. Na dodatek są bez zapachowe i nadają się dla alergików. Cena kremu do rąk który posiadam to ok 13 zł. W porównaniu do innych firm może się to wydać wiele ale uwierzcie że na prawdę się opłaca. Z tego co kojarzę to z tej linii jest też krem do twarzy i balsam/krem do ciała.
19 lis 2014 - 19:13
Zerknij tu - [kodyrabatowe.interia.pl] może coś znajdziesz.
16 lut 2015 - 08:03
W zimę zawsze stosuję balsamy marki Farmona - jak dla mnie niezawodne winking smiley
21 wrz 2015 - 07:33
Nie przepadam za tymi kosmetykami. Mają ładny zapach, ale jak dla mnie nic poza tym.
15 pa 2015 - 08:56
Ja polecam balsam Kolastyny dla skóry bardzo odwodnionej i suchej. Polecam szczególnie na zimowe powietrze, które powoduje nieprzyjemną skorupkę na naszej skórze.
20 pa 2015 - 17:50
Tu znajdziecie analizę składu balsamu z baby dream: [www.srokao.pl] . Ja jutro idę po niego do rossmanna, bo naprawdę warto.
16 gru 2015 - 13:24
Mi ten balsam się całkiem nie wchłania, więc za nim nie przepadam. Wolę masło shea.
16 gru 2015 - 13:40
Masło shea jest za to dość tłuste i \"tępe\" w rozsmarowywaniu. Dla mnie nie jest to kosmetyk do codziennej pielęgnacji. Może przejrzyj balsamy na ecoandwell.pl. W tym sklepie internetowym są naturalne kosmetyki, więc na pewno sobie tam coś wybierzesz.
22 pa 2016 - 20:59
U mnie na cały rok sprawdzają się balsamy z Garniera, szczególnie te [slodkiezycie.com.pl] odpowiednio do tego czego akurat potrzebuje moja skóra taki wybieram (wygładzający, odżywczy bądź łagodzący). Pięknie pachną, szybko się wchłaniają i są wydajne.
25 pa 2016 - 13:15
Ja w sumie to nie mam jakiegoś ulubionego, ale to prawda że zimą i jesienią używam zdecydowanie więcej balsamów do ciała. Ostatnio zamówiłam sobie z [www.perfumeria.pl] balsam I COLONIALI Shea Butter, który jest naprawdę rewelacyjny - świetnie pachnie, dokładnie nawilża skórę i ma przyjemną konsystencjęwinking smiley Polecam, bo naprawdę warto, ale nie unikam też tych ogólnodostępnych balsamów - Garnier (klonowy liść) i Neutrogena (formuła norweska i malina nordycka - genialne) winking smiley
08 lis 2016 - 06:36
Ja stosuję ten balsam co przez cały rok. Najbardziej lubię mixe.
17 lis 2016 - 19:30
Ja w sumie stosuję różne balsamy. Dla mnie liczy się, by dobrze się wchłaniał.
07 gru 2016 - 12:07
Ja używam balsamów z Perfekty i sobie chwalę. Mocno nawilżają.
16 gru 2016 - 11:31
Nie sądzę, żeby on miał dobry skład. Ja mam teraz masło do ciała z isany.
19 gru 2016 - 12:33
Jeśli o mnie chodzi to wydaje mi się, że zdecydowanie najlepszym balsamem (choć technicznie masłemtongue sticking out smiley) jest masło I COLONIALI Shea Butter, które można dostać m.in. w [www.perfumeria.pl]. Dawno nie trafiłam na tak dobry kosmetyk, który radziłoby sobie z wszystkimi podrażnieniami i tak dobrze ochraniał skórę przed mrozami i chłodnym wiatrem.
21 gru 2016 - 12:01
O, masło shea. Też je stosuję, świetnie nawilża.
30 sty 2017 - 18:51
Ja także stosuję masło shea. Ale tylko na ciało.
06 lut 2017 - 10:16
Ja jeszcze na twarz. Ale tak max raz w tygodniu.
15 lut 2017 - 12:55
Ono jest dobre, ale może zapychać.
06 mar 2017 - 12:53
U mnie akurat nie ma takich problemów. Masło shea akurat dobrze na nie działa.
13 kwi 2017 - 21:23
A może krem różany ? smiling smiley Ładnie pachnie, jest naturalny i bardzo dobrze nawilża smiling smiley Prawie idealne połączenie winking smiley Zapach jest na tyle delikatny, że nie drażnismiling smiley
02 pa 2017 - 09:52
Hm, z naturalnych kosmetyków polecam masło shea [www.atalla.pl] - jest wręcz zbawienne na mróz, bo tworzy ochronny film, dzięki czemu skóra nie jest podrażniona. Dodatkowo ma wiele innych właściwości, chociażby świetnie natłuszcza dłonie i działa regenerująco na włosy smiling smiley
19 pa 2017 - 12:22
Ja stosuję balsam domowej roboty. Nie jest trudny w przygotowaniu.
07 lis 2017 - 18:54
Pielęgnowanie naszej cery zwłaszcza w okresie zimowy jest bardzo wazne. Nasza skóra narażona jest na zimne, suche powietrze, które niszczy nasza skórę. Staram się kupować właśnie zimą odpowiednie balsamy do ciała.Popatrz moze tutaj [puderek.com.pl] , za odpowiednimi kosmetykami do pielęgnacji ciała.
14 lis 2017 - 12:04
Całkiem spoko jest z oleju kokosowego i dodatku olejku eterycznego z oregano - stosuje już drugi sezon i skóra jest nawilżona nie wysusza się.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: