NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Balsam na zimę?

Wysłane przez Ewa21 
Re: Balsam na zimę?
29 lis 2017 - 16:20
A znacie balsam, który w składzie nie ma wody? Mi się jeszcze nie udało takiego znaleźć.
21 gru 2017 - 08:00
Ja zimą staram się przede wszystkim dbać o skórę dłoni, które narażone są na silne działanie mrozu ( u mnie od razu skóra robi się bardzo czerwona i bardzo podrażniona ). Tu sprawdzają się między innymi silnie nawilżające maseczki z NOVASILK, można je kupić w dobrej cenie w mimari ( zestaw 10 sztuk to niecałe 9o zł ). Szybka realizacja zamówienia i ogólnie ciekawa oferta.
21 gru 2017 - 20:56
Zakochałam się w balsamie do ciała z płatków róży, który zamówiłam ze Skarbca Natury. Niesamowicie pachnie i pielęgnuje moją skórę zwłaszcza zimą kiedy strasznie się przesusza
13 lut 2018 - 09:55
A próbowałyście robić balsam na własną rękę? Ja robię z wosku pszczelego, masła shea i masła kakaowego.
19 lut 2018 - 23:56
ja stosuję olej kokosowy na całe ciało, rewelacyjnie nawilża. Koleżanka też polecam. w trkcie ciąży stosowała i nie ma żadnego rozstepu.
13 kwi 2018 - 01:40
Ha, zima zima zła, jak dobrze że już odeszłaaa tongue sticking out smiley W okresie jesienno-zimowym, który właśnie się skończył ( jeah!) stosowałam dermokosmetyki z serii Cetaphil (dostępne tylko w aptece). Twarz oczyszczałam emulsją micelraną Cetaphil EM Do mycia, póżniej smarowałam ją (i w zasadzie też całe cialo - wieczorem) balsamem do twarzy i ciała Cetaphil MD Dermoprotektor, a na dłonie przed wyjściem z domu stosowałam krem intensywnie nawilżający Cetaphil DA Ultra. Wszystkie preparaty się sprawdziły a skóra była odpowiednio nawilżona, ochroniona przed wiatrem i mrozem, ogólnie suuuuper jestem zadowolona z tego zakupu. smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: