NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Olejek do ciała zamiast balsamu, hot or not?

Wysłane przez Miszka 
Olejek do ciała zamiast balsamu, hot or not?
25 lis 2014 - 07:54
Chciałabym zapytać o wasze zdanie odnośnie olejku do ciała. Kupiłam olejek Eveline tydzień temu, używam po kąpieli, ale kiedy czytam inne fora to widzę wypowiedzi tego typu że na dłuższą metę olejek bardzo wysusza skórę. Co sądzicie ogólnie o olejkach do ciała i o tym właśnie specyfiku?
Re: Olejek do ciała zamiast balsamu, hot or not?
30 mar 2015 - 13:43
Nie znam tego olejku. Wiem jednak, że np. olej kokosowy dobrze sprawdza się jako balsam.
23 lip 2015 - 13:13
Nie przepadam za olejkami, ponieważ bardzo natłuszczają ciało i zostawiają plamy na ubraniach.
30 lip 2015 - 08:09
Największy minus olejków jest taki że na długo pozostawiają tłusty film, który brudzi ubrania. Kiedyś używałam czystego oleju arganowego przez dłuższy czas i powiem szczerze, nie zauważyłam właściwości nawilżających (natłuszczające i kojące podrażenia owszem).
02 wrz 2015 - 11:45
plamy na ubraniach dyskwalifukują takie olejki....! balsamy są dużo lepsze winking smiley

--
płaszcz wiązany
21 wrz 2015 - 07:33
Zastanawiam się nad oliwką w żelu dla dzieci. Czy one lepiej się wchłaniają? A jeśli tak to jakie polecacie?
21 gru 2015 - 12:08
uwielbiam olejki w zimie. w lecie wydają się zbyt tłuste..
21 gru 2015 - 12:28
Ale w lecie lepiej się sprawdzają. Ja czasami dodaję olejku do baslamu i wtedy efekt jest dużo lepszy.
30 mar 2017 - 07:19
Ja nie jestem fanką olejków. Po prostu kompletnie nie odpowiada mi ta konsystencja. Zdecydowanie bardziej wole balsamy lub masła do ciała. Ostatnio na przykład zamówiłam sobie z [www.perfumeria.pl] świetny produkt Greenland Fruit Extracts. Polecam bo naprawdę super działa - skóra jest nawilżona. No i to maslo też super pachnie papają, a taki owocowy aromat to jak znalazł na wiosnętongue sticking out smiley
04 kwi 2017 - 08:39
Ja wolę zdecydowanie olejki [freshandnatural.pl] bo lepiej nawilżają i natłuszczają moją skórę, mają pozytywny wpływ nie tylko na wygląd skóry, ale również na jej wytrzymałość, bo zauważyłam że nawet na wietrze skóra nie pęka i nie pierzchnie
16 pa 2017 - 13:34
Ja stosuję olejek z balsamem zamiennie. Olejek 2 razy w tyg, resztę dni balsam.
17 pa 2017 - 07:57
ja olejki stosuję rzadko bo mam wrażenie że skóra po nich jest bardzo tlusta
19 pa 2017 - 12:23
Ja nie stosuje olejków do ciała. Wolę balsamy, lepiej się wchłaniają.
27 pa 2017 - 07:59
Też mam wrażenie, że olejki się długo wchłaniają, chyba, że trafiłam na jakieś kiepskie
30 pa 2017 - 10:56
To chyba każdy olejek tak ma. A przez to brudzi ubrania.
17 lis 2017 - 12:48
Nie znam, ale ja od niedawna stosuję olejek do kąpieli Bioderma, nie pamiętam dokładnie jak się nazywa, ale fajnie nawilża i nie muszę czekać, aż się wchłonie
29 lis 2017 - 16:19
Miałam kiedyś olejek do mycia, ale innej firmy. I nie byłam jakoś szczególnie z niego zadowolona.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: