NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

ELDAN COSMETICS OPINIE

Wysłane przez janina93 
ELDAN COSMETICS OPINIE
28 cze 2017 - 14:12
Jakie macie zdanie na temat kosmetyków Eldan Cosmetics ? Używacie, sprawdzają się u was? Jestem ciekawa opinii?
Re: ELDAN COSMETICS OPINIE
30 cze 2017 - 10:19
U mnie te kosmetyki jak najbardziej sprawdziły się pod wieloma względami. Każdy znajdzie coś dla Siebie specjalnego. Pasują do różnego typu skóry. Są oszczędne, z dobrym składem i działaniem.
06 lip 2017 - 18:10
A jakiego kremu używasz do jakiej cery?
08 lip 2017 - 09:09
Ja używam do cery suchej kremu Hydra Complex Dermo Moisturizing Cream , który idelanie nawilża cerę a w swoim składzie ma masło shea, olejek ze słodkich migdałów, ekstrakt z owoców ogórka, olej arganowy, pantenol. Wszystko co potrzeba tak naprawdę do pielęgnacji fachowej takiej skóry.
10 lip 2017 - 11:50
To ja też muszę tego kremu spróbować. Może akurat spasuje mi. Widziałam na ich stronie [www.eldancosmetics.pl] , że mają wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Wszystko dobrze opisane.
01 sie 2017 - 19:56
I jak próbowałaś tego kremu? Sprawdził się u Ciebie ten krem?
22 sie 2017 - 12:49
Tak sprawdził się krem i mleczko do oczyszczania twarzy. Mam zamiar jeszcze wypróbować maseczkę od tej firmy. Wszystko z jednej wersji będzie pewnie lepiej współgrało na działanie wszystkiego.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: