NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Kosmetyki z kolagenem naturalnym

Wysłane przez Papilotta 
Kosmetyki z kolagenem naturalnym
04 gru 2012 - 11:13
Mam pytanie czy, któraś z Was słyszała może o kosmetykach z kolagenem naturalnym i mogłaby się wypowiedzieć w tym temacie? Chciałabym wygładzić i zregenerować skórę. Ostatnio miałam okazję uczestniczyć w prezentacji jednej z firm zajmujących się dystrybucją tego typu kosmetyków (Colway) co bardzo mnie zainteresowało. Słyszałam, że kolagen Platinum może świetnie nawilżyć cerę. Czy któraś z Was stosowała tego typu kosmetyki, co o nich sądzicie? smiling smiley
Ja używam kosmetyków z linii REnea firmy Dermika. Są to kremy z kolagenem i moje wrażenia są bardzo, ale to bardzo pozytywne. Kremy bardzo dobrze zbają o moją - niemłodą już cerę. Mogę polecić tę linię.
Re: Kosmetyki z kolagenem naturalnym
21 mar 2014 - 10:17
Ja z kosmetyków z kolagenem używam maseczek do twarzy Exclusive Cosmetics Spa i bardzo je sobie chwalę. One są w formie takiego kompresu, który przykłada się do twarzy. Rewelacyjnie poprawia koloryt skóry.
22 mar 2014 - 21:57
Ja łykam tabletki kolagenowe i na mnie działają. Kremy pewnie też są skuteczne ale najlepiej chyba działać dwutorowo i zadbać o siebie od wewnątrz winking smiley
15 lip 2014 - 07:19
Posiadam płatki kolagenowe pod oczy firmy \'no name\' i moim zdaniem bardzo dobrze działają na skórę pod oczami. Na pewno je jeszcze raz zakupię.
13 lis 2014 - 22:15
Ja juz od roku używamy kolagenu firmy colway. I aktualnie nie zamienilabym go na nic innego. Jest rewelacyjny, a ja mam dużo mniej zmarszczek. Z rozstepami tez sobie radzi rewelacyjnie bo po prostu dostarcza skórze tego czego jej brakuje aminokwasów do budowy kolagenu w skórze. Tylko z dostępnością u mnie ciężko ale na szczęście jest NET :-D i [Naturica.pl]
05 mar 2015 - 08:09
Jeśli się nie mylę to marka Farmona ma właśnie takie kosmetyki smiling smiley
21 wrz 2015 - 07:32
Farmona? Nie kojarzę tej firmy ze zbyt profesjonalnymi czy naturalnymi kosmetykami.
13 gru 2017 - 11:36
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: