NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Profesjonalne kosmetyki

Wysłane przez grazynka1125 
Profesjonalne kosmetyki
10 lis 2012 - 11:27
Fajną oferte profesjonalnych kosmetyków a atrkacyjnej cenie znalazłam ostatnio w hurtowni fajnepaznokcie.pl
Polecam smiling smiley
Szanowne Panie

Kosmetyki firmy Sisel International, naturalne 100%, nowe opatentowane formuły, rewelacja na świecie

[teampolska.mysisel.com]

osoby zainteresowane współpracą podaję numer tel.

tel. 666234829

Sławomir.
Kolagen Naturalny
15 lip 2013 - 14:02
Jestem przedstawicielem firmy Colway i mam do zaoferowania państwu produkt unikalny o kilkunastokrotnej większej ilości kolagenu niż zawierające go najdroższe kosmetyki na świecie produkt na miarę XXI wieku więcej informacji proszę na adres 71piotras@wp.pl
Re: Profesjonalne kosmetyki
10 mar 2014 - 08:08
Polecam markę The Secret Soap Store. Niedawno otworzyliśmy sklep z kosmetykami profesjonalnymi. Dla salonów kosmetycznych, SPA i innych firm specjalne ceny.

Zapraszam do sklepu: http://profesjonalne.spakosmetyki.pl/
16 lut 2015 - 08:04
Ja polecam ekskluzywną linię kosmetyków marki BCL SPA - istne spa w zaciszu swojego domu smiling smiley
30 mar 2015 - 13:44
Z chęcią zobaczę co mają w swojej ofercie. Lubię czasem zrobić sobie domowe SPA.
08 kwi 2015 - 11:27
Ja lubię inwestować w kosmetyki lepszej jakości. Fajnie jest mieć świadomość, że człowiek o siebie dba - plus sto do pewności siebie! Dlatego zapisałam się na newsletter do tusziroz.pl - klubu zakupowego, który oferuje wyłącznie oryginalne i starannie wybrane kosmetyki. Fajna sprawa, a poza tym na początku dostajecie kod na darmową przesyłkę!
02 cze 2016 - 08:09
No niestety, raczej z tego klubu zakupowego nie skorzystasz. Strona wygląda na kompletnie nieaktualną.
02 cze 2016 - 13:03
A w sumie szkoda. Ja kosmetyki kupuję głównie na e-zebra. Mają znacznie niższe ceny.
20 cze 2016 - 08:53
Też robię tam zakupy. A kremy zamawiam na Cefarm24, mają tam nawet produkty z Białego Jelenia.
21 cze 2016 - 12:01
Dziewczyny, co uważacie o takim oto prezencie dla mamy [www.visplantis.pl] ? Sklep oferuje sporo rzeczy, gdzie stosuje się naturalne składniki. Kusi cena i asortyment. Koleżanka ma kilka rzeczy z tego sklepu i zawsze jest bardzo zadowolona. Kosmetyki są tworzone na naturalnych składnikach, dlatego tak działają na skórę. Regularne stosowanie daje rewelacyjny efekt. Mam nadzieję, że mamie się spodoba taki prezent smiling smiley Proszę o rady, może ktoś jest klientem tego sklepu? smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-21 13:52 przez amelia90.
02 wrz 2016 - 08:16
Na ezebrze jest spory wybór kosmetyków. Na Twoim miejscu tam bym szukała.
28 pa 2016 - 10:10
A gdzie zamawiacie eko kosmetyki? Też w sieci czy macie swoje ulubione sklepy stacjonarne? Ja dopiero od niedawna takich używam. Jak przeczytałam o kosmetykach naturalnych i ich wpływie na skórę to zaczęłam zwracać uwagę na składy i unikam chemii. A ona jest wszędzie w tych tradycyjnych kosmetykach.
08 lis 2016 - 06:36
Na zamawiam na Eco&Well. To mój ulubiony sklep.
22 gru 2016 - 14:49
Ja często kupuję w sieci kosmetyki, z względu na szeroki ich wybór w sklepach internetowych. Staram się kupować tylko markowe perfumy znanych producentów. Wiele razy kupowałam sobie kosmetyki na [www.perfumy-perfumeria.pl] . Kiedyś kupowałam też na Allegro, ale sporo moich ulubionych sprzedawców już tam niestety nie ma. Poza tym wydaje mi się że same sklepy internetowe są dziś o wiele lepiej zaopatrzone jak kiedyś i lepiej dbają o swojego klienta.
17 sty 2017 - 09:02
Perfum akurat przez internet nie kupuję. Jakoś nie mam do tego zaufania.
30 sty 2017 - 18:52
Mam tak samo. Wolę kupować w sklepach stacjonarnych.
06 lut 2017 - 10:03
Ale tylko tak mam w przypadku perfum. Inne rzecze zamawiam przez internet.
12 lut 2017 - 20:57
Inspiracji szukam w internecie, głównie na stronie [pl.rimmellondon.com] ale na zakupy udaję się już do drogerii. W końcu zawsze to plus móc zerknąć na tester smiling smiley
15 lut 2017 - 12:57
To ja akurat średnio przepadam za kosmetykami drogeryjnymi.
06 mar 2017 - 12:45
A to czemu? Niektóre z nich są naprawdę bardzo dobrej jakości.
13 mar 2017 - 09:39
Ja od wielu miesięcy korzystam z jednej zaufanej marki kosmetyków. Kosmetyki tołpa kupuję zawsze na [www.aptekagemini.pl] i marce tej ufam.
21 mar 2017 - 10:52
Ja lubię niektóre kosmetyki z Tołpy. Mają w sumie całkiem naturalny skład.
27 mar 2017 - 09:49
A dla mnie dobrymi kosmetykami są te od Galenic smiling smiley Co prawda czasem trudno dostępne i z reguły zamawiam w dobrze zaopatrzonej aptece internetowej gemini a większość kosmetyków od tego producenta można znaleźć pod tym linkiem [www.aptekagemini.pl] smiling smiley
22 kwi 2017 - 11:51
Ostatnio miałam okazję przetestować kosmetyki z serii biolinea. Sprzedają oni kosmetyki, które są produkowane w Toskanii. Akurat w ręce wpadł mi krem do twarzy na dzień i płyn micelarny smiling smiley Poleciła mi je moja koleżanka i powiem Wam, że bardzo podoba mi się konsystencja tych kosmetyków!
11 maj 2017 - 09:20
A jakie profesjonalne lakiery do paznokci możecie mi polecić. Konkretnie chodzi mi o lakiery do takiego rodzaju manicure jak tutaj. Jakie firmy lakiery hybrydowe się według Was najlepiej sprawdzają?
07 cze 2017 - 09:50
dla mnie najważniejsze jest to, aby kosmetyki były delikatne dla mojej wrażliwej skóry.
12 cze 2017 - 10:48
A czym się kierujesz podczas ich wyboru? Unikasz konkretnych składników?
03 lip 2017 - 15:06
Duży wybór kosmetyków profesjonalnych znajdziecie na stronie [mimari.com.pl] - to hurtownia kosmetyczna, która współpracuje z renomowanymi producentami. Można u nich wyposażyć swój salon urody, ale sprzedają również kosmetyki profesjonalne i urządzenia do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych w domu. Zamówienia realizują sprawnie, firma solidna.
10 lip 2017 - 11:59
Chętnie sprawdzę te hurtownię. I zobaczę jakie mają ceny.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: