NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Grzybica paznokci?

Wysłane przez oliviaa 
Grzybica paznokci?
24 lip 2014 - 11:10
Witam smiling smiley Ostatnio zauważyłam żółte plamy na paznokciach, w dodatku maja nieprzyjemny zapach. czy to może być grzybica paznokci http://grzybicapaznokci.org.pl/? Mam nadzieję, że można to w miarę szybko wyleczyć smiling smiley
Re: Grzybica paznokci?
15 pa 2014 - 09:28
nie wiem, czy już sobie zdiagnozowałaś plamy na paznokciach i mam nadzieje, że poszłaś z tym do lekarza. Ja zwlekałam i okazało się że to grzybica paznokci, masakra mówię ci. Lepiej od razu działać i mieć z głowy. Na szczęście dostałam dobry lek (trixal) i udało się pozbyć tego okropieństwa.
18 lis 2014 - 08:59
Czasami na paznokciach robią się takie brunatne małe plamki, które nie są związane z grzybicą. Polecam jednak skontaktować się z dermatologiem. Do dermatologa nie trzeba skierowania od lekarza rodziennego, można od razu umówić się na wizytę smiling smiley
28 cze 2015 - 09:11
W aptekach są skuteczne preparaty na grzybicę, warto się o nie zapytać farmaceuty.
02 gru 2017 - 08:56
z grzybicą bywa ciężko, zwłaszcza na stopach... wiadomo, buty, rajstopy, skarpety.. srodowisko sprzyja ich narastaniu... sensowne zabiegi medyczno-pielegnacyjne robiła podolog z [pedive.pl] . Nie byla to akcja jednorazowa, ale teraz jest dobrze, do tego dieta. i uważnośc..
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: