NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wasze ulubione lakiery

Wysłane przez Miszka 
Wasze ulubione lakiery
19 sty 2016 - 10:28
hej dziewczyny!

jest tego mnóstwo na rynku kosmetycznym i chyba 95% z nas uwielbia pomalowane paznokcie smiling smiley
jakie są Wasze ulubione marki i kolory?
hybrydy czy tradycyjne?
Re: Wasze ulubione lakiery
17 lut 2016 - 18:57
Ja najbardziej lubię golden rose
25 lut 2016 - 16:35
z takich zwykłych to z inglota , ale juz ich tak mało używam bo w sumie teraz głównie hybrydy noszę . Ostatnio czytałam w jakimś magazynie kobiecym o nowych lakierach hybrydowych , nazywają się makear . w pl jeszcze ich nie ma , dopiero wchodzą , za granicą już są i tamtejsze klientki sa bardzo zadowolone , z ogromnej możliwości wyboru kolorów jak i zarówno z jakości
07 cze 2016 - 12:35
Bardzo fajne są lakiery Astor i Rimmel. Ostatnio wypróbowałam lakiery inglota i niektóre są ok, wszystko zależy od koloru. Jeżeli chodzi o hybrydy to jak najbardziej jestem na tak.
29 lip 2016 - 14:04
ZILA!! <3 Mało znana marka, a ma genialne lakiery. Widziałam tylko w jednej drogerii internetowej, o tu: [drogeria.pl]
11 sie 2016 - 13:17
A to ja porzuciłam normalne. Teraz stawiam na hybrydy Semilac.
18 sie 2016 - 07:49
U mnie też hybrydy Semilac są na pierwszym miejscu. A jakby ktoś miał problem z wybraniem lakieru dla siebie to polecam poczytać ten artykuł.
14 wrz 2016 - 13:14
Fakt, jak lakiery hybrydowe to Semilac smiling smiley Pojawiło się ostatnio też sporo nowych marek na rynku, np. Claresa, Neess, wcześniej też nie słyszałam o Pierre Rene. Jak je oceniacie? Chciałabym poeksperymentować trochę, a nie wiem co wybrać
19 sty 2017 - 00:29
Jeżeli chodzi o lakiery hybrydowe, warto przejrzeć sobie stronę [em-nail.pl] mają naprawdę duży wybór kolorów, a także takich rzeczy jak np. inteligentny żel regenerujący UV/LED . Może być on stosowany jako podkład pod lakier hybrydowy lub żel kolorowy, wzmacnia i regeneruje paznokcie.
26 sty 2017 - 14:21
Osobiście zamierzam przetestować lakiery hybrydowe [neess.pl] . Są produkowane w Europie i podobno mają doskonałą jakość. Czytałam, że utrzymują się przez trzy tygodnie bez zarysowań.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-29 16:11 przez Mukii.
06 lut 2017 - 10:16
Serio? Jakoś nie potrafię w to uwierzyć.
10 lip 2017 - 11:07
ja używam hybryd z neonail i semilac i jestesm zadowolona używałam też indigo ale jakoś nei wiem nei przekonały mnie strukturą
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: