NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Trwały lakier do paznokci

Wysłane przez Aga_Pajączek 
Trwały lakier do paznokci
20 lis 2015 - 10:07
Jakie stosujecie lakiery na codzień a jakie od święta? Czy zwykły lakier może być tak samo trwały jak hybrydowy?
Ja wypróbowuje na razie serię China Glaze z firmy [www.secretnails.pl] Kupiłam niebieski kolor i trzyma się już 7dni bez odprysku, jestem zaskoczona jego trwałością. Nalożyłam dwie warstwy plus utrwalacz.
Re: Trwały lakier do paznokci
02 gru 2015 - 11:20
Ja najczęściej kupuję lakiery z Golden Rose. Szczególnie odpowiadają mi w wersji matowej.
23 gru 2015 - 10:36
Hej sama najbardziej lubie i uzywam lakierów Jessica, bo nawet jak są droższe to wiem za co płacę. Nie odpryskują, świetnie się rozprowadzaja i maja ogrom kolorów. Dla mnie to jedne z najlepszych, tak, ze polecam winking smiley
07 cze 2016 - 12:43
Ja lubię lakiery inglot, rimmel, nawet avon. Dobrze aby lakier długo się trzymał, nie odpryskiwał i był fajnym, modnym kolorze smiling smiley
18 sie 2016 - 07:51
Myślę, że jak chodzi o trwałość to hybrydzie jednak nic nie dorówna. Jak zrobisz sobie porządnymi lakierami to będzie Ci się trzymać 3 tygodnie. O różnicy między lakierem hybrydowym, a zwykłym poczytaj sobie na [www.vitalogy.pl]
18 sie 2016 - 12:46
Nie ma trwalszego lakieru niż hybrydy. Moim zdaniem to najlepszy wybór.
04 pa 2016 - 12:59
Noszę hybrydy na zmianę z normalnymi lakierami. Jedne i drugie noszę około tygodnia smiling smiley W przypadku hybryd nie mogę wytrzymać z odrostem, a zwykłe po prostu mi się nudzą po takim czasie. Teraz akurat mam na paznokciach nudziakowe holo Zila [drogeria.pl] Niby szczegół, ale te lakiery pięknie pachną smiling smileysmiling smileysmiling smiley
15 gru 2016 - 14:08
Golden Rose to chyba najlepsza marka, doskonały kompromis pomiędzy jakością i ceną. Pozdrawiam
14 sty 2017 - 00:34
Jeżeli chodzi o lakiery hybrydowe Em Nail ma dobre produkty. Oferują też bardzo dużo zdobień, pyłków holograficznych typu [em-nail.pl] które dają na paznokciach bardzo ciekawy efekt. Mają duży wybór kolorów lakierów, płynów, żeli regenerujących,w arto sobie przejrzeć ich stronę.
12 maj 2017 - 11:10
najtrwalszym lakierem jest lakier hybrydowy ale do niego potrzeba mieć lampę UV.
26 wrz 2017 - 20:29
Też uważam, ze najlepsze są lakiery hybrydowe. Ostatnio ciekawe kolory znalazłam na stronie [semilac.pl]
04 pa 2017 - 08:03
To prawda, hybryda najlepsza, ale strasznie niszczy paznokcie ;/ macie kobitki jakieś sposoby, aby ten lakier hybrydowy tak nie niszczył płytki paznokciowej?
10 pa 2017 - 13:22
Ja zakochałam się w odcieniu butelkowej zieleni z kolekcji lakierów hybrydowych od Natalii Szroeder: [nailscompany.eu] . Właśnie sobie zakupiłam, bo mam w domu lampę do utwardzania hybryd i już nie mogę się doczekać, kiedy pomaluję paznokcie tym kolorem smiling smiley
21 lis 2017 - 09:48
Od lat używam lakierów do paznokci [goldenrose.pl] i od lat jestem nimi zachwycona. Piękne kolory i świetne ceny - trudno się w tym nie zakochać Poza tym u mnie utrzymują się na paznokciach naprawdę długo - ponad tydzień i nie odpryskują, a jedynie pokazują sie na nich malutkie pęknięcia, więc jakość jest naprawdę super! Ze swojej strony polecam smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: