NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Usuwanie skórek wokół paznokci

Wysłane przez Pazurek 
Pazurek
Usuwanie skórek wokół paznokci
17 sie 2012 - 12:00
Witajciesmiling smiley Czy znacie jakieś dobre sposoby na usuwanie skórek wokół paznokci? Wygląda to nieestetycznie, a nie wiem, jak sobie z nimi poradzić..
Re: Usuwanie skórek wokół paznokci
19 kwi 2014 - 18:50
Ja używam odżywki do usuwania skórek, ale niestety muszę taki zabieg usuwania dość często powtarzać. Wizyta u dobrej kosmetyczki może pomóc na dłużej.
15 pa 2015 - 08:59
A ja polecam preparat do usuwania skórek marki Silcare. Moje paznokcie w końcu ładnie wyglądają smiling smiley)
15 pa 2015 - 10:45
Fakt nieestetycznie to wygląda. Ja podobnie jak amanda używam odżywek i na jakiś czas jest spokój
19 pa 2015 - 11:53
Ja robię to mechanicznie. U mnie odżywki się nie sprawdzają.
20 pa 2015 - 17:49
Mechanicznie? Tzn. masz urządzenie do usuwania skórek? Podlinkujesz je?
04 sty 2016 - 17:07
Jeśli masz suche i brzydkie skórki wokół paznokci to wypróbuj to: [goldenrose.pl]. Poleciła mi moja kosmetyczka i teraz sama dbam już o skórki. Bardzo fajny produkt.
20 sty 2016 - 08:56
Ja co jakiś czas wycinam skórki i smaruję je taką specjalną oliwką do skórek.
28 sty 2016 - 16:23
mój sposób od lat to żel do skórek Sally Hansen [drogeria.pl]. nie ma sobie równych. bardzo szybko rozmiękcza skórki i wystarczy je tylko delikatnie odsunąć smiling smiley
01 lut 2016 - 09:14
A na mnie odżywki na skórki nie działają. Staram sie dbać o dłonie i paznokcie, ale bardzo ciężko zapanować nad skórkami i usunąć je w taki sposób by nie uszkodzić skóry. Bardzo często podczas usuwania skórek zdarza mi się uszkodzić skórę wokół paznokcia. Wygląda to bardzo nieestetycznie, a dodatkowo boli podczas każdego kontaktu z detergentami i kosmetykami. Póki co jeszcze nie odkryłam nic co by mi w stu procentach pomogło bezpiecznie usunąć skórki bez żadnych innych szkód. Za pomocą jakich przyrządów usuwacie skórki z paznokci?
17 lut 2016 - 18:56
Ja mam problem szczególnie ze skórkami w paznokciach u stóp, muszę o to zadbać, szczególnie, że idzie lato smiling smiley
14 kwi 2016 - 09:32
najlepsza będzie kąpiel z solą do kąpieli, później preparat do odsuwania skórek i na końcu albo drewniane patyczki, albo cążki smiling smiley
26 kwi 2016 - 13:52
Ja polecam radełko, które często dodają do pilniczka.
Naprawdę rewelacyjne do usuwania skórek, nie trzeba stosować żadnych złuszczających naskórek.
28 kwi 2016 - 10:09
Kupiałam sobie ostatnio takie radełko. Czytałam, że to najbezpieczniejszy sposób na usuwanie skórek.
07 cze 2016 - 12:38
Dobrze używać odżywki do skórek. Wtedy nie musisz sie martwić. winking smiley Dobrze też smarować je specjalną oliwką.
30 sie 2016 - 06:45
ja na usuwanie skórek chodzę do kosmetyczki bo sama źle to robię, zawsze za głęboko utnę i potem nie mogę zatamować krwi.
14 wrz 2016 - 09:07
W drogeriach znajdziesz specjalne preparaty do usuwania skórek. Wiem, że mają je firmy np. Eveline czy Sally Hansen. Sprawdź sobie zresztą w sklepie kosmetycznym online: [www.ekobieca.pl] bo nie kosztują zbyt wiele. Nakładasz, zostawiasz na 15 - 20 sekund i odsuwasz skórki drewnianym patyczkiem. To bardziej bezpieczna metoda niż wycinanie takich fragmentów nożyczkami. Nie pokaleczysz się i nie naruszysz struktury paznokcia.
11 pa 2016 - 16:56
Pazurek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witajciesmiling smiley Czy znacie jakieś dobre sposoby na
> usuwanie skórek wokół paznokci? Wygląda to
> nieestetycznie, a nie wiem, jak sobie z nimi
> poradzić..

ej ja mam z tym problem straszny sad smiley jestem teraz w zaawansowanej ciąży i w sumie każdy moment to może być poród więc nie mogę malować paznokci bo zaraz będe to musiała zmwywąć na porodówce, chce sobie tego oszczędzić dodatkowego stresu. przeszłam się do mojego ulubionego salonu atelier [www.salonatelier.pl] gdzie moja ulubiona pani Ewelinka ratowała mi pazokcie i wiecie co.. i zaskoczenie... w trakcie ciąży bardzo mi się osłabiły paznokcie nie mówiąc już o skórkach sad smiley co mi je delikatnie chciała wyciąć to krawawiły sad smiley buu.. i tylko je delikatnie odsunelyśmy ale teraz mam właśnie taki sam problem. nałożyłysmy delikatną odzywkę, lekki lakier przezroczysty i tyle... mam nadzieję, że wrócą do normy po prodzie... jak myślicie ?
22 kwi 2017 - 08:51
Ja tak co tydzień muszę usuwać skórki niestety, choć strasznie tego nie lubię. Najpierw obcążkami wycinam skórki z boków paznokci, delikatnie tylko te brzydkie części. Następnie używam żelu do usuwania skórek, obecnie mam żel z wibo, ale wiem, że fajne są z Sally Hansen
27 kwi 2017 - 20:40
Idź do kosmetyczki, w 10 minut Ci to zrobi. Ja chodzę , może nie dlatego ale przy okazji robienia paznoci mi usuwa skórki. Mam fajną kosmetyczkę w [bodycareclinic.pl] która zawsze się przykłada i robi mi porządne manicure i pedicure.
12 maj 2017 - 11:11
ja mam specjale szczypce do obcinania skórek bo wcześniej zawsze miałam poranione bo za mocno, albo za głęboko wycinałam.
08 lip 2017 - 07:06
Ja zawsze jak robie paznokcie u kosmetyczki to ona przy okazji mi usuwa skórki smiling smiley
25 lip 2017 - 08:54
Nigdy nie umiałam usuwac skórek wiec chodzę do kosmetyczki, bo ma specjalne przyrządy i jakoś potem moje paznokcie i skórki dobrze wygladają
25 wrz 2017 - 14:55
Też miałam problem z wiecznie suchymi i zadzierającymi się skórkami. Odżywki pomagały ale na krótko, latać do kosmetyczki co kilka dni też było słabym wyjściem dlatego sprawiłam sobie Zestaw do pielęgnacji paznokci Revelon [www.al.to] . Nie dość, że sama zrobię sobie nim perfekcyjne pazurki tak jeszcze w każdej chwili mogę ogarnąć skórki bo w zestawie jest głowica do tego. A to wszystko zawsze mam przy sobie w torebce grinning smiley
26 wrz 2017 - 07:37
Możesz też pomyśleć o rękawiczkach złuszczających EpilTouch. Taki zabieg polega na tym, że nakładasz rękawiczki na 20-30 minut i po tym czasie martwy naskórek sam schodzi z dłoni - wystarczy wykonać delikatny masaż. Efekt jest rewelacyjny. Na stronie [byolie.com] znajdziesz więcej informacji na ten temat. Takie rękawiczki możesz też kupić w Sephorze czy Douglasie.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-11 13:53 przez olka33.
05 pa 2017 - 17:51
Warto zastosować odpowiednie kosmetyki dzięki którym dbanie o twoje skórki będzie łatwiejsze i będziesz mogła robić to sama we własnym domu.Zajrzyj na [www.callusan.sklep.pl]
i poznaj kosmetyki niemieckiej firmy podologicznej,która zna się na paznokciach jak mało która.Ich kosmetyki nie należą do zwykłych,nie dostaniesz ich ani w drogeriach ani aptekach ,ale w dobrych gabinetach podologicznych.To mówi samo za siebie.
W ofercie mają krem do osłabionych paznokci, specjalny sztyft do skórek, a także przeciwgrzybiczny żel do osłabionych i zniszczonych paznokci.
18 pa 2017 - 13:53
Ja używam specjalnego pilniczka z Rossmanna. Dla mnie wystarczający
29 gru 2017 - 08:06
ja zawsze usuwam skórki wokół paznokci
velux awning blinds
13 sty 2018 - 13:02
Żeby mieć ładne dłonie i paznokcie trzeba o nie po prostu regularnie dbać. Ja maluje paznokcie,
stosuje frezy do frezarki kosmetycznej - [motylpro.pl]. A od czasu do czasu robię sobie też dzień spa i wtedy nawilżam dłonie, robię peelingi itd
20 lut 2018 - 11:05
Ja też usuwam skórki za pomocą odżywek i tego typu preparatów. Frezarki i inne tego typu urządzenia nie są dla mnie. Kiedyś mi kosmetyczka tak wspaniale zniszczyła nimi paznokcie, że dziękuję bardzo za takie zabiegi. Wolę mieć trochę tych skórek, ale i zdrowe, całe paznokcie. Niestety, zwykle robię to u sprawdzonej już kosmetyczki, więc nie wiem dokładnie jakich kosmetyków używa. Ja w domu mam taki preparat w tubce zakończonej pędzelkiem i w sumie spełnia to wszystkie moje oczekiwania. grinning smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: