NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jaki zmywacz do paznokci?

Wysłane przez karolcia 
Jaki zmywacz do paznokci?
09 mar 2015 - 11:33
Czy zmywacze z gliceryną są szkodliwe dla naturalnej płytki paznokciowej? Jaki zmywacz Wy używacie i, czy mogłybyście mi coś polecić?
Re: Jaki zmywacz do paznokci?
28 cze 2015 - 09:12
Z gliceryną? Od kiedy gliceryna miałaby być szkodliwa? Acetonu należy unikać.
03 lip 2015 - 08:25
To prawda. Ja kupuję zmywacz w Biedronce, podobno bezacetonowy.
09 lip 2015 - 12:29
ja jestem zadowolona ze zmywacza z Inglota, radzi sobie nawet z lakierem z brokatem i nie wysusza skórek smiling smiley
13 lip 2015 - 20:14
A z którego dokładnie? Z chęcią bym wypróbowała.
02 lis 2015 - 15:46
Ja kupuję najzwyklejszy zmywacz z gąbeczką bez acetonu w [intermarche.pl] i jestem zadowolona. Najważniejsze, żeby nie niszczył paznokci!
18 sty 2016 - 13:40
zielona Isana z Rossmanna. bije większość na głowę smiling smiley
09 lut 2016 - 08:39
Ja od jakiegoś czasu kupuję zmywacz z Essence, ten o zapachu kokosa (niebieska buteleczka). Jak dla mnie jest super smiling smiley
06 maj 2016 - 18:56
Ja od jakiegoś czasu stosuję bezacetonowy zmywacz do paznokci z indigo, moja kosmetyczka mi go poleciła. Jest on perfumowany z olejkiem rycynowym. Redukuję ten nieprzyjemny zapach zmywaczu, na przykład teraz mam zmywacz o zapachu maliny. Działa kojąco, regeneruję skórę i bardzo ładnie i długo pachnie. Podsyłam link, gdzie zaopatruję się w zmywacz [indigohomespa.com] i inne kosmetyki tej firmy.
16 maj 2016 - 08:14
ja ciągle eksperymentuję, ostatnio na tapecie pojawił się zmywacz Celia. dosyć ciężko dostępny stacjonarnie, dlatego zamawiam go w necie. o ten: [drogeria.pl]
18 sie 2016 - 07:53
Przy zmywaniu manicure hybrydowego acetonu nie unikniesz. Ale poczytaj sobie ten poradnik jak zmywać lakier hybrydowy żeby zrobić to w jak najmniej szkodliwy dla paznokci sposób.
18 sie 2016 - 12:45
Z chęcią skorzystam. Kupiłam już aceton, ale jeszcze nie zmyłam manicure.
25 sie 2016 - 14:35
Dbałość wyłącznie o podstawy - to jest kluczowe. Doprowadzenie paznokci do normalności musi trwać, ale stopniowo to zrobicie. Najlepszy zmywacz ma moim zdaniem new nails - on jest cytrynowy. Powiedzmy, że nie mam przy nim z paznokciami żadnych problemów - są w porządku.
14 wrz 2016 - 13:16
Fajny jest zmywacz w żelu [drogeria.pl] Trochę inna konsystencja niż w normalnym zmywaczu, ale nie ścieka z wacika i nie wysycha tak szybko. Zna ktoś?
06 lut 2017 - 10:02
Zastanawiałam się kiedyś, czy taki zmywacz jest dobry. Myślę, że trzeba go w końcu przetestować.
22 lut 2017 - 09:47
Ja kiedyś spotkałam w drogerii zmywacz kokosowy. Boże jak on bosko pachniał <3
Ale juz dawno ich nie widziałam niestety. A nie miał acetonu, więc nie był szkodliwy dla paznokci.
22 mar 2017 - 12:02
A pamiętasz jak się nazywał? Chętnie bym go sprawdziła.
10 maj 2017 - 15:23
Zmywacz bez acetonu ma prawie każda firma np Vipera [www.wizazsklep.pl]
29 gru 2017 - 08:02
ja używam zmywacza do hybrydy jest rewelacyjny

day and night roller blinds uky
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: