NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

zestaw do robienia paznokci

Wysłane przez anaka 
zestaw do robienia paznokci
04 gru 2014 - 11:07
Chciałabym sobie kupić zestaw bausch do robienia manicure i pedicure, ale nie chciałabym wtopić, dlatego chciałam zapytać, czy któraś z Was taki posiada i mogłaby się wypowiedzieć na jego temat? Wiecie, czy jest dobry, skuteczny itp.. Czekam na każdą odpowiedź w temacie! Możcie mi bardzo pomóc!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-04 11:08 przez anaka.
Re: zestaw do robienia paznokci
18 sie 2016 - 07:47
A ja mam pytanko o wybór lampy UV do paznokci hybrydowych. Czytałam ten poradnik na ten temat ale wolałabym jeszcze usłyszeć jakieś opinie, kogoś kto w praktyce używał takiej lampy.
18 sie 2016 - 12:47
W sumie sama nie wiem - też chcę kupić. Myślę o samodzielnym robieniu hybryd.
04 wrz 2016 - 11:21
O ja też myślę, żeby sama sobie robić hybrydki. Na fajne zestawy trafiłam z tej stronki [www.caffebabka.pl], zamówiłam i czekam na dostawę. Wiele moich znajomych sobie same robi, innym już nie bo to jednak trzeba na to poświęcić trochę czasu, kupować więcej lakierów. A sobie raz, że jak wyjdzie to wyjdzie a satysfakcja i tak jest.
16 sty 2017 - 10:53
Ja w końcu zdecydowała się na swój własny zestaw do robienie hybryd. W tamtym tygodniu zamówiłam sobie lampę i już do mnie przyszła. Ja zdecydowałam się na taką profesjonalną lampę LED&CCFL 48W: [www.aquabath.pl] , bo stwierdziłam, że taniej mnie wyniesie kupienie lampy i kilku lakierów niż płacenie co dwa lub trzy tygodnie za nowe paznokcie. A teraz sama się nauczę i będę działać.
17 sty 2017 - 01:19
Zobaczcie sobie stronę Em Nail, ta firma ma w ofercie zestawy startowe i lampy UV. Produkty są bardzo dobrej jakości, pochodzą z USA. Mają też removery typu [em-nail.pl] , różnego rodzaju odżywki, cleanery itp. Manicure hybrydowy to bardzo dobre rozwiązanie, są trwałe i co ważniejsze nie odpryskują.
28 lut 2017 - 20:19
Ja znalazłam ostatnio bardzo fajnego bloga kosmetycznego: [www.miskejt.pl] Przyjemnie się go czyta a można się wielu rzeczy nauczyć. Bardzo podobają mi się takie paznokcie w kolorze nude. Nigdy dotąd nie stosowałam takich lakierów, więc musze to nadrobić.
07 mar 2017 - 13:08
A ja uważam, że teraz już się nie opłaca kupować sobie tych zestawów. Samemu sobie nigdy tak dobrze nie zrobisz pazurków, jak specjalistka. Ja zawsze chodzę do tego salonu; [piekniejszaty.pl] ceny są przystępne, a zawsze wychodzą zadowolona i mam pewność, że nie zrobię sobie sama jakiejś krzywdy. Zawsze lepiej jest oddać się w ręce specjalisty, koniec i kropka. Swoją drogą polecam ten salon winking smiley
20 mar 2017 - 09:34
A jeszcze z takich zestawów do manicure hybrydowego to mogę polecić ten: https://semilac.pl/pl/zestaw-semilac-02-lampa-uv-4b-36w używam od około 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona.
12 maj 2017 - 11:10
w internecie jest pełno hurtowni gdzie znajdzie się zestawy dla początkujących i wskazówki, jak robić określone stylizacje.
15 maj 2017 - 11:50
A co sądzicie o ofercie dostępnej w [www.mo-ya.pl] ? Moim zdaniem oferta jest naprawdę ciekawa, więc polecam również i wam przejrzeć sobie oferowane przez nich produkty. Być może i wam się spodoba.
29 gru 2017 - 08:00
można wiele ciekawych lakierów dostać na internecie

awning patio
04 sty 2018 - 12:46
Ja w sumie sama kompletowałam sobie zestaw, według mnie to jest lepsza opcja. Wystarczy trochę poczytać poradników w necie i można spokojnie na tej podstawie wszystko skompletować. Co do samej lampy to ja od kilku miesięcy mam lampę UV CR 2171 o mocy 40W. Sprawdza się bardzo dobrze i ma tryb z wiatrakiem, co jest ciekawym dodatkiem - można dzięki temu np. suszyć zwykłe lakiery.
11 sty 2018 - 15:25
Jeśli chodzi o zestawy do pielęgnacji paznokci to ja posiadam dokładnie taki model [www.al.to] i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest to naprawdę profesjonalny sprzęt. Ma bardzo dużą ilość wymiennych nakładek gdzie każda spełnia swoją rolę doskonale. Poza tym urządzenie samo w sobie jest niezwykle lekkie i poręczne nawet dla osób nie mających zupełnie obycia z takim sprzętem - manicure wychodzi tak samo jak ten z salonu winking smiley Zdecydowanie polecam smiling smiley
13 sty 2018 - 13:12
Samemu też można dobrze zadbać o paznokcie, trzeba tylko zakupić do tego odpowiedni sprzęt i trochę poczytać. Sama też chce sie za to zabra c, mam już wszystko do wykonania manicure hybrydowego teraz chce kupić frezy do paznokci i frezarkę by ściągać nią manicure. Nie jest to takie trudne jak mogło by się wdawac.
24 sty 2018 - 11:39
Myślę, że znajdziesz coś dla siebie na stronie ChiodoPRO: [www.chiodo.pl]. To bardzo dobra marka jeśli chodzi o manicure hybrydowy. Mają przede wszystkim ogromną gamę kolorów więc jestem pewna, że uda Ci się coś ciekawego dla siebie znaleźć.
05 lut 2018 - 16:49
Ostatnio widziałam coś w Hebe na promocji, możesz się rozejrzeć winking smiley
05 lut 2018 - 20:32
W moim zestawie do robienia paznokci sa także frezy do paznokci. Znacznie przyspieszaja one cała pracę i dużo mniej czasu zajmuje mi zrobienie pełnego manicure. Polecam spróbować.
25 kwi 2018 - 13:31
Ja dostałam na święta zestaw startowy do hybryd i w sumie było w nim wszystko, czego potrzebuję. Co jakiś czas dokupuję pilniczki i aceton.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: