NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Rozdwojone paznokcie

Wysłane przez Miszka 
Rozdwojone paznokcie
21 lis 2014 - 14:35
Mam pytanie, od jakiegoś czasu bardzo rozdwajają mi się poznokcie. Czasami tak bardzo że mogę sobie ściągnąć z nich dosłownie jedną warstwę! Proszę o pomoc. Odżywki typu 8w1 Eveline są bezużyteczne :-(
Re: Rozdwojone paznokcie
04 lut 2015 - 12:47
Ja tez mam ten sam problem.
Próbowałam wszelkich skrzypów i nie skrzypów, czy chociażby odżywek do paznokci ale i tak nic to nie pomagało. Muszę zawsze obcinać na krótko i nie ma możliwości, bym je zapuściła sad smiley
11 lut 2015 - 08:03
Ja noszę krótkie, bo lubię. Jedyne co odradzam to odżywki eveline.
16 lut 2015 - 08:02
W takim razie polecam odżywki Nail Tek, które są dopasowane do konkretnych problemów płytki paznokciowej, dzięki czemu są naprawdę skuteczne winking smiley
23 lut 2015 - 13:50
Jeśli odżywki nie pomagają to suplementacja
24 lut 2015 - 12:16
A jakie suplementy polecasz? Coś ze skrzypem?
25 lut 2015 - 10:39
Właśnie? Jakie suplementy na paznokcie? Zauważyłam zmianę w wyglądzie paznokci gdy zmieniłam lakier, ale i tak wciąż pozostają wiele do życzenia smiling smiley
13 mar 2015 - 18:22
ja to miałam bardzo duży problem z paznokciami bo się łamały i rozdwajały. A to wszystko przez to, że miałam nawracająca anemię. Nawet nie sądziłam, że to może wpływać na stan paznokci!! Mój dermatolog dopiero mnie o tym uświadomił i polecił branie tabletek  chelaferr. Jak unormował mi się poziom żelaza i hemoglobiny pazurki przestały mi się łamać i rosną zdrowe i bez przebarwień  Niebawem będę mogła się pochwalić pieknym frenchem 
13 kwi 2015 - 09:30
Polecam odżywki Nail Tek winking smiley

Moje boyfriendy to najwygodniejsze spodnie na świecie <3
11 cze 2015 - 07:31
Ja również je stosuję, albo te 8 w 1, które można znaleźć w gazetce drogerii natura [www.promocyjnegazetki.pl]. Trzeba śledzic, bo są duże promocje na takie produkty. Tę odżywkę niedano zobaczyłam i trzeba nią smarować przez 3 dni, potem zmyć i znów 3 dni. Efekty są super.
16 cze 2015 - 14:21
A zastanawiał się ktoś nad witaminami A+E, zmiana diety lub sposobami naturalnymi jak mieć piękne i twarde paznokcie. Zobaczcie tutaj:[terazkobieta.pl]. Robienie kąpieli naturalnych bardzo dobrze wpływa na skórę, dłonie i paznokciesmiling smiley
28 cze 2015 - 09:11
Ostatnio mam bardzo duży problem z rozdwajającymi się końcówkami, poradzicie coś na to?
03 lip 2015 - 08:25
Obcinanie. Poza tym polecam moczenie w kisielu z siemienia lnianego.
27 sty 2017 - 12:51
Miałam ten sam problem nie dość, że paznokcie mi się rozdwajały to przez noszenie paznokci żelowych moja płytka była w opłakanym stanie. Znajoma poleciła mi tabletki z kolagenem. Trochę czytałam na ten temat i pomaga w pielęgnacji paznokci jak i całej skóry. Sotsuję już jakiś czas i faktycznie widać efekty. Dla zainteresowanych podsyłam linka z produktem, który ja używam [kolagenspa.pl]
17 lut 2017 - 21:54
Grunt to takich biednych paznokci nie obciążać dodatkowo, bo mam znajome, które słabe paznokcie \"maskują\" hybrydami... U mnie akurat odżywka się sprawdziła, używałam niebieski unglax i paznokcie faktycznie się wzmocniły, ładnie wyglądają i nie mam problemów z ich zapuszczeniem. Teraz maluję je tylko sama, a unglax i tak kładę jako podkład.
06 mar 2017 - 18:32
Mi jak się rozdwajały końcówki to poszłam do specjalistów i w sumie po jednej wizycie było po problemie. Pani w klinice [bodycareclinic.pl] spiłowała mi rozdwojone końcówki i wzmocniła jakimś specjalnym płynem i dała tabletki uzupełniające minerały i w jeden dzień pozbyłam się problemu smiling smiley
15 mar 2017 - 18:10
Teraz na rynku są tak dobre preparaty do regeneracji paznokci, różnego rodzaju odżywki, że nawet najbardziej zaniedbane paznokcie da się doprowadzić do porządku, tylko potrzebna jest do tego systematyczność. Ja stosowałam odzywkę, którą znalazłam na stronie [pl.sallyhansen.com] . Mają bardzo dużo dobrych produktów, dzięki którym paznokcie są mocne i zdrowe.
17 mar 2017 - 09:31
Moje paznokcie są strasznie delikatne, stosowałam pewne preparaty w odżywkach, racja pomagały ale tylko na czas ich stosowania, po przestaniu stały się jeszcze słabsze.

17 mar 2017 - 15:54
Ja stosuję Regenerum. O tym preparacie można poczytać na [www.e-zikoapteka.pl] i jestem bardzo zadowolona, już po pierwszym użyciu paznokcie stają się mocniejsze. Przy stosowaniu regularnym efekty są widoczne gołym okiem. Polecam też zabiegi moczenia paznokci w ciepłym oleju kokosowym.
22 mar 2017 - 12:01
A ja czytałam, że ten środek wcale nie jest tak skuteczny. Już lepiej stosować olej rycynowy.
11 kwi 2017 - 21:18
Mi bardzo pomogło stosowanie odzywek do paznokci pod lakier. Niestety jestem osobą, która lubi kolory, a paznokcie to dla mnie swojego rodzaju wizytówka. Zdecydowałam się też na zabiegi w Dolce Vita Salon smiling smiley Dzięki nim odzyskałam zdrowe paznokcie. W takim przypadku fachowa pomoc może okazać się nieoceniona smiling smiley
02 cze 2017 - 11:53
Na paznokcie ma wpływ nasz organizm, często to że są one słabe, łamliwe i rozdwajające się wpływa nasza tarczyca i hormony ale też niedobór witamin. Ostatnio też szukałam informacji jak dbać o swoje paznokcie, by były silniejsze i natrafiłam na fajny artykuł [www.e-zikoapteka.pl] i zaczęłam stosować suplementacje i muszę przyznać, że paznokcie są w lepszym stanie.
12 cze 2017 - 13:34
Na paznokcie pomogła mi odżywka Golden Rose. Taką ma czarną buteleczkę.
13 cze 2017 - 07:01
Ja stosuję olej rycynowy. Również świetnie działa na paznokcie.
18 pa 2017 - 14:02
Może brakuje Ci jakiś witamin? Proponuję jeść więcej owoców i warzyw i zobaczyć efekty
22 lis 2017 - 22:09
A ja polecam manicure tytanowy. Stosowana baza ma witaminę E i wapń, co pomaga odbudować i wzmocnić paznokcie. Nie stosuje się przy tym lampy, co wg mnie jest plusem, a trwałość masz taką jak przy hybrydach. Firma Revi ma bardzo ładne kolorki pudrów, jakbyś miała okazję na nich trafić.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: