NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Obgryzanie paznokci

Wysłane przez kruk 
Obgryzanie paznokci
18 lis 2014 - 11:29
Hej dziewczyny,
mam problem z obgryzaniem paznokci. Jak wszystkie wiemy nie wygląda to estetycznie sad smiley
Próbowałam różnych rzeczy, tipsów, lakierów nic nie pomaga....
Zaskakujące jest to że jak się nie stresuje w pracy np. na wakacjach nie obgryzam.
Może któraś z was poradziła sobie z tym okropnym nawykiem?
Proszę o rady.
Re: Obgryzanie paznokci
28 cze 2015 - 09:12
Kiedyś obgryzałam pazokcie, udało mi się \"wyjść\" z tego nałogu przy pomocą silnej woli winking smiley.
26 gru 2015 - 10:20
Jakiś niesmaczny lakier? Albo spróbuj to zastąpić, jak czujesz, że zaczniesz obgryzać paznokcie to porób kilka pajacyków albo coś?
28 gru 2015 - 15:51
Słyszałam, że są specjalne lakiery, dzięki którym osoby przestają obgryzać paznokcie.
11 maj 2017 - 10:10
Takie lakiery niewiele dają, przynajmniej w moim przypadku tak było. Smak był niedobry, ale dało się do niego przyzwyczaić, jak już czułam potrzebę obgryzania. Ja teraz w takim przypadku staram się zająć swoją uwagę, a właściwie ręce czymś innym. To u mnie działa, przynajmniej w większości sytuacji smiling smiley
12 maj 2017 - 08:56
a jakbyś pomalowała paznokcie hybrydami? one są twarde, może to coś pomoże?
12 maj 2017 - 11:12
ja miałam z tym strasznie duży problem ale odkąd mam paznokcie utwardzone w żelu to przestałam je obgryzać.
08 lip 2017 - 07:06
nienawidzę tego nawyku u ludzi dla mnie to jest obrzydliwe
25 lip 2017 - 11:29
jeżeli nie potrafisz sobie z tym poradzić kup sobie taki specjalny lakier który jest przeokropnie gorzki smiling smiley i jak tylko dotkniesz ustami do paznokci to od razu Ci się odechce, po pewnym czasie obgryzanie będziesz kojarzyła z takim obzydliwym uczuciem że przestaniesz to robić nawet podświadomie.

--
plecaki coolpack
07 sie 2017 - 13:35
U mnie też zadziałała silna wola. Po prostu któregoś dnia powiedziałam sobie stop i przestałam obgryzać paznokcie z dnia na dzień.
08 sie 2017 - 05:12
A może dobry lakier do paznokci? Ja zdecydowanie polecam ten z GoldenRose. Ma precyzyjny pędzelek i jest tani.
25 sie 2017 - 11:23
niestety też mam ten nawyk i zawsze tylko paznokcie obgryzałam, a ostatnio niestety zaczęłam też skubać skórki
14 lis 2017 - 09:01
pójdź do kosmetyczki na paznokcie żelowe i wtedy będą one twarde i nie będziesz miała jak ich obgryzać, możesz się dzięki temu oduczyć tego nawyku
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: