NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Żele termiczne - lakiero żele smiling smiley

Wysłane przez grazynka1125 
Żele termiczne - lakiero żele smiling smiley
09 gru 2012 - 09:25
Czy któras z Was już może ich używała ? smiling smiley Co o nich myślicie : [fajnepaznokcie.pl]
Re: Żele termiczne - lakiero żele smiling smiley
28 gru 2013 - 18:14
Hmm, ja chyba bardziej od takich żeli wykonywanych w domu wolę pójść na manicure w Tychach, a konkretniej manicure hybrydowy. Głównie z tego względu, że wykonywany jest profesjonalnie przez kosmetyczkę, która zna się na rzeczy. Taki manicure wytrzymuje jakieś dwa tygodnie i wygląda naprawdę pięknie(błyszczy trochę bardziej niż normalny lakier do paznokci).
06 mar 2014 - 07:48
Tez uwielbiam hybryde, od kiedy namowila mnie na nią pierwsyz raz kosmetyczka w Krakowie do ktorej chodze, to robie sobie bardzo regularnie. Super mi to paznokcie wzmocnilo smiling smiley
19 kwi 2014 - 18:50
Paznokcie hybrydowe robiłam tylko raz, ale nie bardzo podobał mi się efekt i gdy tylko mogłam to z nich zrezygnowałam i już raczej więcej nie spróbuję tego.
10 lip 2014 - 17:31
Ja mam swoją sprawdzoną kosmetyczkę do której zawsze chodze na manicuresmiling smiley

najlepszy salon kosmetyczny w Warszawie www.b-4u.pl smiling smiley
10 lip 2014 - 19:39
Bardzo mi się podobają hybrydy, wyglądają bardzo naturalnie. W sierpniu idę na wesele, chyba się na nie skuszę.
09 pa 2014 - 07:40
Ja chodzę na profesjonalny manicure robiony u kosmetyczki. No nie powiem - zdarzyło mi się kiedyś samej przetestować bardzo wiele lakierów w domu ale nigdy nie uzyskałam tak ładnego i trwałego efektu jak właśnie po wizycie u profesjonalnej kosmetyczki.
Aktualnie w Warszawie chodzę tutaj:
[manhattan-nails.pl] Gabinet mieści się na Białołęce i jestem bardzo zadowolona.
Paznokcie zrobione bardzo ładnie, profesjonalnie. Wyglądają naprawdę świetnie. Chodzę tam co 3 tygodnie na żel. No raz zdarzyło mi się,że jeden mi odpadł ale to z mojej winy ponieważ uderzylam nim o szafkę...
20 pa 2014 - 05:37
Justyna - jak się ma sprawdzoną i godną zaufania kosmetyczkę to wtedy faktycznie warto sobie robić coś takiego. Ja jednak niestety nie posiadam ;(.
04 gru 2014 - 12:14
mi również niestety nigdy nie udało się osiągnąć takiego efektu jak u kosmetyczki dlatego już dawno zrezygnowałam z domowych sposobów i regularnie odwiedzam na manicure gabinet kosmetyczny Pani Hani na Ruczaju w Krakowie gorąco polecam esencjapiekna.pl

pozdrawiam,
05 mar 2015 - 08:08
Ja często wykonuję hybrydę i tylko z Semilaciem od Diamond Cosmetics. Jestem z tych lakiero-żeli bardzo zadowolona smiling smiley
20 sty 2016 - 08:57
Używałam kiedyś żeli z tej firmy,ale byłam nie zadowolona, bardzo szybko odpryskiwały.
10 pa 2016 - 10:06
Teraz chyba najpopularniejsze są lakiery hybrydowe i najczęściej się je stosuje. Tutaj: [www.kobietaxl.pl] masz opisane jak się taki lakier nakłada bo wygląda to trochę inaczej niż przy zwykłym lakierze.
29 gru 2017 - 08:04
ja mam swoją ulubioną firmę i zawsze ją stosuję

day night blinds uk
06 lut 2018 - 19:04
Ja też mam sprawdzone już lakiery , takie dobrej jakości i tylko takich używam . Zakupiłam niedawno do swojego zestawu frezy do paznokci [motylpro.pl] i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona z zakupu , są bardzo przydatne przy obróbce paznokcia.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: