NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Lakiery zmieniające kolor

Wysłane przez grazynka1125 
Lakiery zmieniające kolor
10 lis 2012 - 11:26
Czy któraś z Was spotkała się już z lakierami termicznymi ?? smiling smiley Ja zastanawiam się nad kupnem dlatego pytam, ostatnio znalazłam fajną oferte tutaj : [fajnepaznokcie.pl]
Re: Lakiery zmieniające kolor
11 lut 2013 - 13:12
też interesuje mnie ten temat dlatego dalej aktualne winking smiley
20 lut 2013 - 09:40
to ja jeszcze jedno pytanie dodam... bo widziałam ostatnio u koleżanki zielone paznokcie i po rozgrzaniu kolor wygląda bardzo fajnie, ale przy niskiej temperaturze jest koszmarny.. możecie polecić jakieś kolory, które wyglądają fajnie przed i po rozgrzaniu?
19 kwi 2014 - 18:51
U koleżanki widziałam taki lakier i sama mam zamiar w najbliższym czasie taki zakupić. Co do koloru, ciężko powiedzieć, bo to chyba zależy od marki i odcienia.
26 sty 2016 - 13:57
termicznych nie miałam, ale to musi być fajne. ostatnio znalazłam lakier, który robi ombre na już nałożonym lakierze. śmieszna sprawa winking smiley
15 lut 2016 - 15:14
Hej, chciałabym zapytać czy ten poradnik na paznokcie ombre jest wystarczający aby nauczyć się tej techniki i zrobić z tego sposób na zarabianie? jestem fryzjerką i często goszczę u siebie w domu Panie które czasem też pytają o manicure ombre. Będę wdzięczna za wskazówki. Ewentualnie możecie polecić coś innego, jakiś inny poradnik robienia ombre.
07 mar 2016 - 08:08
Ja też jak koleżanka na górze polecam chiodo lakiery [fajnepaznokcie.pl]. Mają te kolekcje termicznych i hybrydowach. Super się trzymają! Przetestowałam.
30 mar 2016 - 16:55
Kupiłam sobie taki lakier w kuńcu, ale nie byłam nim jakoś szczególnie zachwycona. I drugi raz się na niego nie skuszę.
26 kwi 2016 - 07:54
są , są lakiery które zmieniają swoja barwę . I masz dwa rodzaje , albo masz termiczne albo masz lakiery które zmieniają swoją barwę pod wpływem kata padania światła.Nie miałam tego termicznego , ale zakupiłam teraz lakier z makear z serii illusion , Tu własnie pod kątem padania światła zmienia się kolor w sąsiednią barwę.W sumie macie tutaj takie efekt kameleona można by powiedzieć. amanda_kos każdemu podoba się co innego winking smiley
26 kwi 2016 - 13:51
Widziałam takie termiczne, ale szczerze nie podobały mi się.
Nie lubię osobiście takich udziwnień na paznokciach, ale jak ktoś lubi to nie będę mu bronić tongue sticking out smiley
Ale mam wrażenie, że częste zmienianie lakieru nie wpływa dobrze na paznokcie.
16 maj 2016 - 08:15
słyszałam o takich lakierach. ale to się sprawdzi chyba głównie zimą, kiedy różnica temperatur jest większa smiling smiley
16 maj 2016 - 10:34
to prawda, jak masz wieksza roznice, to te lakiery istotnie bardziej zmieniaja swoje barwy. Jak jest lato to chyba ich dzialanie jest mocno ograniczone, jesli sie nie myle. Niemniej jednak fjna sprawa taki lakiery
30 sie 2016 - 06:47
Bardzo modne są takie lakiery i moim zdaniem super wyglądają.
12 maj 2017 - 09:00
Neo Nail ma chyba takie hybrydy
12 maj 2017 - 11:12
takie lakiery to są już od dawna, mnie się średnio podobają.
29 sie 2017 - 11:06
Słyszałam i widziałam te lakiery, są bardzo ciekawe, jednak jeszcze nie miałam okazji ich przetestować
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: