NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jaka maska dla włosów?

Wysłane przez monti 
Jaka maska dla włosów?
04 maj 2016 - 20:29
Macie jakieś sprawdzone i polecane maski do włosów? zależy mi na blasku, odżywieniu i wzmocnieniu włosów. Używałam już z avonu, ale jakoś mi nie przypasowały, a teraz będąc w sklepie sama nie wiedziałam co wybrać. Na pewno nie chcę nic bardzo drogiego, szkoda mi wydać, bo może mi nie przypasować przecież. A wiem, że są produkty w sensownych cenach i z fajnym działaniem.
Re: Jaka maska dla włosów?
06 maj 2016 - 08:45
Najtańszą i najlepszą opcją do moich włosów jest Kallos Blueberry z olejkiem z avocado, o ten: [drogeria.pl] uwielbiam!! <3
07 maj 2016 - 21:45
a mnie najbardziej odpowiadają maski z Garniera http://www.garnier.pl/wlosy/piekno/typy/maska mam po nich mięciutkie włosy, układają się dużo lepiej, są błyszczące. W sumie zrezygnowałam z odżywek, sama maska po szamponie i naprawdę włosy mam rewelacyjne.
01 cze 2016 - 12:41
U mnie najlepiej sprawdza sie maska z loreal\\\'a. Fajnie odżywia włosy, nadaję blask i wcale nie jest droga.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-13 12:55 przez Anka.
11 sie 2016 - 13:05
W tym artykule http://modanaurode.pl/html/top10_najczesciej_wybieranych_.html wspomniano o ampułce silnie regenerującej włosy. Sądzę, że skoro używają jej fryzjerzy, to musi być bardzo dobra. Czasem lepiej postawić na taki kosmetyk niż na drogeryjną maskę, która tylko obklei włosy, a ich nie odżywi.
19 sie 2016 - 08:14
Mnie żadna maska do włosów jak na razie nie pomogła.
23 lis 2016 - 07:39
Maski muszą być stosowane regularnie. Wtedy zaczną dawać efekty.
24 lis 2016 - 11:15
Gdzieś na jakimś blogu czytałam o masce lnianej, stosowała któraś?
29 mar 2017 - 06:43
A testowaliście maski od Kallosa? warto?
30 mar 2017 - 08:43
Cześć, ja ostatnio ciągle używam tych najtańszych masek z Hebe i jestem bardzo z nich zadowolona smiling smiley
18 kwi 2017 - 15:39
A polecicie jakieś domowe sposoby pielęgnacji włosów? Ja znam płukankę z octu, jest genialna, włosy po niej są takie delikatne i błyszczące. Można robić płukankę albo zawinąć w ręcznik namoczone octem i trochę potrzymać. Słyszałam też o jajkach ale nigdy nie robiłam. Może coś poradzicie? Mam bardzo długie włosy (do pasa) i ciężko jest utrzymać je w dobrym stanie. Ostatnio tu czytałam o wodzie brzozowej: [naturalnemetody.pl] czy któraś z Was robiła takie coś? Jakie efekty?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-18 20:43 przez iguana.
25 kwi 2017 - 10:07
ja sobie kupiłam ostatnio maskę Kallos bananową. Jest świetna!!
25 kwi 2017 - 10:38
Można także samemu zrobić maskę na włosy, zwłaszcza jak są bardzo zniszczone.
01 cze 2017 - 09:46
robione samemu maski do włosów nie zawsze się sprawdzają, te do twarzy to owszem, sama bardzo często robię, a do włosów to wystarczy zmienić kosmetyki na te o bardziej naturalnych składach. smiling smiley z masek uwielbiam ostatnio nawilżającą ze sklepu organicznewlosy.pl jako jedyna ogarnęła moje puszące się końcówki smiling smiley
12 cze 2017 - 10:43
Akurat maski do włosów robi się bardzo szybko. Wydaję mi się, że są łatwiejsze, niż maski na twarz.
12 cze 2017 - 13:27
A z czego robisz maski? Ja używam tylko kupnych.
10 lip 2017 - 12:47
j auwielbiam maseczki z glinek i algowe kupuje juz kilka lat i stosuję regularnie smiling smiley
08 sie 2017 - 20:14
A ja słyszałam że odzywka z loreala jest dobra salonexpert.pl/produkty/pielegnacja i że ładnie nawilża i wygładza włosy. A musisz krócej trzymać niż maskę więc lepsza w zastosowaniu
01 wrz 2017 - 07:39
Ważnym składnikiem takich kosmetyków jest cystyna. Poprawia ona elastyczność skóry, zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów oraz pobudza produkcję kolagenu. Najskuteczniej działa z aloesem, panthenolem i argininą, więc tego też warto szukać na etykietach winking smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: