NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

naturalna pielęgnacja włosów

Wysłane przez żółtytulipan 
naturalna pielęgnacja włosów
14 kwi 2016 - 09:34
Hej dziewczyny

Macie jakieś doświadczenia w naturalnej pielęgnacji włosów? Mam na myśli np szampony bez SLS, olejowanie, odżywki rosyjskie itp. Które produkty Wam się najlepiej sprawdzają?
Re: naturalna pielęgnacja włosów
14 kwi 2016 - 16:24
Ja stosuję olej kokosowy na odżywki, a do tego wcierki i płukanki. Inspiracje czerpie z blogu Kosmetyczna Hedonistka.
06 maj 2016 - 08:53
amanda_kos Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja stosuję olej kokosowy na odżywki, a do tego
> wcierki i płukanki. Inspiracje czerpie z blogu
> Kosmetyczna Hedonistka.

o tak, ona ma śliczne włosy <3 <3 <3 dziwne, że jeszcze nie występowała w żadnej reklamie szamponów winking smiley
20 maj 2016 - 10:17
Wiesz co, ja Ci polecam zorientować się, co ma w ofercie Vichy. Ich kosmetyki są zbawienne dla moich włosów. I to przeczytaj [klinikawizerunku.pl] Dowiesz się, jak mieć zdrowe i błyszczące włosy.
24 maj 2016 - 12:06
Ja też głównie stosuję rosyjskie z [naturabazar.pl] bo mają oryginalne rosyjskie odżywki, peelingi, kremy
20 cze 2016 - 14:32
Witam, naturalna pielęgnacja naszych włosów jestem jak najbardziej za ale ja bym jeszcze zwróciła uwagę na jedna rzecz owszem wszystkie kosmetyki naturalne to super ale żeby nasze włosy wyglądały zdrowo to nasza dieta powinna również być w odpowiedni sposób zróżnicowana polecam artykuł do przeczytania [www.pocztazdrowia.pl]
19 sie 2016 - 08:16
Zgadzam się z Tobą, bez odpowiedniej diety nic się nie osiągnie.
23 lis 2016 - 08:30
Ja stosuję też często domowe maseczki. Są według mnie najbardziej skuteczne.
24 lis 2016 - 11:17
Mnie akurat naturalna pielęgnacja włosów nie służy.
23 lut 2017 - 11:30
Jeśli stawiacie na naturę i szukacie dobrych kosmetyków właśnie naturalnych do włosów to warto zajrzeć sobie do [www.natinati.pl] mają dobrą ofertę szamponów i nie tylko właśnie na bazie naturalnych składników do wszelkich rodzajów włosów.
01 mar 2017 - 12:15
Ja szampony to kupuje, ale jeśli chodzi o maski, to tylko te domowe. Moim zdaniem zdecydowanie najlepsza jest ta z cytryny i awokado
10 lip 2017 - 12:25
Jeśli chodzi o naturalne kosmetyki ale bardzo dobrej jakości to według mnie najlepsza jest linia vegan od inoar , uwielbiam ich olejejk do olejowania i całą tą linię szampon i odżywka są mega wydajne mam już pół roku w prawdzie mam jeszcze inne kosmetyki tej firmy ale jak dla mnie to są bardzo wydajne i jakość rewelacyjna
17 lip 2017 - 13:38
Ja znalazłam artykuł na Mieście Kobiet o kosmetykach marki Bionigree [www.miastokobiet.pl] Zaciekawiona kupiłam przez ich sklep internetowy [www.bionigree.pl] najpierw zestaw próbek, a później pełnowymiarowe kosmetyki (serum, szampon i odżywkę) i powiem Wam - REWELKA!

Od teraz myśląc naturalna pielęgnacja włosów mówię - Bionigree.

Włosy są czyste, cudownie pachną, a skóra głowy jest odświeżona. Nie spodziewałam się, że można uzyskać taki efekt tylko stosując kilka produktów.
14 sie 2017 - 15:23
Według mnie naturalnie zadbane włosy to włosy w pełni odżywione,lśniące i zdrowe.
Jednak,żeby mieć włosy zdrowe i piękne muszą mieć zapewnione dużo magnezu,żelaza, i wiele innych minerałów i witamin.Żeby w codziennej diecie był ich dostatek można używać nasion chia. Są to nasiona dzięki którym nasz organizm będzie miał wszystko to,czego mu potrzeba do zdrowego rozwoju.Nasiona można zdobyć na [marketbio.pl]
Dzięki dodawaniu nasion do jogurtu,do naleśników czy musli możemy nawet nie zauważyć jak w krótkim czasie nasz organizm zacznie lepiej pracować a nasze włosy będą naturalnie piękne.
31 sie 2017 - 06:49
Sama stosuję wcierki z kozieradki, bardzo fajnie działają na włosy. Przy jasnych włosach ponoć sprawdza się płukanka z rumianku, która ma rozjaśniać dodatkowo włosy, wydobywać ich kolor smiling smiley Ogółem polecam śledzić fanpage: [www.facebook.com] - można znaleźć sporo porad, też właśnie o naturalnej pielęgnacji.
14 lis 2017 - 10:17
Ja sobie kupiłam teraz nowy szampon do włosów i zobaczymy jak się przyjmie bo mam bardzo delikatne włosy i muszę o nie dbać przy każdej okazji. Im więcej różnych zabiegów pielęgnacyjnych tym moje włosy ładniej wyglądają.
14 lis 2017 - 15:29
Ja używam szamponów naturalnych bez sylikonów, ale też kupiłam ostatnio takie tabletki witaminowe [tanie-odzywki.pl] ze skrzypem i pokrzywy. Czasami włosy są w złym stanie przez brak odpowiednich witamin w środku i o tym też trzeba pamiętać. No i warto unikać stylizacji na gorąco bo ona wysusza włosy.
21 lis 2017 - 07:55
Jeśli chodzi o naturalne kosmetyki to na pewno warto odwiedzić drogerię internetową [tulipani.pl]. Znajdziecie tam naprawdę ogromny wybór najróżniejszych naturalnych produktów - do makijażu, pielęgnacji ciała i włosów oraz do stylizacji włosów. Na pewno warto przetestować je na sobie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: