NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zniszczone włosy

Wysłane przez Krystyna40 
Re: Zniszczone włosy
27 mar 2017 - 14:30
A ktoś może bierze jakieś witaminy na włosy? I może polecic?

29 mar 2017 - 06:42
Jeśli włosy są zniszczone to warto trochę je podciąć. Ja miałam włosy po farbowaniu, poza tym kilka razy na tydzień je prostowałam, więc możecie sobie wyobrazić jak wyglądały :/ Teraz wróciłam do naturalnego koloru, obcięłam 10cm i zaczęłam brać tabletki i z biotyną od doppelherz smiling smiley
25 kwi 2017 - 10:34
Na zniszczone włosy czasem tylko pomagają nożyczki.
18 maj 2017 - 07:42
Jak pojawiają się problemy z wypadaniem włosów to warto zapoznać się z treścią tego poradnika [stopwypadaniuwlosow.pl] . Zawiera wiele cennych informacji. które mogą się przydać.
24 maj 2017 - 09:59
na moje włosy dobrze działa olejek arganowy
01 cze 2017 - 08:37
Jeżeli chcecie, to możecie zajrzeć sobie do fryzjer bemowo . Według mnie jest to naprawdę dobry salon fryzjerski, również i wam może się przydać.
01 cze 2017 - 09:43
u mnie z tych \'wynalazków\' jako jedyne zadziałało mleczko hmilk z organicznewlosy.pl winking smiley jest przegenialne, używam je jako odżywki i dodaję do farbowania, bo niestety dość często farbuję. po nicełym miesiącu zauważyłam, że włosy wyglądają o niebo lepiej
02 cze 2017 - 08:58
Tez miałam bardzo zniszczone włosy, na całe szczęście pomógł mi fryzjer stylista warszawa , który sprawił że moje włosy naprawdę odżyły i teraz są piękne. Teraz już dbam o nie cały czas, systematycznie. Także jak macie problem, z którym nie możecie sobie poradzić to specjalista na pewno da radę.
22 cze 2017 - 07:53
Ja nie prostuję włosów, ale niestety farbuję regularnie. Były baardzo zniszczone, ale ostatnio trafiłam na farby loreal inoa. Co prawda farbowałam nią włosy dopiero pierwszy raz, ale widzę znaczną poprawę ich kondycji, także polecam.
28 cze 2017 - 09:08
Na zniszczone włosy może pomóc tzw. olejowanie. Ważne jest regularne podcinanie, unikanie modelowania na gorąco i nadmiaru środków do stylizacji. Z doświadczenia też wiem, że cuda może zdziałać odpowiednia szczotka. Niektóre szczotki szarpią włosy, łamią je. Takiego problemu nie ma przy szczotce Tangle Angel, którą naprawdę polecam.
10 lip 2017 - 09:48
Ja miałam strasznie suche włosy kręcone i mi wypadały , olejowałam wcierałam wcierki i nic nie pomagało słyszałam bardzo dobre opinie o keratynie inoar i w końcu się zdecydowałam jestem pod wrażeniem moje włosy są nie do poznania , błyszczące zdrowe i proste
09 sie 2017 - 10:34
Ja myślę, że najlepiej wybrać się do fryzjera, który doradzi odpowiednią kurację pielęgnacyjną. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na stronie [andrzeja25.pl] . To znany w Katowicach salon, gdzie pracują sami profesjonaliści.
12 sie 2017 - 08:45
Ja też właśnie słyszałam, że keratynowe prostowanie włosów, bardzo dobrze działa na zniszczone włosy. Fakt jest taki, że prostowanie codzienne włosy prostownicą strasznie je wysusza i niszczy. Dlatego by im tego oszczędzić warto zdecydować się na takie prostowanie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-15 07:08 przez mimi.
28 sie 2017 - 08:07
Ja słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat kosmetyków z bazylią. W sklepie Visplantis można znaleźć całą serię [www.visplantis.pl]. Szampony, odżywki, mleczka i spraye - wzmacniają włosy i zapobiegają ich wypadaniu. Miałyście już okazję je stosować ?
31 sie 2017 - 06:56
Zależy też czy włosy mamy zniszczone zabiegami czy z jakiegoś powodu ten stan się utrzymuje, bo wówczas może to świadczyć o problemach zdrowotnych. Dobrze zrobić badania: poziom żelaza, ferrytyny czy TSH (w kierunku problemów z tarczycą).
10 wrz 2017 - 19:04
mi codzienne prostowanie zniszczyło włosy, chociaż teraz mam z babyliss prostownice z regulacją temperatury i jest dużo lepiej, bo stara prostownica nie miała regulacji. Poza tym stosuję olejki do włosów i maski do prostowania, włosy wyglądają o niebo lepiej.
13 wrz 2017 - 10:39
Ja przez całe swoje życie farbowałam, suszyłam i prostowałam włosy, dało to niezły skutek smiling smiley teraz walczę ze słabymi i suchymi włosami. Trafiłam jakiś czas temu do fryzjera w Warszawie [kokwbok.pl], który doprowadził moje włosy do ładu i składu, powiedział mi, jaką pielęgnację stosować i taką też stosuję i włosy wyglądają lepiej smiling smiley podcinam włosy co miesiąc na razie, myję co drugi dzień i stosuję dobre jakościowo odżywki.
Podcinanie jest najważniejsze, żeby włosy wzmocnić i obciąż zniszczone końce.
18 wrz 2017 - 11:31
Też jakiś czas temu miałam zniszczone włosy to pomógł mi fryzjer gdynia z alchemii włosów , na całe szczęście że na niego trafiłam, teraz czuję się dużo lepiej , bo moje włosy mają co raz lepszą kondycję.
18 wrz 2017 - 12:11
A co myślicie o przedłużaniu włosów? Cały czas zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Znalazłam nawet stronę, gdzie można korzystnie kupić naturalne włosy do przedłużań na keratynie: [cameron-hair.pl] . Myślicie, że będą one wyglądały w miarę naturalnie?
19 wrz 2017 - 17:51
bardzo długo borykałam się z bardzo suchymi i zniszczonymi wiecznymi zabiegami włosami, dopiero jak trafiłam w odpowiednie ręce (to jest jedna z tych rzeczy którą każda kobieta musi zrobić przed 30 - znaleźć idealnego fryzjera!) w salonie Gnatyshyn w Warszawie to poczułam co to znaczy być naprawdę zadowolonym z włosów. zawsze świetnie doradzają, mają też zabieg odbudowujący włosy.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: