NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zniszczone włosy

Wysłane przez Krystyna40 
Re: Zniszczone włosy
27 mar 2017 - 14:30
A ktoś może bierze jakieś witaminy na włosy? I może polecic?


___________
[wyjatkowesukienki.pl]
Re: Zniszczone włosy
29 mar 2017 - 06:42
Jeśli włosy są zniszczone to warto trochę je podciąć. Ja miałam włosy po farbowaniu, poza tym kilka razy na tydzień je prostowałam, więc możecie sobie wyobrazić jak wyglądały :/ Teraz wróciłam do naturalnego koloru, obcięłam 10cm i zaczęłam brać tabletki i z biotyną od doppelherz smiling smiley
Re: Zniszczone włosy
25 kwi 2017 - 10:34
Na zniszczone włosy czasem tylko pomagają nożyczki.
Re: Zniszczone włosy
18 maj 2017 - 07:42
Jak pojawiają się problemy z wypadaniem włosów to warto zapoznać się z treścią tego poradnika [stopwypadaniuwlosow.pl] . Zawiera wiele cennych informacji. które mogą się przydać.
Re: Zniszczone włosy
24 maj 2017 - 09:59
na moje włosy dobrze działa olejek arganowy
Re: Zniszczone włosy
01 cze 2017 - 08:37
Jeżeli chcecie, to możecie zajrzeć sobie do fryzjer bemowo . Według mnie jest to naprawdę dobry salon fryzjerski, również i wam może się przydać.
Re: Zniszczone włosy
01 cze 2017 - 09:43
u mnie z tych \'wynalazków\' jako jedyne zadziałało mleczko hmilk z organicznewlosy.pl winking smiley jest przegenialne, używam je jako odżywki i dodaję do farbowania, bo niestety dość często farbuję. po nicełym miesiącu zauważyłam, że włosy wyglądają o niebo lepiej
Re: Zniszczone włosy
02 cze 2017 - 08:58
Tez miałam bardzo zniszczone włosy, na całe szczęście pomógł mi fryzjer stylista warszawa , który sprawił że moje włosy naprawdę odżyły i teraz są piękne. Teraz już dbam o nie cały czas, systematycznie. Także jak macie problem, z którym nie możecie sobie poradzić to specjalista na pewno da radę.
Re: Zniszczone włosy
22 cze 2017 - 07:53
Ja nie prostuję włosów, ale niestety farbuję regularnie. Były baardzo zniszczone, ale ostatnio trafiłam na farby loreal inoa. Co prawda farbowałam nią włosy dopiero pierwszy raz, ale widzę znaczną poprawę ich kondycji, także polecam.
Re: Zniszczone włosy
28 cze 2017 - 09:08
Na zniszczone włosy może pomóc tzw. olejowanie. Ważne jest regularne podcinanie, unikanie modelowania na gorąco i nadmiaru środków do stylizacji. Z doświadczenia też wiem, że cuda może zdziałać odpowiednia szczotka. Niektóre szczotki szarpią włosy, łamią je. Takiego problemu nie ma przy szczotce Tangle Angel, którą naprawdę polecam.
Re: Zniszczone włosy
10 lip 2017 - 09:48
Ja miałam strasznie suche włosy kręcone i mi wypadały , olejowałam wcierałam wcierki i nic nie pomagało słyszałam bardzo dobre opinie o keratynie inoar i w końcu się zdecydowałam jestem pod wrażeniem moje włosy są nie do poznania , błyszczące zdrowe i proste
Re: Zniszczone włosy
09 sie 2017 - 10:34
Ja myślę, że najlepiej wybrać się do fryzjera, który doradzi odpowiednią kurację pielęgnacyjną. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na stronie [andrzeja25.pl] . To znany w Katowicach salon, gdzie pracują sami profesjonaliści.
Re: Zniszczone włosy
12 sie 2017 - 08:45
Ja też właśnie słyszałam, że keratynowe prostowanie włosów, bardzo dobrze działa na zniszczone włosy. Fakt jest taki, że prostowanie codzienne włosy prostownicą strasznie je wysusza i niszczy. Dlatego by im tego oszczędzić warto zdecydować się na takie prostowanie.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-15 07:08 przez mimi.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: