NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Komu pasuje grzywka?

Wysłane przez czeresnia 
Komu pasuje grzywka?
17 lip 2015 - 20:15
Od dawna planowałam mieć fryzurę z grzywką. Jednak każdy mi odradza i mówi, że mam pulchna twarz i nie będę wyglądała korzystnie. Ja jednak sama nie wiem, znam jedną dziewczyne (do chudzielców to ona nie należy) i mega mi się podoba jej sposób noszenia grzywki. Ma coś takiego na głowie:

fot. http://www.jeanlouisdavid.pl/fryzury/fryzury-z-grzywka/
Czy faktycznie mam się sugerować opinią rodziny? Czy jednak zaryzykować? W końcu włosy to nie ręka i odrosną, a jak mi się nie bedzie podobało to moge przeciez jakoś innaczej je układać czy coś. Boję się, że znów pójdę do fryzjera i się \"poddam\", w sensie, że się będę bała rezultatu i odpuszczę. Co myślicie o moim problemie? Czy zaryzykować? Czy nie?
Re: Komu pasuje grzywka?
18 lip 2015 - 20:56
Zrób sobie, jak o tym marzysz. Włosy szybko odrosną.
11 sie 2015 - 11:01
Mało komu pasuje grzywka. Lepiej sobie nie robić krzywdy. Klasyczne fryzury są też bardzo kobiece.
14 sie 2015 - 08:07
dokładnie mało komu pasuje, trzeba mieć na prawdę świetnego fryzjera ;p tak jak ta pani na zdjęciu powyżej

15 wrz 2015 - 13:21
Na pewno osobom z wysokim czołem pasują grzywki. Tylko trzeba ją jeszcze robić u dobrego fryzjera.
03 gru 2015 - 10:32
to przecież Twoje włosy smiling smiley go girl!
moja mama powtarza: włosy to nie ręka - odrosną winking smiley
26 gru 2015 - 10:22
Albo nie zęby ^^

Ja uważam, że powinnaś zaryzykować. W razie co są ładne chusty na głowę ^^
28 gru 2015 - 15:43
Pewnie, że tak. Jak się nie spodobasz sobie w grzywce, to ją będziesz spinać.
05 sty 2016 - 07:48
Akurat w przypadku eksperymentów z włosami nie ma co się przejmować. Jeśli nawet nie będzie Ci się podobało to jak wyglądasz to będzie to chwilowe. Włosy szybko odrastają więc nie ma problemu. Grzywkę zawsze można upiąć, podpiąć na bok albo nosić prosto. Jest wiele opcji. Jeśli nigdy wcześniej jej nie miałaś to najwyższy czas spróbować. Grzywka ma też różne kształty i należy ją dobrze dopasować do kształtu twarzy. Doświadczony fryzjer powinien wiedzieć jaka będzie odpowiednia dla Twojego kształtu.
11 mar 2016 - 07:26
Uważam ze grzywka pasuję do kobiet głownie, które mają wysokie czoło, jednak to też zależy od buzi. Kobieta która ma okrągła twarz grzywka raczej nie będzie dobrze wyglądała.
25 mar 2016 - 16:20
na pewno do wysokiego czoła będzie fajna. dojrzałym kobietom też pasuje smiling smiley
05 pa 2016 - 08:50
Grzywka na pewno działa odmładzająco.
30 sty 2017 - 23:25
a ja mam dziewczyny na taką grzywkę patent, zawsze mi było szkoda obcinac włosów bo mam długie więc zamówiłam sobie grzywkę w Rubin- dopinke clip in [www.rubin-extensions.pl]
Kilka minut i wyglądam zupełnie inaczej, prosty trik a jakże efektywny smiling smiley te dopinki sa genialne, wyglądają jak prawdziwe, nic a nic się nie rózni od moich włosów
24 mar 2017 - 21:09
Tutaj macie dziewczyny przykładowe fryzury z grzywką: [fryzury.qever.com]. Od razu na fotkach widać komu właśnie takie ułożenie włosów pasuje smiling smiley.
06 lip 2017 - 14:48
Zawsze możesz wypróbować doczepić sobie grzywkę z włosów naturalnych. Nie musisz ścinać włosów i w łatwy sposób przekonasz się czy dobrze Ci z grzywką. Możesz również wypróbować inne kombinacje. Z warkoczami , wydłużonymi włosami itp. Poza tym doczepiane włosy mogą się przydać przy wyjściach na imprezę, by zmienić swój image. Myślę, że to interesujące rozwiązanie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-06 14:50 przez Sara Sarna.
26 lip 2017 - 08:10
Ja lubię grzywkę u siebie ale nie na codzień więc zaopatrzyłam się w takie doczepiane włosy grzywka i tak je sobie dopinam jak mam ochotę, najlepsze rozwiązanie moim zdaniem bo grzywka na codzień nie zawsze jest wygodna
27 lip 2017 - 10:35
Ja mam wysokie czoło i głupio wyglądam w grzywce. Lubię jadnak podopinać sobie aby mieć dłuższe i gęsciejsze.
07 sie 2017 - 15:45
Ja widzialam ostatnio na [www.lorealprofessionnel.pl] taka fajna aplikacje do probowania fryzurgrinning smiley mozna sobie sprawdzic jakby sie w innych wlosach wygladalo smiling smiley moim zdaniem super opcjasmiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-09 12:35 przez bajbula.
16 maj 2018 - 07:11
Mnie się grzywka też nie podoba
lizurej
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: