NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

olejowanie włosów czy lepiej coś innego?

Wysłane przez Ewa21 
olejowanie włosów czy lepiej coś innego?
18 mar 2013 - 08:30
Hej dziewczyny,
co myślicie o olejowaniu włosów na regeneracje po zimie? Ja ostatnio zdecydowałam się na wypróbowanie Dove Nourishing Oil Care. Przez kilka dni jestem zadowolona smiling smiley Używałyście już dłużej tych kosmetyków?
Re: olejowanie włosów czy lepiej coś innego?
26 mar 2013 - 12:28
Olejki z Dove są super smiling smiley im dłużej ich używam tym bardziej jestem zadowolona.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-26 12:30 przez Ewa21.
05 lip 2013 - 09:28
Nie używam olejków Dove bo mają alkohol i silikony, a tego moje włosy (nie liczę silikonów) nie lubią.

26 lip 2013 - 14:43
Zamiast olejowania po prostu kupić szampon Dove z serii nourishing oil care. W sumie to cała seria jest rewelacyjna - zwłaszcze odżywka.
13 mar 2014 - 07:28
A ja właśnie nie przepadam za kosmetykami do włosów Dove
04 lut 2015 - 12:53
A mi olejowanie bardzo pomaga smiling smiley
Co prawda nie używam olejów z Dove, tylko naturalnego oleju kokosowego, ale znacznie poprawiły kondycję moich włosów. Są miekkie, lśniące, a końcówki sie nie rozdwajają smiling smiley

Tanie przeprowadzki? Warszawa oferuję najlepsze firmy smiling smiley
11 lut 2015 - 08:02
Słyszałam wiele o olejku kokosowym. Sama muszę zacząć bardziej regularnie dbać o swoje włosy.
18 lut 2015 - 07:03
Zapewne ile nas, tyle różnorakich opinii. U mnie sprawdził się olej sezamowy. Włosy były po nim miękkie i lśniące. Stosowałam już wiele i różnych olejów, jestem zwolenniczką choć nie systematyczną smiling smiley

Życiowa huśtawka jak u każdego....Zwierciadło ukazywało swoje odbicia, a początek był taki:
[www.granice.pl]
20 maj 2015 - 12:46
Olejowanie bardzo pomoga, ale nie wskazane jest dla osób z cienkimi włosami. Najlepiej robić to domowymi sposobami i w miarę często.
09 lip 2015 - 12:06
Mi olej kokosowy bardzo pomaga, tylko ważna jest systematyczność - tak mniej więcej dwa razy w tygodniu wystarczy smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-09 12:24 przez miki.
13 lip 2015 - 20:15
A robicie przerwy w olejowaniu? Jakich innych olejów używacie?
20 sie 2015 - 11:55
U mnie się nie sprawdza... za bardzo obciąża moje włosy i dają wrażenie przetłuszczonych. Za to używam innych masek na włosy i jako regenracja po zimie raz w tygodniu są świetne smiling smiley

15 wrz 2015 - 13:20
Póki co używałam oleju lnianego, zrobiłam sobie przerwę i teraz przerzucę się na olej kokosowy. Jest podobno rewelacyjny.
23 wrz 2015 - 09:51
Ja stosuje olejowanie włosów od jakiegos czasu. Włosy są gładsze i bardziej miękkie. Na początku uzywałam oliwy z oliwek, która świetnie sie sprawdziła. Teraz uzywam olei z green pharmacy.
23 wrz 2015 - 11:50
Ja niestety musiałam przerwać olejowanie - moje włosy są już chyba zbyt dobrze odżywione i źle na to reagują.
17 lut 2016 - 18:53
Ja używam kokosowego i póki co, jestem zadowolona smiling smiley
29 kwi 2016 - 19:10
Używałam zwykłej oliwy z oliwek albo oliwki dla dzieci, sporadycznie olejek arganowy. Wiadomo, że należy go nałożyć przed myciem i później dobrze umyć włosy, ale efekty naprawdę są super. Włosy są odżywione, wyglądają zdrowo i się nie puszą
03 maj 2016 - 18:33
Olejowanie z reguły powinno pomagać, oczywiście w zależności od tego, jaką mamy kondycję włosa.
Niektóre typy będą wymagać nakładania większej ilości i częściej, niektórym za to wystarczy 1-2 razy na tydzień.
Ja należę do tej drugiej grupy, ale i tak zauważyłam znaczną poprawę grinning smiley
06 maj 2016 - 08:47
olejowanie przynosi super efekty, tylko jak wszędzie, trzeba dużej systematyczności winking smiley
10 cze 2016 - 09:20
Trzeba dopasować olej do porowatości włosów. BlondHairCare fajnie pisała o tym niedawno
10 lip 2017 - 12:35
Ja kiedyś namiętnie przed każdym myciem na noc olejowalam wlosy khadi , miesznkami olejów , lnianym duzo duzo , treraz jestem po zabiegu keratynowym inoar i w prawdze nic nei muszę z nimi robic bo sa swietne ale czasami raz w miesiacu naolejluje wlosy olejkiem vegan na nocsmiling smiley
25 lip 2017 - 08:56
U mnie super działa olejowanie włosów olejem koksowym
23 kwi 2018 - 10:11
Ja o olejowaniu włosów dowiedziałam się od Pani Basi do której chodzę na keratynowe prostowanie włosów. Podczas zabiegu opowiedziała mi jak należy pielęgnować włosy by cały czas były piękne i zdrowe. Faktem jest, że trzeba to robić systematycznie. Gdzieś na jej blogu są artykuły o olejowaniu włosów [basiamuszarska.pl]. Ja osobiście polecam olejowanie włosów.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: