NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Odżywka do rzęs?

Wysłane przez niebieski_motylek 
Odżywka do rzęs?
13 cze 2018 - 08:30
Dziewczyny czy możecie podpowiedzieć jaką odżywkę do rzęs warto kupić? Gdzieś na innym forum czy blogu czytałam bardzo dobre opinie o Long 4 Lashes. Czy któraś może stosowała i może potwierdzić. Pytałam w aptece, ale to serum jest dość drogie, na Ceneo pokazuje, że tu jest najtaniej https://aptekaprima24.pl/aa-long-4-lashes-serum-przyspieszajace-wzrost-rzes, ale i tak to kwota około 50 zł i nie chciałabym wydać tych pieniędzy na coś co jest nie skuteczne. Możecie podzielić się opinią?
Re: Odżywka do rzęs?
13 cze 2018 - 12:30
Ja używałam i jest całkiem OK, ale nie wiem czy drugi raz bym ją zakupiła, chyba jednak nie za taką cenę.
Re: Odżywka do rzęs?
13 cze 2018 - 13:10
zużyłam dwie buteleczki i bardzo polecam smiling smiley jednak wydaje mi się, że kupowałam jeszcze taniej, sprawdź w aptece Melissa, bo tam robiłam zamówienie winking smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: