NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

wypadanie włosów po porodzie

Wysłane przez heweea 
Re: wypadanie włosów po porodzie
18 gru 2017 - 13:38
Doczepianie włosów faktycznie może być dobrym pomysłem w takiej sytuacji. Bardzo duży wybór włosów do doczepień znajdziecie w sklepie internetowym https://cameron-hair.pl/. Warto wypróbować - na początek możecie kupić sobie na przykład włosy clip in i zobaczyć, jak się będziecie z nimi czuły.
19 sty 2018 - 11:33
raczej opinie w internecie Ci nie pomogą, na twoim miejscu poszlabym do lekarza i porobiła badania, bo jakaś przyczyna musi być tego dlatego Ci tak wypadają
21 sty 2018 - 19:28
Też szukam sposobów na wzmocnienie włosów i znalazłam witaminy na włosy w formie żelek: [na-wypadanie-wlosow.pl] . Żelki w kształcie misiów zawierają witaminy i minerały i są przeznaczone między innymi, na wypadanie i wzmocnienie włosów dla kobiet po porodzie. Wystarczy zjadać dwie żelki dziennie. Myślę, że warto sprawdzić ich działanie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: