NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

wypadanie włosów po porodzie

Wysłane przez heweea 
wypadanie włosów po porodzie
13 mar 2015 - 17:51
hej! czy któraś z Was miała problem z włosami po porodzie? Ja miałam ogromny problem. Karmienie piersią, uboga dieta, zmeczenie i brak czasu dla siebie skonńczyły sie anemią. Niestety nie mogłam nic jeść poza gotowanym kurczakiem i ryzem więc zaczełam brac chelaferr aby uzupełnić żelzo. Szybko poziom żelaza wrócił do normy i włosy przestały wypadać. Jest super bo można brać go i w ciązy i przy karmieniu. smiling smiley
Re: wypadanie włosów po porodzie
21 pa 2015 - 10:35
Mezoterapia mikroigłowa powstrzymuje wypadanie włosów. Siostra też po porodzie traciła włosy garściami i oprócz zmiany diety zaczęła regularnie korzystać ze wspomnianych zabiegów w warszawskim salonie [kokwbok.pl] Mówi, że po drugim zabiegu efekty były odczuwalne. Niech was nie przestraszą te igły w nazwie zabiegu- podobno nie boli winking smiley
21 lis 2015 - 19:56
Wlasnie dzisiaj sie zaniepokoilam pierwszy raz. Przed umyciem wlosow zaczelam troche rozczesywac (nie mam dlugich wlosow, raczej krotkie) i co zobaczylam ? Duzo wlosow na szczotce i wokol mnie. Zaczelam sie bac. Mam pytanie dosc sprecyzowane: wczesniej bralam tran i nie mialam takich problemow, czy tran dziala dobrze rowniez na wlosy czy raczej nie ma wplywu? Bo od jakis 3 miesiecy juz nie biore tranu.
02 gru 2015 - 11:20
Wydaję mi się, że pomóc mogłaby także płukanka z pokrzywy. Powinna w naturalny sposób wzmocnić włosy i zmnieszyć ich wypadanie.
06 gru 2015 - 19:40
Ja jednak bym chyba skorzystała z profesjonalnej pomocy. Skąd jesteś? W warszawskich salonach MarcoAldany [www.marcoaldany.pl] prafosjonalnie doradzą Ci, jak zdabać o włosy, jak je wzmocnic. Może poddaj sie jednemu z ich zabiegów? P. Gosia jest specjalistką od \"naprawiania\" włosów, więc pewnie coś dla Ciebie znajdzie. Pamietaj o odżywaniu i posłuchaj rad w salonie, a efekt będzie szybki i nauczysz się jak go wydłuzyć smiling smiley
07 gru 2015 - 08:51
Jak zawiodą domowe sposoby, to faktycznie lepiej iść do profesjonalisty. Zaczęłabym jednak od trychologa.
14 gru 2015 - 11:27
yenga Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Wlasnie dzisiaj sie zaniepokoilam pierwszy raz.
> Przed umyciem wlosow zaczelam troche rozczesywac
> (nie mam dlugich wlosow, raczej krotkie) i co
> zobaczylam ? Duzo wlosow na szczotce i wokol mnie.
> Zaczelam sie bac. Mam pytanie dosc sprecyzowane:
> wczesniej bralam tran i nie mialam takich
> problemow, czy tran dziala dobrze rowniez na wlosy
> czy raczej nie ma wplywu? Bo od jakis 3 miesiecy
> juz nie biore tranu.

Słyszałam że ma bardzo dobry wpływ na włosy skórę i paznokcie smiling smiley

23 gru 2015 - 22:31
Wypadanie włosów po ciąży jest czymś naturalnym. Odpowiadają za to zmiany hormonalne. Przez okres ciąży najczęściej mamy gęste włosy, które nie wypadają nam. To całkiem normalne, że po ciąży gdy poziom hormonów wraca do normy włosy, które nie wypadły przez dziewięć miesięcy wypadają. Nie ma się czym szczególnie przejmować. Oczywiście możemy stosować różnego rodzaju płukanki i wspomagać się suplementami diety, ale to nie zadziała. Te włosy które muszą wypaść i tak wypadną.
07 sty 2016 - 14:04
Domowe sposoby też są potrzebne, tak samo jak odpowiednia dieta i nawet zmiana trybu życia. Warto jednak udać się do trychologa aby uzyskać fachową pomoc w takiej sprawie smiling smiley
05 kwi 2016 - 09:48
Wypadanie po porodzie ma ścisły związek ze zmianami hormonalnymi jakie zachodzą w naszym organizmie. Z czasem się to unormuje, w miejsce utraconych włosów wyrosną nowe więc nie ma podstaw do obaw. Jeśli zdecydujesz się na zabieg mezoterapii wówczas, włosy będą silniejsze i mniej ich stracisz w okresie poporodowym, jednak czy warto wydawać pieniądze skoro odzyskanie włosów to w sumie tylko kwestia czasu? Poczytam więcej o zabiegu [beautyexpert.pl] i sama zdecyduj.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 09:49 przez agatakowal.
06 kwi 2016 - 14:11
Zdrowo się zacznij odżywiać, brak stresu.
11 kwi 2016 - 15:52
Cześć kobietki, ja również miałam problem z wypadaniem włosów ale po przejściu na dietę wegetariańską. Troszkę poczytałam i gdy wypadają włosy trzeba uzupełnić witaminy z grupy A, B, E, cynk, miedź oraz żelazo. Płukanki oraz herbaty z pokrzywy są jak najbardziej wskazane. Do tego pestki z dyni i skrzyp smiling smiley ja widzę już poprawę smiling smiley pozdrawiam

21 kwi 2016 - 23:46
Może spróbuj specjalistycznego szamponu przeciw wypadaniu włosów [www.laroche-posay.pl] . Jak to nie pomoże to obawiam się, że problem może być głębszy i może konieczne będą jakieś badania - niedobory składników odżywczych itd
28 kwi 2016 - 10:10
Możesz się też wspomóc płukanką z pokrzywy. Regularnie stosowana powinna zadziałać.
20 maj 2016 - 10:14
Pewnie są to jakieś przyczyny hormonalne. Bo przyczyn wypadania włosów ogólnie jest dużo - zobaczcie [www.ocetjablkowy.com.pl] Ale po ciąży tak właśnie bywa z tym wypadaniem.
30 sty 2017 - 20:10
Na rynku jest wiele bardzo dobrych witamin czy suplementów radzących sobie z tego typu problemami. Czasami warto po nie sięgnąć większość z tych preparatów jest naprawdę skuteczna. Bardzo duży wybór można znaleźć na [www.alfabetzdrowia.com.pl] polecam poczytać i znaleźć odpowiedni preparat dla siebie.
16 lut 2017 - 20:39
Wypadanie włosów było dla mnie sporym problemem, przyznaję, zwłaszcza że z natury nie mam wcale jakiejś bujnej czupryny. Próbowałam jakiś domowych sposobów, ale niewiele to dawało... W końcu pomogłam sobie suplementem Amlan forte z Vital progres smiling smiley Faktycznie zmniejszył wypadanie i nawet jakby stały się gęstsze nieco. W ogóle to jest generalnie suplement na odchudzanie, więc przyznaję, że to był miły bonus winking smiley
02 mar 2017 - 12:15
Może zdecyduj się na odpowiednie suplementy? Poszukaj na tym blogu więcej informacji [odzywki-dla-ciebie.pl], oni tam piszą o różnych odżywkach i suplementach.
04 mar 2017 - 11:08
To normalne po porodzie, dzieje się tak przez zaburzenia hormonalne i braki zaburzone zapotrzebowanie na minerały i witaminy. U mnie było to samo ale straciłam za durzo włosów co się zwykle nie zdarza i musiałam iść na mezoterapię igłową do [bodycareclinic.pl]. Odzyskałam przez to swoje włosy ale przez pewien czas byłam przerażona tak jak pewnie Ty teraz. Na szczęście dzisiejsza medycyna pozwala na odzystkanie straconych włosów smiling smiley
13 mar 2017 - 09:56
Niestety, większość kobiet ma z tym problem. Ja nie dałam sobie ściąć włosów, ale regularnie pryzmowałam odpowiednie suplementy, stosowałam specjalne wcierki i szampony, byłam w kontakcie z dermatologiem.
29 mar 2017 - 09:35
Włosy w czasie trwania ciąży często sprawiają kłopoty. Mają na to wpływ hormony które powodują ich osłabienie i wypadanie. Dlatego warto zacząć o nie dbać jeszcze w trakcie trwania ciąży. Przydatne wskazówki w tym zakresie można znaleźć na stronie http://www.cafe-mama.pl/jak-pielegnowac-wlosy-w-ciazy-i-pologu-czego-powinna-unikac-kobieta-w-ciazy/ i postarać się je wzmocnić jeszcze zanim dzidziuś przyjdzie na świat, żeby nie musieć się o nie martwić.
25 kwi 2017 - 10:36
Moja znajoma łykała suplement Vitapil dla mamy i sobie bardzo chwaliła.
15 maj 2017 - 11:36
a może kuracja preparatem Vichy neogenic (https://www.aptekagemini.pl/vichy-dercos-ampulki-neogenic-28-sztuk.html) okazałaby się pomocna, z tego co przeczytałam to pobudza on cebulki do wzrostu i jest skuteczny zarówno przy przerzedzaniu się jak zaawansowanym wypadaniu włosów
17 cze 2017 - 15:07
Wypadanie włosów po ciąży jest całkiem normalne i w tym czasie kobieta może stracić nawet 30% włosów. Sytuacja jednak zazwyczaj sama wraca do normy o paru miesiącach. Także według mnie wcale nie trzeba od razu panikować smiling smiley
30 lis 2017 - 14:50
nie jest to takie rzadkie jak Ci się wydaje, powinnaś iść do ginekologa i on Ci poleci odpowiednie minerały / preparaty na to smiling smiley

--
ręczniki dla dzieci
05 gru 2017 - 14:06
Na wypadające włosy poleca maskę drożdżową do Babci Agafii, to rosyjska marka kosmetyków naturalnych. W drogerii Zielone Warkocze jest dostępna w promocji.
05 gru 2017 - 19:51
Są różne przyczyny wypadania włosów. Włosy zaczęły wypadać mi po porodzie w ogromnych ilościach. Czułam się okropnie i wstydziłam wychodzić bez nakrycia głowy. W tamtym okresie najbardziej pomógł mi polecony przez koleżankę z pracy Vitapil. Włosów zrobiło się więcej i przestały wypadać.
16 gru 2017 - 18:34
mojej koleżance jak zaczęły wypadać włosy to jej poleciłam, żeby sobie zrobiła włosy doczepiane w Poznaniu Mi w pewnym okresie życia zaczęły wypadać strasznie włosy i skorzystałam własnie z takiego udogodnienia, gdybym wiedziała wcześniej, że takie to będzie genialne, to juz wcześniej bym to sobie zrobiła smiling smiley
18 gru 2017 - 13:38
Doczepianie włosów faktycznie może być dobrym pomysłem w takiej sytuacji. Bardzo duży wybór włosów do doczepień znajdziecie w sklepie internetowym https://cameron-hair.pl/. Warto wypróbować - na początek możecie kupić sobie na przykład włosy clip in i zobaczyć, jak się będziecie z nimi czuły.
19 sty 2018 - 11:33
raczej opinie w internecie Ci nie pomogą, na twoim miejscu poszlabym do lekarza i porobiła badania, bo jakaś przyczyna musi być tego dlatego Ci tak wypadają
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: