NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wypadające włosy

Wysłane przez prettyWomen3 
Wypadające włosy
13 gru 2017 - 00:47
Generalnie jestem blondynką. I to bardzo jasną! :ehem: Ostatnio zafarbowałam włosy na \"truskawkowy blond\". Piękny kolor polecam, ale mam wrażenie że za długo przytrzymałam farbę :mur:. Mam do Was pytanie czy macie jakieś sprawdzone szampony/odżywki lub whatever na wypadające włosy?? Jeszcze chwila i zostanę łysa. Plissss heeeeeeeeelp :-)
Re: Wypadające włosy
16 gru 2017 - 18:30
Zawsze można sobie włoski doczepić, ja tak zrobiłam, bo w pewnym okresie życia już zaczęły mi wypadać, ja swoje włosy doczepiane w Poznaniu mogę polecić każdemu, kto zmaga się z problemem wypadania smiling smiley
Re: Wypadające włosy
04 sty 2018 - 09:33
Wypadanie włosów często jest objawem niedoborów więc warto w tym wypadku sięgać po preparaty takie jak [tanie-odzywki.pl], jakiś czas temu miałam dokładnie ten sam problem, nic nie pomagało. I koleżanka mi poleciła te tabletki i na prawdę włosy i paznokcie są w lepszym stanie.
Re: Wypadające włosy
18 sty 2018 - 14:22
Wiele suplementów pomaga w wypadaniu włosów. Można praktycznie zapomnieć o tym problemie dzięki takiemu suplementowi [salubron.com] Wiele osób jest zadowolonych z tych efektów. Ma on dobry skład, wiele witamin i minerałów, które wzmacniają nowe włosy. Warto go stosować.
Re: Wypadające włosy
19 sty 2018 - 13:42
Moim zdaniem włosy to najważniejsza ozdoba kobiety. Zawsze pozostają jeszcze dopinki , podpytaj u [www.peruki.info.pl]. Chyba to mniej zachodu, a efekt natychmiastowy.
Re: Wypadające włosy
14 mar 2018 - 13:24
Najlepiej zacząć suplementować biotynę (ale bez tabletek raczej się nie obędzie, bo mało się jej dostarcza z pokarmem) oraz wyszukać i używać regularnie odżywek, masek itd. Jeżeli szampon jest zbyt mocny, dobrze jest go wymienić na naturalny, ziołowy, przynajmniej na czas kuracji włosów. Jeśli to nic nie da, wtedy radzę wybrać się do trychologa, bo on będzie w stanie dobrze doradzić.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: