NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

jaką lokówkę wybrać?

Wysłane przez MalwinaP 
jaką lokówkę wybrać?
23 pa 2017 - 07:03
Część!
Zbieram się już powoli za planowanie zakupu prezentów świątecznych i mam problem z siostrą. jest studentką i nie mam już nerwó jak zabiera mi moją lokówkę jak jedzie do akademika. :/ poszukuję jakiegoś fajnego modelu, najlepiej z babyliss. Kupię jej i będę miała może święty spokój grinning smiley
Chciałabym tak do 250 zł, da radę? grinning smiley
Re: jaką lokówkę wybrać?
24 pa 2017 - 13:54
Jasne, że da radę! grinning smiley
Tu mogę zaproponować dwa modele. Albo taki z serii Curl Secret [www.al.to] która jest ceramiczna, z jonizacją, głownie do tworzenia wszelkiej maści loków (bo sama automatycznie je nakręca winking smiley)
Albo druga propozycja, lokówka tradycyjna [www.al.to] - również ceramiczna, ta osiąga niższą temperaturę (do 180 stopni, curl secret 205 bodaj), ma dużą średnicę, więc świetnie nadaje się do dodawania objętości, falowania i tworzenia luźnych loków. Dla ułatwienia ma klips.
Więc tutaj już sama musiałabyś zdecydować, bo zależy do czego ma służyć smiling smiley
Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam smiling smiley
11 lis 2017 - 10:48
Ja jakiś czas temu kupiłam taką lokówkę termiczną - [www.tvokazje.pl] i jestem z niej bardzo zadowolona. Kręci ładne loki i nie pali włosów. A to najważniejsze.
14 lis 2017 - 08:59
Muszę przejrzeć te propozycje bo niedawno spaliła się moja lokówka i muszę coś kupić, a chce cos dobrego, żeby ładne loki wychodziły, jaką polecacie do długich włosow?
15 gru 2017 - 12:18
Siostra zażyczyła sobie na gwiazdkę lokówkę i nie mam pojęcia jaką jej kupić, ponieważ w ogóle się na tym nie znam
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: