NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Cienkie i wypadające włosy sad smiley

Wysłane przez Goska971 
Cienkie i wypadające włosy sad smiley
10 pa 2017 - 12:43
Hej ! Macie jakieś domowe sposoby , aby cienkie wlosy nie wypadały ??? pomocy ! Są w tragicznym stanie, próbuję wielu rzeczy, jakieś domowe maski, szampony z apteki, tabletki a moje włosy wciąż wypadają : C. Już nie wiem co mam robić ....
Re: Cienkie i wypadające włosy sad smiley
16 pa 2017 - 10:14
Witaminy! Jesteś po diecie? Twój organizm może mieć zapotrzebowanie na witaminy, których nie dostarczasz mu w jedzeniu. Zgłoś się do fryzjera, może przyczyna leży gdzieś indziej. Zrób badania, może na coś chorujesz?
20 pa 2017 - 07:46
Nie jestem na diecie, a do jakiego lekarza najlepiej ?
25 pa 2017 - 13:19
Jeżeli włosy wypadają nadmiernie, to koniecznie należy ustalić tego przyczynę. I nie wolno tego lekceważyć. U kobiet zazwyczaj łysienie postępuje na całej głowie. W klinice: [www.transplantacjawlosow.pl] nie tylko przeprowadza się transplantację włosów, ale też leczy łysienie. Zabiegi rekonstrukcyjne przeprowadzane są przez najlepszych chirurgów, między innymi przez prekursora nowych metod transplantacji włosów-dr. Pietuszko.
16 lis 2017 - 10:40
Najpierw spróbuj jeść więcej warzyw i owców, pij herbatę z pokrzywy, i stosuj wcierki, jak to nie pomoże,to idź do lekarz smiling smiley smiling smiley
18 lis 2017 - 12:26
Zwróć uwagę na swoją dietę, może brakuje Ci jakichś składników przez co włosy wypadają? Możesz też pomyśleć o tym by iść na przedłużanie i zagęszczanie włosów w Poznaniu . W łatwy sposób zyskasz na objętości i nawet nie będzie widać, że to doczepki winking smiley
07 gru 2017 - 13:43
Ja już jakiś czas temu zażywam takie witaminy [tanie-odzywki.pl] i jestem z nich zadowolona. Obecnie nawet są w promocji. To odżywki produkowane przez firmy które zajmują się produkowaniem odżywek dla sportowców z bardzo dobrymi składami i bardzo dobrą przyswajalnością.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: